Kytky byly dodany podruhé zdarma a vpořádku. Je potřeba je vyzvednout ihned, nenechavat to přes víkend na cestě , 4,5 dnů nepřežiji

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Vážená paní Hutterová, můžete nám prosím zaslat fotografii “zubožených” sazenic jak uvádíte? Rostliny pro Vás jsem připravoval osobně. To, že rostliny s dlouhými listy musíme ohnout, aby se vešly do krabice je standardní záležitost. Rostliny balíme do akvarijních pytlů, aby vydržely i opravdu dlouhou přepravu. Rostliny máme z vlastního rybníku a velmi dbáme na jejich kvalitu. Za mnoho let jste první, která je s nimi nespokojena. Pokud nám zašlete jejich fotografii a budou opravdu ve špatném stavu kvůli dopravě zašleme Vám zdarma nové. Samozřejmostí je, že při přepravě vodní rostliny lehce ochabnou. Důležitá je hlíza či kořenový systém a já Vám garantuj, že pokud je správně vysadíte za 14 dní budou rostliny včetně listů překrásné. Délka dopravy se samozřejmě díky víkendu a státnímu svátku prodloužila. Dopravu jste si zvolila přes službu Uloženka a né zásilkovna jak uvádíte. Pokud jste chtěla mít balík hned druhý pracovní den, měla jste zvolit službu DPD. Dále uvádíte, že nekominukujeme, což dle zpráv evidovaných v systému není pravda. S pozdravem Bc. Ladislav Pěnčík.

• výběr zboží i rostlin
    • žádná nevýhoda

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Dobrý den, velmi nás těší, že máme dalšího spokojeného zákazníka a velmi Vám děkuji za recenzi. Pokud bude třeba, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi poradíme a posloužíme. S přáním pěkného dne Ladislav Pěnčík

Objednáno mám od 5.5.2020 a zatím nemám ani fakturační údaje, abych mohla zboží zaplatit, natož abych byla s vyřízením objednávky spokojena.

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Dobrý den paní K., objednali jste si u nás zboží jehož hlavní části se vyrábí v Číně. Z důvodu covid 19 a trvajícího nouzového stavu ( uzavření hranic ) nám výrobce nebyl schopen filtry doručit. Od ukončení nouzového stavu neustále plníme sklad a čekáme na doručení zboží. Tyto filtry nejsou k dispozici v celé ČR, proto bychom si nedovolili Vám zaslat fakturační údaje k platbě dřív než zboží budeme mít a bude tím 100% jisté, že jej od nás obdržíte. Za situaci se omlouváme, není zapříčiněna naší vinou. Fakturační údaje systém zašle ihned jak bude zboží připraveno k expedici k Vám. S pozdravem Balkónová jezírka

• Super rychle jednání.

Dobrý.

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Děkujeme moc za kladnou recenzi a nákup.

• Z domova jsme zboží objednali, v pořádku jsme vše obdrželi.

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Dobrý den, jsem velmi rád, za Vaše hodnocení. Moc si ho všichni vážíme. S úctou Ladislav Pěnčík.

Super jednání.

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Velmi nás těší Vaše spokojenost.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Velmi nás těší Vaše kladná reakce a spokojenost s naším obchodem. Moc si toho vážíme. Kdykoliv se na nás obraťte rádi Vám poradíme a posloužíme.

• rychlé vyřízení

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a velmi Vám děkujeme za recenzi. Přejeme Vám krásný podzim a úspěšnou akvaristickou sezónu!

• Rychlé jednání
    • Osobní přístup

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Velmi Vám děkujeme za nákup a recenzi. Moc nás potěšila! Ať máte jen radost ze svého balkónového jezírka!

skvělý přístup a ochota

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a velmi Vám děkujeme za recenzi. Přejeme Vám krásné a úspěšné léto.

• Velká spokojenost se vstřícným přístupem, kdy mi pán zajistil modré jeseny u kamaráda v Měříně, když sám již je měl vyprodané. Mohu jen doporučit tento web.

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Velmi Vám děkujeme za recenzi. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Děkujeme za Váš nákup.

• Stále informován o stavu objednávky
    • Telefonická rekapitulace
    • Super cena
    • Nevim

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Velmi Vám děkujeme za vyplnění recenze. Velmi si ceníme Vašeho hodnocení. Děkujeme

• Skvělá komunikace
    • Výběr zboží
    • Kytičky navíc jako kompenzace poštovného
    • Nedořešený objednávkový formulář

Moc doporučuji

Reakce obchodu Balkónová jezírka

Vážený zákazníku, velmi Vám děkujeme za krásnou recenzi. Moc si vážíme Vaší spokojenosti. O "nedořešeném" objednávkovém formuláři víme. V těchto dnech dokončujeme nový informační a obchodní systém, kde se dozvíte mnoho informací týkajících se jezírek, rostlinek, rybiček, techniky atd. Adresa zůstane samozřejmě stejná www.balkonovajezirka.cz. S úctou tým Balkónová jezírka

• Rychlost, vstřícnost, perfektní zboží, osobní jednání. Dovoz přímo do domu.
    • Nevím o žádné

Kvalita za dobrou cenu, osobní jednání- vše na jedničku.

• Perfektní přístup, kvalita zboží, perfektní doprava
    • žádné jsem nezjistil

určitě mohu doporučit, vše perfektní

• Rychlá komunikace a kvalitní zboží. Ne jako z obchoďáků
    • Jednoduchý dezign eshopu, ale zdání klame

Super, můžu jenom doporučit

• Rychlost vyrizeni, kvalita kvetin a jednani prodejce.
    • Nema.

Vynikajici!