• nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 3 měsíci

• Komunikace se zákazníkem
    • Přehlednost

Poprvé jsem zde nakoupil a jsem spokojený.Naprosto bez problémů.

• nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 6 měsíci

• Rychlé dodání - k vyzvednutí na poště již druhý den odpoledne.
    • Posláno na hlavní poštu naší městské části, místo na místní poštu, která je blíž (naštěstí ne až zase tak o moc).
    • Drahé poštovné, hodila by se spolupráce se Zásilkovnou nebo podobnou službou.
    • V možnostech dopravy inzerují možnost poslání do Balíkovny za výhodnou cenu, ovšem při vytváření objednávky to nelze nikde zadat a na dotaz vznesený přes kontaktní formulář nikdo neodpověděl.

I přes popsaná negativa šlo o drobnější věci a obchod mohu doporučit. Jeden den objednáno, večer došlo avízo, že balík je na cestě a druhý den odpoledne již byl k vyzvednutí - takhle by to mělo fungovat všude!

• nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 1 rokem

KVALITNÍ ZBOŽÍ, RYCHLÉ DODANÍ, PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ. SUPER!!!!

• velmi rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 1 rokem

Kvalitní zboží, rychlé dodání. Velká spokojenost.

• nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 1 rokem

• Kladně hodnotím možnost telefonického kontaktu. Pán mi po telefonu výrazně pomohl při zadávání mojí objednávky, protože mi nešla z mého počítače odeslat. Tímto děkuji.
  • nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 1 rokem

• Využívá nespolehlivého partnera pro doručování - balík do ruky od České pošty jsem si musel po několika dnech, kdy jsem marně cekal na jeho doručení, osobně dojit na poštu.

Se zbožím, které jsem si objednal, jsem velmi spokojen. Děkuji.

• nakoupil v obchodě BAMBOOSHOP.CZ před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.