Obchod nabízí velké množství různě barevných obálek, různých velikostí. S cenou a kvalitou jsem velice spokojena.

• Zavádzaní zákazníka

Dobrý deň p. Petra,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu na nákup v našom eshope. Mrzí ma, že nedoporučujete náš obchod ďalším zákazníkom ako i to, že ste ho ohodnotila minimálnym počtom bodov.
    Prezrel som si Vašu objednávku a celý jej priebeh. Dňa 11.1.2017 ste si objednala tmavomodré obálky, ktoré žiaľ neboli skladom (za tovar ste platili kartou). V ten istý deň Vám bolo oznámené emailom, že tovar je nedostupný a bol Vám navrhnutý alternatívny produkt. Na náš email ste odpovedali nasledujúci deň, t.j. 12.1.2017 s tým, že uvedený tovar Vám nevyhovuje a rozhodli ste sa objednávku zrušiť. Pracovníčka Vám znovu emailom zo dňa 12.1.2017 potvrdila, že objednávka je zrušená a požiadala Vás o oznámenie čísla účtu kam Vám peniaze mala zaslať. Tento údaj sme od Vás obdržali 13.1.2017 emailom. Ešte v ten deň, teda 13.1.2016 Vám boli peniaze v plnej výške poukázané na Vami udané číslo účtu.

Z vyššie uvedeného mám za to, že komunikácia medzi nami a Vami prebiehala promptne a bez akýchkoľvek zdržaní. Pracovníci reagovali a vykonávali úkony k tomu, aby ste boli spokojná podľa môjho názoru primerane rýchlo. Chápem Vašu frustráciu a ospravedlňujem sa, že uvedený tovar nebol v tom čase skladom, avšak zároveň verím, že kvalita komunikácie ako i prehľadnosť obchodu bola v poriadku nakoľko tovar ste si objednala bez komplikácií a bol zaplatený bez problémov. Dodacia lehota v tomto prípade hodnotená zrejme nemala byť nakoľko žiaden tovar sa Vám neodosielal z dôvodu, že ste svoju objednávku zrušila.

Napriek tomu Vám ešte raz ďakujem za Váš čas a vyplnenie dotazníka o nákupe tovaru a budem rád ak nám napíšete svoje návrhy na zlepšenie, ktoré sú pred nás podnetné a cenné.

S pozdravom,

JUDr. Marián Benedikovič
    konateľ spoločnosti Farebné obálky, s.r.o.

• výběr barev obálek, které jinde nejsou
    • dlouhá doba dodání
    • možnost platby pouze přes banku

• vyborna komunice

velmi komunikavni a ochotni, nadstandardni pristup.

• výběr
    • dodací lhůta

Dobrý den p. Marketa,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Je nám líto, že jste negativně hodnotila délku dodání zboží. Překvapilo nás Vaše hodnocení už i z důvodu, že na naší stránce uvádíme dobu dodání 4-5 pracovných dnů a Váš balíček Vám byl doručen již na třetí den. I tak Vám ale děkujeme za Vaše hodnocení.

• Velký výběr zboží.
    • Dodací lhůta z důvodu zasílání zboží z UK.

Velký výběr obálek za přijatelné ceny.

• Velmi zajímavou nabídku originálních obálek různých velikostí i barev.
    • Žádné.

• výborná komunikace
    • profesionálnost
    • kvalita zboží
    • ochota

Vřele doporučuji, tento e-shop je dobrý partner pro podnikání, můžeme se na něj spolehnout. Takto si představuji spolupráci.

• široký sortiment
    • nepříliš přehledné internetové stránky

vyjma jediného faktu, že u jednoho druhu obálky, dorazil o jeden kus než byl objednán a naúčtován proběhl celý nákup naprosto bezproblémově. není to moje poslední objednávka z obchodu. se zbožím i s komunikací s prodávající stranou jsem byl spokojen.

• přehlednost
    • vstřícný přístup
    • velký výběr barev

V obchodě jsem nakoupil již po několikáté a vždy spokojenost

rychlost doručení a výborná komunikace

• vše ok

E-shop by měl mít možnost platby na dobírku.

• postrádám doručení zásilky na dobírku

• obálky které jinde nenabízí

• přehledná prezentace
    • barevnost není zcela OK, ale dá s s tím žít
    • možnost spojení s dopravcem k upřesnění termínu dodávky by potěšila

opakovaně dobré služby, přehledná prezentace a dobrá administrace zakázky

• Na webu ani v žádném z emailů nefiguruje telefonní číslo

Reakce obchodu barevne-obalky

děkujeme Vám za Vaši reakci. Kontaktní údaje máme uvedené na hlavní stránce e-shopu. Můžete nám prosím napsat email jaký prohlížeč používate abychom zjistili proč se Vám tyto informace nezobrazuji.

S pozdravem,

team
    barevné obálky

• rychlé a příjemné jednání
    • férovost
    • spolehlivost

• Hodně barevných obálek, které nejsou jinak běžně k sehnání.
    • Nenašla jsem na webu adresu a kontakt na obchod,
    • nenašla jsem možnost osobního vyzvednutí, drahé poštovné.

Sháněla jsem obálky na svatební oznámení
    -dobrý výběr a kvalita obálek
    - doporučuji
    - škoda, že nejde vybrat si jiný způsob zaslání, poměrně drahé poštovné
    -zastaralé webové stránky, nenašla jsem kontakt
    a adresu firmy

Reakce obchodu barevne-obalky

děkujeme Vám za Váš nákup v našem eshopu. Jsme rádi, že se Vám naše zboží líbí.

Údaje o společnosti jako i kontakní údaje jsou na naší stránce v sekci obchodní podmínky a postupně budou doplněny i na úvodní stránce a v kontaktním formulári. V současné době pracujeme na vylepšení náši stránky.

Protože zboží zasíláme ze zahraníčí a ceny za poslední týdny kurýrske společnosti zvýšili tato skutečnost se promítla do cen poštovního. Můžeme Vás ujistit, že deláme vše pro to, abychom udrželi pro naše klienty co nejnižší a nejlepší ceny.

S pozdravem,

team
    barevne obalky

• velký výběr, super ceny
    • drahé poštovné!!!

Velký výběr různých druhů obálek, soulad webových fotografií se skutečností, výborné ceny zboží. Drahé poštovné!