• S tímto obchodem jsem neskutečně spokojená,zboží bylo neuvěřitelně perfektně zabalené,naprostá spokojenost se vším,děkuji.

Na shopu byla uvedena jiná cena než požadovaná prodejcem,psáno skladem ale dodnes zboží nedorazilo.

Rychlý obchod, kvalitní zboží.

• Objednáno týden zatím nedorazilo

• obchod neinformuje, zda objednávku vyřizuje

• rychlé jednání

I když v době nákupu na e-shopu bylo uvedeno, že zboží je skladem a doručeno bude do 26.9, tak v tento den neměli zboží ani skladem. Pokud budete objednávat, doporučuji ověřit dostupnost telefonem.

Pohotové dodání

• dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé. Vše proběhlo bez problému a objednávka byla rychle vyřízená.

Velké zklamání k dodávce objednaného zboží. Příště zvolím jiného dodavatele. Pokud budu mít štěstí a barvu doručí, tak doufám, že ještě udržím štětec. P.

• Výborná cena za kterou ovšem zboží obchod nedodá. Pravděpodobně se jedná o podvod.
    • OBCHOD NEKOMUNIKUJE ANI NEDODÁVÁ, pravděpodobně vůbec nefunguje.
    • Hrozí, že přijdete o peníze při platbě předem!
    • Zboží vám asi obchod nedodá!

Obchod nezaslal fakturační údaje ani po mnoha opakovaných výzvách e-mailem. Na písemnou komunikaci vůbec neodpovídá. Telefon nikdo nezvedá, a to na obou uvedených kontaktech z objednávky i webu. Je možné, že se jedná o podvod a obchod vůbec neexistuje. Pozor na platby předem, s penězi a zbožím se již nemusíte setkat!

• U mé objednávky na dobírku byla určena doba dodání do 5 dnů, dodnes jsem nic nedostala. Proto nejsem spokojena

vše velmi rychlé

Jednoduchá objednávka, přehledný web, okamžitá reakce, bezproblémové doručení a hlavně - doručení POŠTOU za pár korun, a ne přes všelijaké kurýry, kde cena dopravy je pomalu vyšší než cena produktu.

Výborné ceny.

• Pěkné ceny
    • Komunikace obchodu
    • Sortiment zboží
    • Precizně zabalené

Perfektní obchod, takto kvalitně zabalené barvy jsem ještě u nikoho neobdržel. Mám velkou radost, příjemné ceny, velice rád si u Vás zase nakoupím. Děkuji a doporučuji ostatním.

Obchod nezaslal fakturační údaje ani po opakované výzvě. Telefon po 5 volání (v různou denní dobu) nikdo nezvedal, ani zpět nevolal.

• Velice rychlé jednání - paráda.

Spolehlivý obchod

• Zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje