• Neseriozní jednání se zákazníkem
    • Honba za výdělkem za každou cenu

Objednal jsem si zboží, během dne dorazila zpráva že zboží už bohužel není k dispozici, na to mi stornovali objednávku. Podíval jsem se na zboží znovu do eshopu, a k mému udivení nejen že bylo k dispozici ale měli ho i skladem, jediné co se u zboží změnilo byla cena, takže 1. kniha kterou jsem si objednal byla nyní o 100% dražší a u druhého zboží byla cena navýšena o 300%. Takže zřejmě když obchod vidí že máte o nějaké zboží zájem, zruší Vám objednávku, Vámi chtěneé zboží několikanásobně zdraží a doufá že si ho objednáte znovu za tuto cenu. Podle mě je to určitě neseriózní a možná i podvodné jednání, zvažuji kontaktovat ČOI, pokud nezjednají nápravu.

• Vynikající komunikace
    • Rychlé dodání zboží
    • Bezkonkurenční ceny

Nakupuji zde pravidelně a jsem megaspokojený :-) Doporučuji tento obchod všem!!!

• Bleskurychlé jednání. Jeden den jsem objednal zboží, provedl platbu a odeslal potvrzení o zadané platbě. Tentýž den to ještě zabalili a odeslali. Díky "nepřehlcenosti české pošty", jsem měl zboží na druhý den. Jsem velmi spokojen.

• Rychlost odeslani
    • Horsi menu pro hledani v obchode.

Ok

• výborné ceny
    • výborně zabalené knihy
    • komunikace

Určitě doporučuji - bezkonkurenční ceny, bleskové dodání, výborně zabalené knihy. Rozhodně v tomto obchodě nakoupím znovu.

• Rychlé vyřízení, vše spolehlivé
    • Nevím

Doporučuji, zde neuděláte špatnou zkušenost

• Hledal jsem na Heureka, s kterou mám dobré zkušenosti, možnost výhodného nákupu a vybral si poprvé Banshies.
    • Dobrá cena, přijatelné poštovné.
    • Knihu jsem obdržel za méně než 48 hodin, výborně zabalenou tak, aby byla chráněná jak proti nárazům, tak proti vlhku.
    • ___

S nákupem jsem byl velice spokojen a a Banshies mohu každému vřele každému doporučit.

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

Dobré ceny, rychlé vyřízení a dobrá komunikace.

• nenašla jsem žadnou chybu

Vše proběho ok .

• Rychlé doručení, příznivá cena.

Úplná spokojenost

• Knížka dorazila během 2 dnů, perfektně zabalená a cena byla také velmi příznivá

Obchod je super, budu se sem vracet

• vše

super

• Vše úplně bez problémů.

V tomto obchodě jsem nakoupila, protože měli zboží, které jsem potřebovala. Služby byly bezchybné.

• Vše v pořádku, rychlost, vstřícnost při nedorozumění kamenného výdeje. Příjemné, rychlé

DOPORUČUJI :)

Super

• Akorát nechám prověřit ochranu osobních údajů,protože do té doby,mě neotravovalo tolik čísel s pofiderníma nabídkama

nic

• výborná komunikace, dobrý výběr, dobré ceny, rychlost

doporučuji !!!

• Přehlednost, rychlost, informovanost