• doslova expresní dodání (do 24h) - a to jsme objednávali pár dní před Vánoci
    • hezké a přehledné webové stránky, dobrá komunikace shopu se zákazníkem
    • suprové produkty vhodné jako dárek - kvalitní, praktické a zároveň vtipné ;-)
    • skvělý přístup k reklamaci - prozákaznický přístup a rychlé vyřízení v rámci minut (!)

Obchod Barcanox jednoznačně doporučuju. Potřebovali jsme dárek pro kolegu požárního technika a hasičák/bar byl jednoznačná volba. Hasičák se moc líbil, suprový produkt. Akorát jsme bohužel při rozbalení zjistili, že uvnitř hasičáku je rozbitá jedna sklenka na střepy a ulomený dřevěný držák. Nicméně obchod Barcanox předčil má očekávání, protože do 10 minut od poslání mailu s reklamací a fotkami mi ihned volali s omluvou, celá reklamace vyřízena jedním telefonátem a hned druhý den jsem měla opět balíček s "náhradními" díly, jak jsme se domluvili + přibalili dárek navíc :-) Takže naprosto PERFEKTNÍ přístup. Moc děkuju!

• Perfektní kvalita zboží, rychlé dodání

Perfektní servis, obchod doporučuji...

• Kvalitní práce
    • Příjemná komunikace