• Velmi rychlé dodání
    • Hezký netradiční vzhled prstýnků
    • Za mě zbytečné a zcela nevhodné balení do jakých si rádoby luxusních, ale zcela nepoužitelných a neforemných pytlíků z koženky. Náklady na jejich výrobu musely být vyšší než je hodnota prstýnku a zbytečně zatěžují planetu plastovým odpadem.
    • Prstýnky jsou sice hodně hezké, ale kvalita zpracování nic moc. Přívěsek srdíčko mi upadl hned při prvním nasazení. Druhý prstýnek s růženíny je moc utažený, takže nedrží kulatý tvar

Obchod doporučuji jen z důvodu, že jsou prstýnky netradiční

Reakce obchodu Bangles.cz s.r.o.

jsme moc rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání a vzhledem prstýnků. Děkujeme za zpětnou vazbu. Jak je vidět i níže v recenzích, máme na balení velmi pozitivní ohlasy. Jsme však moc rádi za každou zpětnou vazbu, která nás posouvá dále. Koženkové pytlíčky slouží jako ochranný obal při dopravě šperku. Zákazníci je využívají pro uchování šperku, když jej zrovna nemají na sobě nebo v případě, že si berou šperky na cesty. Pokud kupují šperk jako dárek, nemusí již kupovat další dárkový obal a darovat šperk právě v tomto pytlíčku.
    Náklady na výrobu takového pytlíčku jsou mnohonásobně menší než na výrobu šperků, proto je můžeme zasílat zdarma s každým šperkem. Balení je možné zvolit různými způsoby, které více či méně zatěžují životní prostřední, např. v krabičkách, papírových obalech apod., my jsme zvolili tento. Třeba v budoucnu zvolíme jiný způsob. Například bublinkové obálky, které máme, jsou použitelné několikanásobně, a tak např. zákazník při vrácení zboží nemusí používat nový obal. My takovou obálku můžeme použít i v případě, že se nám balíček vrátí od zákazníků, kteří objednají na dobírku a pak balíček nepřevezmou, což se bouhužel stává.
    Velice nás mrzí, pokud nastal se šperkem nějaký problém. Lze jej bez problému reklamovat nebo do 14 dnů od převzetí vrátit. Pokud budete mít jakékoliv otázky, kdykoliv nám můžete napsat nebo zavolat. Rádi Vám se vším poradíme a zodpovíme všechny otázky, které budete ke šperkům mít.

Přeji Vám hezký den

Všem mohu doporučit

• Skvělá komunikace
    • Nádherný prstýnek

Krásný den,

jsme moc rádi, že jste s Vaší objednávkou spokojená, moc děkujeme. :-)

Přejeme pěkný den
    Daniel, Bangles.cz

• Rýchle dodanie, pekné balenie.

• Doručeno do 3 dnů

Zboží -šperky mě velmi překvapily kvalitou .Byly velmi hezké a cena nadmíru příznivá. Určitě budu znovu nakupovat.

Hanka

tovar je v poriadku, balenie krásne, ale pri tomto type prsteňa by som odporúčala posielať v škatuľke, lebo sa môže pod váhou iných balíkov u prepravcu ľahko poškodiť

Krásný den,

moc Vám děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s prstýnkem i balením spokojená. Prsten je zabalen v ochranném koženkovém pytlíčku a speciální tvrdé bublinkové obálce. Pokud bychom někdy zaznamenali problém v rámci přepravy, budeme uvažovat o jiném řešení. Zatím jsme však za celou dobu prodeje tohoto velmi oblíbeného kousku žádný problém neměli. :-)

Přejeme Vám hezký den
    Daniel, Bangles.cz

• velká rychlost v doručení, krásně a originálně zabalené

Reakce obchodu Bangles.cz s.r.o.

moc Vám děkujeme za hezké hodnocení. Takové nás vždy moc potěší.

Přejeme krásný den :-)
    Daniel, Bangles.cz

Vše v pořádku, superrychlé odeslání. Náramek jsem vrátila, protože mi bohužel nevyhovoval, platba zpět přišla téměř okamžitě. Jednání a komunikace obchodu na jedničku. Nemám absolutně co vytknout.

Reakce obchodu Bangles.cz s.r.o.

děkujeme za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla s našimi službami spokojena. V budoucnu Vám s výběrem šperku rádi poradíme a věříme, že se trefíme do správného kousku. :-)

Přejeme hezký den
    Daniel, Bangles.cz

• Super, profi pristup, příjemné jednání

• zajímavé zboží, originální
    • krásně zabalené
    • Žádná

Reakce obchodu Bangles.cz s.r.o.

děkujeme moc za hezké hodnocení. :-)

Daniel, Bangles.cz

Z prstýnku je moje žena velice nadšená. Vřele doporučuji.

Hezký den,

velice děkujeme za doporučení. Jsme moc rádi, že prstýnek udělal Vaší ženě radost! :-)

Iva, Bangles.cz

• skvělá nabídka, kvalitní zpracování pruduktů, rychlé jednání, snadné objednání, rozumné ceny a spolehlivé doručení

Naproto bez problému!

Reakce obchodu Bangles.cz s.r.o.

velice nás těší, že jste s Vaší objednávkou spokojen. Moc děkujeme za hezké hodnocení.

Iva, Bangles.cz

• veľmi rýchle doručenie
    • tovar krásne zabalený

Reakce obchodu Bangles.cz s.r.o.

děkujeme za hezké hodnocení. Jsme moc rádi, že prstýnky v pořádku a rychle dorazily. :-)

Přejeme Vám krásný den
    Daniel, Bangles.cz

• Rychlá dodávka zboží výborná komunikace

Nádherne a velmi vkusně zabalené náušnice bez jakéhokoliv příplatku.Rychle dodání.Vrele doporučuji.

Krásný den,

velice nás těší, že jste s Vaší objednávkou spokojená. Moc Vám děkujeme za pěkné hodnocení. :-)

Přejeme hezký den

Pěkný výběr

Našel jsem, co jsem hledal

Vše na 1*

• vše OK