• Nabízí produkt který nemají

Už nikdy více

• po sesti dnech byla objednavka porad ve stavu Zpracovava se

• Příznivé ceny
    • Žádné

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme Vám za pozitívne vyjadrenie. Dúfame, že s našim obchodom budete aj do budúcna spokojný a opätovne sa na nás obrátite.

Rychlá reakce obchodu.

Baliashop.cz

• dlouhý čas od objednávky k dodávce zboží

Dobrý deň,
    ďakujeme Vám za vyjadrenie. Doručenie objednávok máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.

Ve!mi dobré.

vše proběhlo o.k

Baliashop.cz

Kurýr přivezl zásilku přesně v čase, který oznámil - zásilka byla v naprostém pořádku.

• Výhodu

Baliashop.cz

• Vstřícnost a dobrá komunikace.

Baliashop.cz

• Vyhodne ceny, skvela komunikacia pocas procesu objednavky
    • Neposkytuju bezplatne dorucenie.

Po precitani recenzii na tento obchod som mal obavy. Tie sa rozplynuli po duruceni tovaru, ktory mi bol doruceny v poriadku tri dni po objednavke.
    Obchod bezproblemov doposlal na vyziadanie fakturu emailom.

Baliashop.cz

Vynikající přístup, zboží dodáno až domů a ve velmi krátkém termínu. Jsem velice spokojená.

Baliashop.cz

• zdánlivě nízké ceny - ovšem tady platí dvojnásob: nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci!
    • zdá se , že se jedná o vetešnictví: zboží, které jsem koupil před pár dny, již v nabídce nemajíí, tj. proávlai použitý 1 kus a inzerovali jako nový. Že se nestydí!

Právě jsem převzal zásilku / objednané zboží vysavač Thomas Multiclean X10 788577.
    Toto zboží jste prodávali na internetu jako nové za 8385Kč, plus doprava, celkem 8584Kč.

Když jsem obal rozbalil, zjistil jsem na vysavači stopy po předešlém používání:

1. Vnitřní plastová nádobka s vodním filtrem byla vlhká a její ústí špinavé
    2. Obaly igelitové na příslušenství, které od výrobce jsou ze všech stran uzavřené a zatavené jsou v tomto případu rozbalené.

Váš nesolidní obchodní přístup mne velmi rozladil!
    Proč neuvádíte na svých obchodních stránkách, že je zboží použité?

Zboží vám okamžitě vracím, ale ztrátu peněz spojenou s odesláním zpět mi již nikdo nevrátí.
    Buďte si jisti, že na vaše praktiky upozorním co největší okruh přátel a známých včetně na sociálních sítích.

Dobrý deň,

náš internetový obchod predáva produkty úplne nové , nerozbalené. Preto si neviem ani predstaviť , že dostanete tovar už použitý. Môže sa stať , že krabica niektorého produktu je trošku popučená , ku čomu zrejme dôjde pri preprave, ale to čo vy píšete je u nás nemožné.
    Podotýkam , že druhýkrát od nás objednávate vysávač , toho istého typu s tým, že prvý vysávač ste si od nás nevyzdvihol a druhú objednávku ste vytvoril s tou poznámkou , že by ste si ho chcel zakúpiť za cenu druhého vysávača , ktorý bol na našej stránke toho času za nižšiu cenu.
    Ani nám už nevráti nikto cenu poštovného za Vami neprevzatý balík.

Baliashop.cz

Na netu je cena jiná než za kterou produkt později nabídnou s tím že se stala chyba v systému . Po této zkušenosti již z tohoto obchodu nic kupovat nebudu

Dobrý deň,

áno, ozaj sa stala chyba v systéme začo sme sa Vám telefonicky ospravedlnili. Je nám to ľúto, ospravedlňujeme sa Vám ešte raz a dúfame , že chyby takéhoto rázu sa nebudú opakovať.

• nizke ceny
    • platba pouze dobirkou-drahe postovne

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný.

• Výhodná cena
    • Delší dodací lhůta

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný čo sa týka doručenia objednávok - doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.

Baliashop.cz

• objednávka přišla včas a v pořádku
    • žadná není

Baliashop.cz

• rychlé vyřízení objednávky - příznivá cena

• Asi nejnižší ceny - ale pozor
    • Nekomunikují

Před 11 měsíci jsem koupil myčku Beko. Byla doručena po cca týdenním zpoždění . Platil jsem hotově . Po rozbalení jsem zjistil že je rozbitý horní plast (prodejce to kompenzoval 500,- Kč na účet), ale nevšiml jsem si, že není přibalený prodejní doklad. Do dnes jej nemám, ani elektronickou fakturu ale zato myčku v poruše a bez dokladu neuplatním reklamaci
    Na telefonní zákaznické lince je paní, která ví jen to, že bez prodejního dokladu nemá záruky řešit. Na emaily prodejce nereaguje.
    Servisní středisko BEKO podle výrobního čísla zjistilo,se že myčka byla výrobcem dodána do Polska (tedy ne do ČR a ni na Slovensko, kde má prodejce sídlo) a záruku musím tedy uplatňovat u prodejce čímž jsem se dostal do spotřebitelského cyklu.
    Napadá mne možnost, že prodejce takto přeprodává zboží z jiných zemí za nízké ceny záměrně bez prodejních dokladů, aby se vyhnul povinnosti řešit případné reklamace.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívne vyjadrenie , čo sa týka našich cien. Čo sa týka reklamácie tovaru - v reklamačnom poriadku máme uvedené ako si môžete uplatniť reklamáciu na daný tovar.
    Bod č.4 : Pri uplatnení reklamácie je kupujúci povinný predložiť faktúru ako záručný list , alebo doklad o zaplatení .

Baliashop.cz

• Shop nabízí zboží za opravdu příjemné ceny.
    • Komunikace probíhá standardně bez problémů.
    • Do ČR posílá zboží pouze přes službu GEIS, která je podle mých zkušeností jedna z nejhorších - nespolehlivá, chaotická. V mém případě dvakrát ráno avizovala doručení a nedoručila. Napotřetí jsem se s šoférem musel telefonicky domluvit, aby zásilku doručil.

Dobrý deň,
    Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho obchodu. Do prepravnej spoločnosti dáme informáciu o ich službách a podnet aby to vyriešili aj s kuriérom ktorý nedoručil balík v deň kedy avizovali doručenie.