• Široký sortiment e-shopu
    • Komunikace s prodejcem
    • Rychlost dodání objednávky
    • Důkladně probalené balíčky
    • Precizní práce servisu (pana Pecha) - zručnost a znalost v oboru, ochota poradit.

S obchodem Batolátko máme již několik let perfektní zkušenosti. Jak s objednávkami přes e-shop, komunikaci s příjemnou paní prodavačkou, která ochotně poradí, tak v neposlední řadě s šikovným a ochotným panem Pechem, který nám zachránil rozbitý podvozek kočárku (podotýkám kočárku Firkon, který je starý 13 let a slouží již se třetím díteme a to hlavně v terénu!) - díky jeho šikovnosti jsme nemuseli kupovat nový.
    Vřele doporučuji, Tereza Mařincová

• žádná
    • Při nevyzvednutí objednávky, hrozí vymahačskou společností.
    • Téměř žádná komunikace.

Nedoporučuji, pokud se náhodou stane, že objednávku nemůžete vyzvednout. Pozor, když si náhodou nevyzvednete zboží z důvodu COVIDU, pan Pech z oddělení reklamací vyhrožuje klientům, dle obchodních podmínek, vymahačskou společností, pokud neuhradíte přepravní náklady, které jsou dvojnásobné než v objednávce. Žádná komunikace ze strany obchodu. Podotýkám, že šlo o směšnou objednávku za 350,-.

Prakticky nekomunikují, nedá se zvolit dobrá doprava a šidí lidi. Rozhodně nedoporučuji!

Tento obchod mohu jedině doporučit. Skvělé rychlé jednání. Velmi milá komunikace. Velká ochota personálu a široký sortiment.
    Mgr. Michaela Zelenková

• Žádná

Obchod vřele doporučuji. Především rychlost dodání.

• ochota

Pomoc s výběrem náhradních dílů na kočárek, vše v pořádku. Velmi ochotný a profesionální přístup. Jediný obchod a servis z 9 oslovených, který mi vyšel vstřict při řešení výběru koleček a brzdy.

• komunikace
    • spolehlivost
    • ochota poradit

Profesionální jednání

• Ochota komunikace
    • Velky vyber
    • Dokazi poradit

Uplna spokojenost pred odeslani zavolaji ujisti se zda jte zvolili spravny tip a hlavne ta rychlost dodani

• Ochota a profesionální přístup (p. Pech)
    • Přehlednost stránek
    • Žádná nevýhoda

• velmi dobrá komunikace a flexibilita, v životě jsme toto nezažili

Tento obchod volíme velmi kladně, vše co jsme potřebovali, jsme zde sehnali a za velmi příznivé ceny. Paní prodavačky jsou moc ochotné a poradí co je potřeba a co ne. Velmi si vážíme jejich přístupu. Děkujeme za rady a za velmi ochotný přístup, který asi dnes už málo někde najdete...Děkujeme a dále se těšíme na další návštěvu...

• Pan Pech je moc ochotný a snaží se opravdu pomoci.
    • Asi největší výběr náhradních dílů na kočárky.
    • Rychlé odeslání objednávky.

• velmi dobrý přístup k zákazníkovi
    • Objednala jsem si více zboží a mimo jiné i vaničku na koupání. Ta přišla zřejmě díky promrznutí v tomto ročním období a způsobem přepravy prasklá. Na toto obchod okamžitě reagoval a vyřídil vstřícně mou reklamaci zboží.
    • Všechno ostatní zboží je velmi hezké a zatím v pořádku. Pro info to bylo povlečení do postýlky, froté prostěradla, zavinovačka, přebalovací podložka, kokosová matrace do kočárku...
    • Dobré ceny zboží

Rychlý, bezproblémový obchůdek. Zboží v dobré kvalitě. Doporučuji

• Příjemná komunikace při nákupu
    • Nekvalitní zboží

Bohužel musím říct ,že jsem tu koupila v květnu kočár, který jsme použili až v srpnu a nyní už je podvozek nepoužitelný . Po přečtení záručního listu na co se vlastně reklamace vztahuje (což je téměř na nic) jsme zavezli podvozek do nejbližší opravny a dnes manžel vyzvedl s tím ,že podvozek byl určitě používaný na jiném kočárku a určitě ne nový ,sjeté pláště , zničené středy ,kolečka házela osmu ,nedržela pevně ,prostě vše špatně ,takto prý vypadají kočárky po dvou letech používání a ne po 3mesicich ,takže jsem zklamaná , kočár je vzhledově krásný ,velký ,ale to je asi vše

