• jinde jsem podobné obálky nesehnala (to byl i jediný důvod pro nezrušení objednávky)
    • množství, které na e-shopu svítí skladem ve skutečnosti není k dispozici
    • zdlouhavá komunikace

Pokud bych dokázala obálky sehnat jinde, nakoupím jinde.

• Našli jsme přesně ty obálky, které jsme potřebovali
    • Na poslední chvíli jsme objednali a bylo vyřízeno rychle
    • Zboží putovalo ze Slovenska, ale dorazilo včas
    • Jeden typ obálek byl skladem s počtem 30 tis. ks, přesto prý skladem nebyl (ale nám zrovna nevadilo)

Celková spokojenost. Překvapilo nás, že zásilka šla ze Slovenska, s čímž jsme vůbec nepočítali a ani na webových stránkách nebylo žádné upozornění.

• kosmická rychlost:)

Široký výběr, dobré ceny, rychlé dodání

vše v pořádku

Omylem mi došla jiná zásilka a musela jsem j i vracet a čekat na správnou. Chyba byla napravena do týdne.

• Pouze jedna možnost doručení

Při objednávání by mělo být vidět velikost balení. Plná krabička obálek dorazila OK, poloprázdná krabička dorazila pomačkaná. Kdybych věděl, že je balení po 500 kusech, objednal bych 1000 a ne 800.

Reakce obchodu barevne-obalky

děkujeme Vám za Vaši recenzi a omlouváme se za poškozené zboží. Prosím napište nám email kolik obálek Vám došlo poškozených abychom mohli tuto chybu napravit.

S pozdravem,

tím barevné obálky

• Super komunikace s e-shopem, rychle dodani a moooooc krasne obalky!!!!!

rychlá dodávka, vše v pořádku

• Široký výběr barev a velikostí
    • Dobré ceny
    • Rychlejší doručení oproti minulým objednávkám
    • Bonusový systém
    • Minimální cena objednávky bez DPH

S obchodem jsem spokojená, nakupuji již po několikáté. Předchozí balíčky posílali z Anglie, nyní dorazily z SK (doručovací doba se tak zkrátila). Obchod velmi dobře řeší reklamace (v jedné z objednávek mi chybělo pár obálek, které byly do pár dnů dodatečně zaslány). Jediné mínus je minimální hodnota objednávky (ale chápu důvody prodejce pro toto řešení). Pokud by byla navíc na výběr doprava přes Zásilkovnu, bylo by to perfektní :)

Reakce obchodu barevne-obalky

děkujeme Vám za Vaši recenzi a také za Vaše objednávky. Teší nás že jste s našim zbožím a službami spokojená.
    S potešením Vám můžeme říct že připravujeme novou stránkou na které bude také možnost vybrat i jiné možnosti dopravy jako i platby (zařadíme taky platbu google pay i apple pay).

• Narozdíl od 90% obchodů s obálkama nabízí opravdu kvalitní a krásné obálky za příjemnou cenu. Kromě toho se dá s nimi výborně domluvit, mají velmi profesionální a přívětivý zákaznický servis!

Výjimečně kvalitní obchod s kvalitními produkty a výborným customer service.

• rychle jednané

Velmi rychlé dodání zboží.

Výborná komunikace s obchodem.

Dobrá komunikace, vstřícnost a cena.Doporučuji všem.Nakupuji opakovaně.

• upozornili mě, že jsem nejspíš zapomněl vybrat velikost obálky, že si objednávám ty nejmenší, vrátili mi peníze a nechali mě to objednat znovu

• Velký výběr nestandardních rozměrů obálek.
    • Rychlé dodání.
    • Fotografie v e-shopu nejsou příliš kvalitní. U některých obálek není uvedeno že jsou s leskem.

vše zafungovalo - od komunikace po dodání - bezchybně

• velký výběr obálek, skbělá cena, rychlé doručení, možnost nákupu od 1kusu