• Dobrá dostupnost pomocí MHD a příznivá otevírací doba.Široký sortiment.

Obchod bez komplikací a kompromisů,vřele doporučuji.V tomto obchodě v budoucnu určitě ještě něco koupím.

• V prodejně v Praze:
    • Profesionalita,technické poradenství na vysoké úrovni,bezplatný servis po dobu životnosti baterie (desuftace,nabití,změření vybíjecí charakteristiky,změření kapacity),velmi dobrá vybavenost technického zázemí. Doufám ,že jim to vydrží.
    • Podle mne nemá

Budu kupovat baterie pouze zde

• Vstřícnost,profesionalita,bezplatný servis,technická úroveň
    • vůbec nic

17.6.2014 jsem zakoupil v Praze u firmy Batery-expertTrakční baterii Banner Energy Bull 955 51, 72Ah, 12V (95551) . Byl jsem překvapen vysokou odbornou úrovní a ochotou technika p.Víta Vondráčka a vybaveností firmy při reklamaci . Reklamoval jsem,že stav nabití (ani po mém dobití) neodpovídal Data Listu výrobce.Byl jsem pozván k osobní návštěvě na konsultaci. Technik baterii proměřil, dobil , změřil vybíjecí charakteristiku,doporučil správné dobíjení a baterie byla po mé domácí zkoušce vybíjením OK. Firma nabízí skutečnou technickou radu na provoz baterií pro různé aplikace ( v mém případě pro fotovoltaiku) a zejména bezplatný servis baterie po dobu její životnosti. Doporučuji schovejte si pro tento servis účet a záruční list. S tímto přístupem jsem se u jiných prodejců nesetkal. Doufám ,že jim to vydrží. Kuzmir

• Rychlost, komunikace, vstřícnost
    • Nevím

• spolehlivost
    • komunikace

• Výběr akumulátorů, příznivé ceny, rychlost dodání.
    • Nevím o žádných

Všem doporučuji