Reakce obchodu BATOLÁTKO

k této recenzi musíme uvést, že nikdo na prodejně ani telefonicky nás nekontaktoval, že má nějaký problém s kočárkem...... Pokud budu mít nějaký problém, tak se obrátím na prodejnu , kde jsem kočárek zakoupil a přistoupím k reklamačnímu řízení. Nevěřím tomu, že kočárek po 3 měsících je nepoužitelný nebo slova, že není nový ??? to je prostě nesmysl. Bohužel v dnešní době jsou lidé různí .......s tím nic nenaděláme . Kočárky prodáváme od roku 2006 a od výrobce Firkon jsme je měli na obě naše děti což bylo perfektní. Výrobce Firkon jde stále dopředu, takže nyní má nejnovější model Firkon Vesta Lux, kdy máme nejlepší cenu na trhu a navíc záruční i pozáruční servis. Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Bc. Pech V. Dětský ráj Batolátko.

• O žádné nevím
    • Nekupovat kočárky ,hned od začátku se rozpadají plasty,záruka je vám u toho na nic

Reakce obchodu BATOLÁTKO

pokud má někdo problém s kočárkem, který zakoupil tak se musí obrátit na servis v prodejně. Ze zákona platí dvouletá záruční lhůta. Nevím o tom, že by někdo řešil nějaké plasty ? Jaké by to byly, když jsou všechny součásti nýtovány ocelovými nýty ke konstrukci ?
    Jinak jako jedna z velmi mnoha prodejen má BATOLATKO vlastní certifikovaný servis přímo s proškolením od výrobce Firkon a atestací.
    Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Bc. Pech Dětský ráj Batolátko.

Obchod Batolátko nám strašně moc pomohl ohledně koleček na kočárek.Je to jediný obchod kde prodávají gelová kolečka a ještě k tomu s rozměry které jsme dlouho hledali.Nafukovací sbohem a gelová hurá nasadit.Moc děkujeme,teď už nemusíme mít obavy,že někde píchneme.Za nás ⭐⭐⭐⭐⭐

• Prehledny web
    • Skvela nabidka
    • Rychle dodani!

• rychlá komunikace
    • ochota
    • proaktivita
    • vstřícnost
    • přátelský přístup

Chtěla bych tímto ještě jednou mockrát poděkovat panu Pechovi a Batolátku ze skvělý přístup a servis s opravou jednoho a přezutí druhhoé kočárku. V Batolátku jsem si nechávala přezouvat pláště a duše na kočárek Dorjan Prestige Harmony a nechávala jsem si také opravovat kolečka u kočárku Prampol Zebra. Vůbec jsem nevěděla, zdali půjdou kolečka opravit (kočárek byl nepojízdný), pan Pech to vymyslel a navíc mi ještě vyměnil poškozenou rukojeť :-) Nesmírně oceňuji velmi rychlou komunikaci, vstřícnost, proaktivitu, ochotu a přátelský přístup. Maximální spokojenost, rozhodně doporučuji i osatním.

• přehledné stránky, rozumné ceny
    • Nekomunikace a do dnešního dne nedoručení zboží

Batolatko.cz nedoporučuji :( Velice mě zklamali, objednávku jsem učinila 11.9.2018 a doteď jsem zboží neobdržela. Na mé otázky, co se děje s objednávkou vůbec neodpověděli. Zřejmě pochybný eshop, protože toto chování k zákazníkům v podobě ignorace není v pořádku. Pokud zboží není skladem delší dobu, než uvádějí na stránkách, nebo je nějaký jiný problém s objednávkou, je slušností zákazníka alespoň informovat. Na batolatku už si opravdu už nikdy nic nekoupím.

• perfektní komunikace, nebyl jsem si jistý náhradním dílem, paní z obchodního mi dala kontakt na technika, se kterým jsme vše jednoduše vyřešili
    • rychlé jednání
    • včasné dodání

Jako jeden z mála obchodů měl náhradní díl ke kočárku, co jsme potřebovali. Budu zde nakupovat i nadále, byl jsem moc spokojený.