• Bleskurychlé jednání. Jeden den jsem objednal zboží, provedl platbu a odeslal potvrzení o zadané platbě. Tentýž den to ještě zabalili a odeslali. Díky "nepřehlcenosti české pošty", jsem měl zboží na druhý den. Jsem velmi spokojen.

• Rychlost odeslani
    • Horsi menu pro hledani v obchode.

Ok

• výborné ceny
    • výborně zabalené knihy
    • komunikace

Určitě doporučuji - bezkonkurenční ceny, bleskové dodání, výborně zabalené knihy. Rozhodně v tomto obchodě nakoupím znovu.

• Rychlé vyřízení, vše spolehlivé
    • Nevím

Doporučuji, zde neuděláte špatnou zkušenost

• Hledal jsem na Heureka, s kterou mám dobré zkušenosti, možnost výhodného nákupu a vybral si poprvé Banshies.
    • Dobrá cena, přijatelné poštovné.
    • Knihu jsem obdržel za méně než 48 hodin, výborně zabalenou tak, aby byla chráněná jak proti nárazům, tak proti vlhku.
    • ___

S nákupem jsem byl velice spokojen a a Banshies mohu každému vřele každému doporučit.

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

Dobré ceny, rychlé vyřízení a dobrá komunikace.

• nenašla jsem žadnou chybu

Vše proběho ok .

• Rychlé doručení, příznivá cena.

Úplná spokojenost

• Knížka dorazila během 2 dnů, perfektně zabalená a cena byla také velmi příznivá

Obchod je super, budu se sem vracet

• vše

super

• Vše úplně bez problémů.

V tomto obchodě jsem nakoupila, protože měli zboží, které jsem potřebovala. Služby byly bezchybné.

• Vše v pořádku, rychlost, vstřícnost při nedorozumění kamenného výdeje. Příjemné, rychlé

DOPORUČUJI :)

Super

• Akorát nechám prověřit ochranu osobních údajů,protože do té doby,mě neotravovalo tolik čísel s pofiderníma nabídkama

nic

• výborná komunikace, dobrý výběr, dobré ceny, rychlost

doporučuji !!!

• Přehlednost, rychlost, informovanost

Doporučuji :)

doporucuji

• Rychle dodani
    • Absolutne bez problemu

Doporucuji!

Rychlé dodání

• Výborné ceny,rychlost dodání atd.