• Profesionalita

Vše proběhlo tak jak mělo

Rychlé dodání.

První nákup a spokojenost

• Spokojenost rychlé dodání

• Rychle dodání
    • Skvělé jednání a přístup
    • Dobrý výběr zboží
    • Výhodné ceny

Vše proběhlo OK

Toto byl již několikátý nákup. Jako obvykle zcela bez problémů.

• Dobré ceny
    • Zboží skladem

• poněkud "pokulhává" elektronická úprava termínu dodání

1. zkušenost a dobrá

Zboží bylo perfektně zabaleno a mile mě překvapila rychlost vyřízení mé objednávky.

Bezproblémový obchod

• Velice rychlá dohoda,radost nakupovat

• komunikace

Zakoupil jsem dva kusy radiátoru na společnost s.r.o., bohužel pro mě jsem objednal špatné kusy. Problém jsem zjistil, až když jsem jeden z nich otevřel a zaměřil vzdálenost šroubení, která pro mě byla nevyhovující.

Při řešení požadavku, zda lze zboží vyměnit, mi prodejce sdělil, že v žádném případě. Rozbalené zboží vůbec nepřijímají, nedokáží ho zřejmě vracet dodavateli/výrobci, nerozbalené mi nechtěl přijmout, že jsme ho již určitě otevřeli a manipulovali s ním. Zabalený radiátor po chvíli výměny názorů nakonec přijali zpět a vrátili peníze. Druhý rozbalený mi zůstal.

Bohužel pro mě má prodejce samozřejmě pravdu dle NOZ, že zboží nemusí od s.r.o. přijmout, proto doporučuji, aby s.r.o. (pokud to lze) objednávali nejlépe jako fyzické osoby bez vyplnění hlavičky společnosti, a podobnému problému se vyhnuly (objednávky od FO lze do 14 dní vrátit, od PO nelze - a tato společnost v tomto ohledu prostě nevyjde vstříc).

Společnost má jistě kvalitní výrobky, také za perfektní ceny, ale velmi negativně hodnotím prodejce, který v žádném případě nejednal "prozákaznicky" (i přes hezké ceny už zde určitě nic nekoupím, ani nikomu nedoporučím), empaticky, a jako hvězdičku na konci se pochlubil pětadvaceti letou praxí v oboru. No, tak Vám moc gratuluji, jste očividně PAN odborník.. :)

Reakce obchodu Bargain Shop

děkujeme za recenzi.
    Avšak nařčení že jsme v žádném případě nejednali "prozákaznicky" musíme odmítnout. Jsme přesvědčeni, že jsme se ,,prozákaznicky" a empaticky zachovali, už jen tím, že jsme Vám umožnili vrátit 1/2 radiátorů, ačkoliv jakožto právnické osobě, Vám nárok vracet zboží zaniká - jak sám potvrzujete.
    Máte pravdu, že rozbalené radiátory opravdu nedokážeme výrobci vracet, a už vůbec ne poškozené klíči, které Vám na tento radiátor ještě upadly přímo před zrakem jinak klidného a uvolněného kolegy, kterého jste předtím dokázal, mírně řečeno, vyvést z míry.

Pro zákaznicky fungujeme od samého počátku a snažíme se vycházet vstříc všem zákazníkům, FO a PO bez rozdílu.
    Ve Vašem případě pane Radku, zkrátka nemohlo být 100% vyhověno, a to i za předpokladu, že bychom ignorovali Vaše arogantní chování, pro jednatele společnosti zcela neadekvátní. Kolega se ,,pochlubil" jakožto reakci na Vaše chování a urážení, nikoliv proto, že by si potřeboval cokoliv dokazovat. I po letech se na něj obracejí stavební firmy a zákazníci, s kterými spolupracoval v přechozím zaměstnání. Tudíž ano, je to PAN odborník.

Přeji hezký den,
    Pavel, tým BargainShop.

• Dobrá komunikace

• Rychlost dodání zboží a ýborná komunikace.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Perfektní ceny a komunikace

• Široká nabídka
    • fajn ceny
    • výborná komunikace a vstřícnost

• Bezproblémová komunikace,poskytnutí rady.
    • Žádná