Kvalitní zboží za rozumnou cenu. Dobrá komunikace.

Rychle, vstřícné jednání

• Dobré ceny, přehledný obchod, rychlé vyřízení objednávky, dobrá cena za dopravu. Rychlá komunikace.
    • Výhrada pouze k dopravě. Zboží doručované na třikrát je pro odběratele dost problém, zvláště, když se v místě trvale nezdržuje.

S obchodem jsem jinak spokojen, ale tu dopravu by to chtělo zlepšit.

spolehlivý obchod

• Bez výhrad

Vždy skvělá komunikace.

• Dobrá cena.
    • Rychlé doručení.

• Nevím o žádné výhodě obchodu snad jenom to že jsou všichni zaměstnanci a personál všeobecně slušný a ochotný.
    • Jedná se o obchod který je dražší přibližně o 40 % než jinačí obchody. Doprava drahá materiál také. A to ceny uvádějí se slevou třeba i 40% takže když nakoupíte něco se slevou 40% a je to dražší než v jiném obchodě o 30% tak to pro mě není seriózní obchod. *** editováno***

Já osobně bych se už tomuto obchodu vyhnul obloukem jsou prostě levnější konkurenční obchody se stejným sortimentem.

Reakce obchodu Baushop.cz

Dobrý den - promiňte, ale nechápeme Vaši výtku. Naši ceny jsou jasně dané na stránkách a jsou neměnné a s argumentem, že jsme nejdražší na trhu jsme se ještě nesetkali - ostatně je možné naše produkty porovnat ve srovnávači Heureka. Naopak většinu sortimentu držíme opravdu na co nejnižší cenové hladině. Doprava je od jisté výše objednávky paušální ( což platilo i pro Vaši objednávku ) a to po celé republice a to na velkoformátové i objemné zboží a paletovou přepravu. Vzhledem k cenám pohonných hmot je tato doprava dotována. Označovat nás proto za podvodníky považujeme za urážlivé a za poškození jména společnosti. S pozdravem Chupíková Jana

Zboží bylo dodáno hned druhý den po objednání.
    Stala se sice menší chyba při doručení zboží, ale chyba byla okamžitě vyřešena a téhož dne ještě vše dodáno, což považuji za výborné.

• Rychlé připravení k odběru

• Rychlost vyřízení

Dobrá komunikace s obchodem, rozumné ceny a poměrně rychlé dodání - doporučuji a rád zase nakoupím.

• hrůza, zboží jsem objednala, hlásilo se jako na skladě a obchod mi objednávku zrušil, že nemají... NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Baushop.cz

Dobrý den - dovolujeme se ohradit proti Vašemu tvrzení - přímo na našich stránkách je u daného zboží uvedeno "NENÍ SKLADEM". Z tohoto důvodu nešlo objednávku realizovat, emailem jsme si dovolili na tuto skutečnost opětovně upozornit a následně Vaši objednávku stornovat. S pozdravem Chupíková Jana

OK zboží .

• Možno osobního vyzvednutí, skladové zasoby

Doporucuji

• Rychlost, cena