Bezproblémový nákup. Zboží nebylo skladem, ale i přesto doručeno v rozumném termínu.

• doručení obratem

večer objednáš a druhý den, zboží máš

Rychlé dodání, vše v pořádku

• rychlé jednání
    • kvalitní výrobek

Dobrý obchod. Výborná komunikace se zákazníkem. Obratem informovali o zaplacení zboží. Zboží bylo brzy dodáno.

• Přehlednost shopu, rychlost doručení

• The advantage is that you can search for any type of battery for each lap modelThe advantage is that you can search for any type of battery for each laptop model.

• Rychlé vyřízení

• Opravdu super rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace

• Rychlé a bezchybné dodání.
    • Veliký výběr

Reakce obchodu Baterie-pro.cz

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Baterie-Pro Vašim známým.

• Široký sortiment baterií

Rychlost dodávky zboží nemá obdobu

Delší doba dodání

• Přehlednost stránek.
    • Dobrá komunikace obchodu.
    • Rychlost dodání.
    • Nic mě nenapadá.

S tímto obchodem jsem velmi spokojen. Dobrá komunikace, přehlednost stránek, nemám, co bych vytkl.

• cena produktu
    • dodací doba

Reakce obchodu Baterie-pro.cz

U některých baterií je skutečně potřeba čekat delší dodací lhůtu. Jedná se o baterie, které nejsou zákazníky poptávány tak často, proto se nám nevyplatí je dlouhodobě držet na skladě, kde by ztrácely kapacitu a degradovaly by. Proto vždy zajišťujeme přímo u výrobce baterie nové.

vše v pohodě 1x

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor baterií Cameron Sino do ČR)

• Zboží skladem, přehlednost.

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor baterií Cameron Sino do ČR)

V obchodě je možné objednat baterie pro starší výrobky, jinak težko sehnatelné. Dodací lhůta se liší podle toho, jestli je baterie na skladě, nebo se objednává přímo u výrobce. Na možnou delší dodací lhůtu je zákazník předem upozorněn. Dodání zboží proběhla v pořádku.

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor baterií Cameron Sino do ČR)

velký výběr za výhodnou cenu,podrobný popis

Tereza, Tým Sunnysoft (distributor baterií Cameron Sino do ČR)

Velmi ochotní i při jednání možnosti výměně zboží.