barevne-obalky

Ověřeno zákazníky

62 recenzí z celkového počtu 235 hodnocení

• 3 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod barevne-obalky získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

• Ceny
  • Široký sortiment

Helena

Přidáno: 22. srpna 2017

• Klidný výběr, dostatek času na přemýšlení, pohodlí domova. Možnost objednávku odložit a pokračovat později.

Určitě nakupujte. Spolehlivost, vstřícnost a kvalita je tady samozřejmostí.

Pedro

Přidáno: 13. března 2017

• Tovar, ktorý inde nekúpim.
  • V stave objednavky, už keď nabehne, že je uhradená, tak neposkytujú ďalšie informácie o jej priebehu, takže vôbec neviete, čo sa deje s vašou objednávkou.

Tento obchod odporúčam.

Monika Szotkowská

Přidáno: 2. února 2017

Obchod nabízí velké množství různě barevných obálek, různých velikostí. S cenou a kvalitou jsem velice spokojena.

Přidáno: 25. ledna 2017

• Zavádzaní zákazníka

Reakce obchodu barevne-obalky

Dobrý deň p. Petra,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu na nákup v našom eshope. Mrzí ma, že nedoporučujete náš obchod ďalším zákazníkom ako i to, že ste ho ohodnotila minimálnym počtom bodov.
Prezrel som si Vašu objednávku a celý jej priebeh. Dňa 11.1.2017 ste si objednala tmavomodré obálky, ktoré žiaľ neboli skladom (za tovar ste platili kartou). V ten istý deň Vám bolo oznámené emailom, že tovar je nedostupný a bol Vám navrhnutý alternatívny produkt. Na náš email ste odpovedali nasledujúci deň, t.j. 12.1.2017 s tým, že uvedený tovar Vám nevyhovuje a rozhodli ste sa objednávku zrušiť. Pracovníčka Vám znovu emailom zo dňa 12.1.2017 potvrdila, že objednávka je zrušená a požiadala Vás o oznámenie čísla účtu kam Vám peniaze mala zaslať. Tento údaj sme od Vás obdržali 13.1.2017 emailom. Ešte v ten deň, teda 13.1.2016 Vám boli peniaze v plnej výške poukázané na Vami udané číslo účtu.

Z vyššie uvedeného mám za to, že komunikácia medzi nami a Vami prebiehala promptne a bez akýchkoľvek zdržaní. Pracovníci reagovali a vykonávali úkony k tomu, aby ste boli spokojná podľa môjho názoru primerane rýchlo. Chápem Vašu frustráciu a ospravedlňujem sa, že uvedený tovar nebol v tom čase skladom, avšak zároveň verím, že kvalita komunikácie ako i prehľadnosť obchodu bola v poriadku nakoľko tovar ste si objednala bez komplikácií a bol zaplatený bez problémov. Dodacia lehota v tomto prípade hodnotená zrejme nemala byť nakoľko žiaden tovar sa Vám neodosielal z dôvodu, že ste svoju objednávku zrušila.

Napriek tomu Vám ešte raz ďakujem za Váš čas a vyplnenie dotazníka o nákupe tovaru a budem rád ak nám napíšete svoje návrhy na zlepšenie, ktoré sú pred nás podnetné a cenné.

S pozdravom,

JUDr. Marián Benedikovič
konateľ spoločnosti Farebné obálky, s.r.o.

Laitha

Přidáno: 31. října 2016

• výběr barev obálek, které jinde nejsou
  • dlouhá doba dodání
  • možnost platby pouze přes banku

Přidáno: 23. října 2016

• vyborna komunice

velmi komunikavni a ochotni, nadstandardni pristup.

Marketa

Přidáno: 16. října 2016

• výběr

Reakce obchodu barevne-obalky

Dobrý den p. Marketa,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Je nám líto, že jste negativně hodnotila délku dodání zboží. Překvapilo nás Vaše hodnocení už i z důvodu, že na naší stránce uvádíme dobu dodání 4-5 pracovných dnů a Váš balíček Vám byl doručen již na třetí den. I tak Vám ale děkujeme za Vaše hodnocení.

tomas

Přidáno: 18. května 2016

• Velký výběr zboží.
  • Dodací lhůta z důvodu zasílání zboží z UK.

Velký výběr obálek za přijatelné ceny.