Perfektné

Mísa 4l červená Mason Cash za 1299 Kč má být odolná vůči poškrábání, na spodní straně hluboké rýhy. Obchod nereaguje na reklamaci, nedá se dovolat.
    Rozhodně nedoporučuji

zboží zaplaceno....nedorazilo a komunikace absolutně žádná. Budu vymáhat částku zpět!!!

• zakoupeno v "Baví mě vařit" 7/2023
    • reklamuji Mason Cash Colour kameninovou mísu - na spodní straně poškrábaná, celkem včetně poštovného 1.368 Kč, obchod nereaguje, nikdo neodpovídá na chat a emaily, telefon je hluchý, rozhodně nedoporučuji, velké zklamání

Tovar bol slabo zabalený, modrá misa prišla rozbitá

• Zboží nedorazilo, obchod vůbec nekomunikuje, číslo buď nikdo nezvedá, nebo je nedostupné. Na email též žádná odpověď. Tak jsem asi přišel o 2400 Kč.

Určitě doporučuji zde nenakupovat, nezaslali zboží, nulová komunikace, viz. hodnocení ostatních zákazníků. Malé plus, že alespoň vrátili peníze (ikdyž i to trvalo 2 týdny)

• Nikdo nekomunikuje
    • Objednávka zaplacena ale obchod vůbec nereaguje na email ani telefon

• Zbozi zatim nedorazilo, tyden se snazim dovolat na stav objednavky…nedostupni nebo neprijimaji..

• Je to podvodný obchod , nedodaji zboží ,vypnutý telefon a nereaguji na e-mail , chci podat trestní oznámení a nerozumím Pavlu Berkov že jim děla reklamu

objednávka nedorazila ani po třech týdnech a telefon je nedostupný

Zboží jsem objednal 26.11. 2022. Do dnešního dne, tj. do 6.12.2022 jsem neobdržel žádnou zprávu o stavu vyřízení objednávky, jen tento dotazník. Na svých web stránkách inzerují, že objednané zboží, které je skladem, odesílají okamžitě. Platbu jsem provedl převodem. Chtěl jsem zjistit v jakém stádiu je vyřízení mé objednávky, ale uvedené mobilní číslo 733 256 015 je nedostupné. Tento obchod v žádném případě nedoporučují a jsem připraven udělat další kroky jako obrátit se na obchodní inspekci případně podat trestní oznámení za nekalé obchodní praktiky.

• Zboží jsem objednala 7.11.2022 a ihned zaplatila kartou. Zboží bylo skladem, v jediném e-mailu, který mi dorazil 8.11. mi obchod potvrdil objednávku. Na potvrzení objednávky bylo deklarováno "Zboží, které máme označené skladem, balíme a expedujeme prakticky okamžitě" . Do 15.11.2022 zboží nedorazilo, tak jsem emailem odstoupila od smlouvy a vyžádala si vrácení peněz. Na chat nikdo nereaguje, uvedená telefonní čísla jsou nedostupná, neobdržela jsem jediný email. Dosud nemám zpět peníze. Moje chyba, nepřečetla jsem si recenze. Obchod jednoznačně nedoporučuji.

• Obchod nereagoval na moji objednávku, na tel. kontaktu se nikdo nehlásil.

Před 9 dny objednáno zboží (skladem), od té doby žádná komunikace obchodu, kontaktní mobil nedostupný. Nedoporučuji tento eshop.

Nereagují na telefonáty,maily ani na chat,tak nevím jestli mnou objednané zboží vůbec obdržím.

+++

Po týdnu od objednání zboží skladem zboží nedorazilo, ani jsem nedostal informaci od dodavatele o případném prodloužení dodací lhůty, přestože na potvrzení objednávky deklarují, že "Kdyby nám náhodou mělo trvat vyřízení objednávky déle, určitě Vám zavoláme nebo napíšeme."

• rychlost a vztřícné jednání

• od objednávky 25.7.2022 a zaplacení nulová komunikace, nedoporučuji