Vždy jsem maximálně spokojená. Rychlé doručení.

Rychlé dodání
    Jsem spokojen s kvalitou

• Zboží mi bylo odesláno ten den, kdy jsem zadala objednávku. Vše naprosto perfektní, dobře zabalené. Výrobky jsou skvělé, od aplikace přípravků naše fenka neměla jediné přisáté klíště, předtím jich měla přibližně 6 denně. Obchod opravdu ráda doporučuji!

Vše perfektní, kdykoliv nakoupím ráda znovu! Komunikace také skvělá, A+++

Zboží dorazilo druhý den po objednání, vše pečlivě zabalené a dokonale chráněné proti poškození.

• Velká spokojenost se všemi produkty vyzdvihují ,že je vše přírodního rázu žádná chemie
    • Žádná neexistuje

• Mohu si vybrat termín dodání

• Ideální velikosti balíčků, které se dobře skladují
    • Dobře zabalené - dorazí zamražené
    • Menší výběr z drůbežího masa a ryb

Oceňuji, že již při tvorbě objednávky znám datum závozu. Zboží přijde vždy důkladně zabaleno a obvykle je stále ještě zamražené. Dárky k nákupu vždy potěší :)

Děkujeme paní Lucie za pochvalu,

drůbeží maso nemáme ve větším výběru záměrně, pokud není v Bio kvalitě, bývá často zatížené růstovými hormony, antibiotiky a umělými vitamíny, takovou kvalitu u nás nechceme. Jde nám především o zdraví psů. A rybičky máme jen sušené, nedávno jsme přibrali šproty: https://www.baron.cz/susene-rybicky-pro-psy/. A u rybích pamlsků máme nově rolády z bílých ryb: https://www.baron.cz/rybi-pamlsky-pro-psy/. Tedy celkem 15 různých druhů, což je v našem skladovacím prostoru přiměřené :-). Každopádně Vám děkujeme za tip a že nám stále zachováváte přízeň. Velice si toho vážíme ♥.
    Mějte se krásně ♥

Rychlé předání dopravci.

Našel jsem zde zjevně kvalitní zahnuté nůžky na zástřih srsti a oproti konkurenci i za přijatelnou cenu. Nákup proběhl v pohodě.

Tento obchod mám ráda a proto zde nakupuji pro mé fenečky už několik let a vždy naprostá spokojenost. A když potřebuji poradit, vždy dostanu naprosto erudovanou odpověď. Výrobky mají skvělé a fungují!!! A co je hlavní, že jsou přírodní, žádná chemie. Je vidět, že je to tým skvělých lidí, kterým záleží na zdraví našich mazlíčků. Díky za takový obchod.

Děkujeme za pochvalu paní Hanko,

velice si vážíme Vaší přízně ♥

• Rychlé vyřízení a dodání objednávky

• Rýchlosť, serioznost

Rychlé dodání, mimořádné produkty

• Kvalitní produkty

• Poradna pro začátečníky, ochota, vstřícnost, bleskově odeslané zboží.

Rychlá objednávka i její doručení

Nejlepší obchod s masem pro psy .
    Skvělá kvalita , rychlé dodání a vše krásně a s láskou zabalené.
    Vřele doporučuji !

Děkujeme paní Pavlo,

velice si toho vážíme ♥

rychlé doručení

Dobrý

• Zboží na dobírku vždy dorazilo následující den ale ten tokrát jsem ihned zaplatila a zboží dorazilo až za 3 dny což mě velmi zklamalo. Od Barona jen na dobírku

S obchodem jsem byla vždy spokojená

Dobrý den paní Doláková,

děkujeme Vám za Vaši recenzi, nicméně se musíme trošku bránit. Vytvořila jste objednávku ve čtvrtek ve 12:34 h. Objednávky, které obdržíme do 12 h a jsou komplet zaplacené, nebo na dobírku, ihned tentýž den posíláme zákazníkovi. Vaší objednávku jsme tedy poslali v pátek. PPL do Vaší lokality přes víkend nejezdí, proto Vám byl balíček doručen až v pondělí. Stejný případ by byl tedy i v případě dobírky. Stačí si tedy jen hlídat tu 12 hodinu. Děkuji Vám za pochopení a přeji pěkný den.