• Zboží kvalitní, spokojenost
    • Opožděná dodávka zboží
    • Špatná komunikace, vždy až na opakovanou výzvu
    • Sliby, které neplnili (např. oznámení, že zboží již bylo odesláno, ale v reálu odeslali cca až za 3 dny)

Obchod u mě ztratil důvěru především z důvodu nevhodné komunikaci "slibem nezarmoutis"

• rychlé jednání

• Rychle
    • Dobrá cena

• Velký výběr výrobků z bambusu
    • Dobré ceny
    • Rychle vyřízeno

• rychlé jednání

• komunikace

• Spolehlivost
    • Kvalita zboží odpovídá popisu.

Reakce obchodu BAMBOOSHOP.CZ

Děkujeme za Váš příspěvek k hodnocení a přejeme příjemné svátky!

Rychle a bezkonfliktni

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• zboží kvalitní
    • výměna trvá dlouho a musí se upomínat aby ji vyřídili - více než měsíc..

pokud chcete náhodou vyměnit zboží podruhé (pokud vám nepasuje ani vyměněná velikost) pak musíte zaplatit další poštovné a také toto poštovné je za 1 tričko ca 2-násobná oproti ceně poštovného které jsem platil za poslání zpět..

Reakce obchodu BAMBOOSHOP.CZ

Děkujeme za hodnocení.
    Doplňujeme, že veškeré informace o postupu v různých případech řešení objednávky, případně výměny jsou samozřejmou součástí našich OP. Postup tedy není žádným překvapením, ale standardním procesem, se kterým je zákazník seznámen před potvrzením objednávky.
    Způsob dopravného je volen takový, který umožňuje adekvátní pojištění zásilky a doručení do 2 dne od odeslání.
    Zásilka byla odeslána osmý den po úhradě objednávky, doručena devátý den.

• Komunikace se zákazníkem
    • Přehlednost

Poprvé jsem zde nakoupil a jsem spokojený.Naprosto bez problémů.

• Rychlé dodání - k vyzvednutí na poště již druhý den odpoledne.
    • Posláno na hlavní poštu naší městské části, místo na místní poštu, která je blíž (naštěstí ne až zase tak o moc).
    • Drahé poštovné, hodila by se spolupráce se Zásilkovnou nebo podobnou službou.
    • V možnostech dopravy inzerují možnost poslání do Balíkovny za výhodnou cenu, ovšem při vytváření objednávky to nelze nikde zadat a na dotaz vznesený přes kontaktní formulář nikdo neodpověděl.

I přes popsaná negativa šlo o drobnější věci a obchod mohu doporučit. Jeden den objednáno, večer došlo avízo, že balík je na cestě a druhý den odpoledne již byl k vyzvednutí - takhle by to mělo fungovat všude!

KVALITNÍ ZBOŽÍ, RYCHLÉ DODANÍ, PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ. SUPER!!!!

• velmi rychlé dodání

Kvalitní zboží, rychlé dodání. Velká spokojenost.

• Kladně hodnotím možnost telefonického kontaktu. Pán mi po telefonu výrazně pomohl při zadávání mojí objednávky, protože mi nešla z mého počítače odeslat. Tímto děkuji.

• Využívá nespolehlivého partnera pro doručování - balík do ruky od České pošty jsem si musel po několika dnech, kdy jsem marně cekal na jeho doručení, osobně dojit na poštu.

Se zbožím, které jsem si objednal, jsem velmi spokojen. Děkuji.