• Rychlost zpracování objednávky

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně rychlosti zpracování vaší objednávky. Jsme rádi, že jste si všimli naší snahy o co nejrychlejší a efektivní zpracování objednávek. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se neustále zlepšovat naše služby. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

• Perfektní produkt! Po jednom balení cyklus bez všech diskomfortu fyzických k psychickych.
    • Detailní popis jednotlivých produktu
    • perfektní klientský servis

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, jsme nesmírně vděční za vaši kladnou recenzi a sdílení vašeho zážitku s naším produktem. Jsme nadšení, že vám pomohl zvládnout menstruační cyklus bez fyzického i psychického diskomfortu.
    Vaše slova jsou pro nás velkou motivací a inspirací do další práce.

• Skvělá komunikace
    • Množstevní slevy

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a naší komunikací. Těší nás, že jste ocenila také množstevní slevy. Budeme se těšit na vaši další návštěvu.

• rychle dodanie

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Andreo, moc děkujeme za vaši recenzi! Jsme rádi, že jste se s námi o svůj zážitek podělila a věříme, že vaše recenze inspiruje i další ženy, aby vyzkoušely náš produkt!

• Naprosto skvělý produkt!
    • Opravdu funguje, citím na sobě změny po cca 4 dnech užvání

Doporučuju všem ženám všema dvaceti

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, velmi děkujeme za vaši nadšenou recenzi! Jsme opravdu potěšeni, že náš produkt splnil vaše očekávání a že jste již po čtyřech dnech užívání pocítila změny. Vaše doporučení je pro nás velkým potěšením!

• rýchlosť doručenia
    • pekné balenie
    • Ďakujem za zľavu ! narodeninovú

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, srdečně vám děkujeme za vaši milou recenzi! Velmi si vážíme vašeho pozitivního hodnocení a zpětné vazby, která je pro nás nesmírně důležitá.

• Rychle dodání
    • Skvělá a rychlá komunikace

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a naší komunikací. Budeme se těšit na vaši další návštěvu.

• Skvělý přístup

Naprostá spokojenost

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Katko, velmi děkujeme za vaši kladnou recenzi! Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

• Rychlá, skvělá komunikace..
    • Balíček odeslali ještě ten den(pátek), takže mi byl hned v pondělí doručen
    • Všichni jsou velmi příjemní - poradí, pomůžou, zajímají se.

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, Klárko, děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi! Vaše slova o našem týmu jsou pro nás velkým potěšením a povzbuzením, protože se snažíme zajistit, aby naši zákazníci měli co nejpříjemnější zkušenost s naší službou. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Budeme se těšit na vaši další návštěvu!

• Rychlost, zákaznická podpora.

Nenašla jsem.

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a za vaši pochvalu naší rychlosti a zákaznické podpory! Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlou a kvalitní službu. Pokud byste měla jakékoli další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na vaši další návštěvu.

Již po třetí jsem objednavala, prvni dve objednavky byly ze dne na den doručeny. Pri třetí objednávce jsem dostala hned pri objednani informaci, ze z duvodu stěhování e-shopu bude objednavka opozdena, tak jsem to tak brala a pocitala jsem s tim, ze dodani bude delsi, kazdopadne me moc mile překvapilo, kdy mi volal uz podle hlasu velice prijemny, pozitivni pan( jmeno si nepamatuju) a jeste se mi vlastne osobne pres telefon omluvil, uprimne, to se jen tak nestava, ja jsem informaci o dodani dostala a jeste si daji praci s tim, ze volají osobne, moc mne to potěšilo a ze strany zakaznika si toho opravdu vážím! Tento E-Shop doporucuju a zaroven jsem spokojena s produkty. Dekuji

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Vendy, děkujeme za vaši úžasnou recenzi a za vaši věrnost! Velmi si vážíme vašeho kladného hodnocení a zpětné vazby, která je pro nás nesmírně důležitá. Snažíme se, aby každý nákup u nás byl pro zákazníka co nejpohodlnějším a nejpříjemnějším zážitkem. Vaše recenze nám ukazuje, že se nám to daří a že si vážíte naší snahy o individuální přístup a nadstandardní komunikaci.
    Velmi si vážíme vaší přízně a těšíme se na vaše další nákupy.

• rychle doruceni
    • pohodna moznost platby i pres apple pay
    • hezky zabalene
    • velmi ucinne produkty, rozhodne vidim zmenu
    • cena/vykon super

Jsem velmi spokojena a budu zde nakupovat i nadale.

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, Domi, velmi nás těší, že jste s našimi službami spokojena! Vaše podpora a důvěra jsou pro nás neocenitelné. Budeme se těšit na vaši další návštěvu!

• rýchlosť vyskladnenia a doručenia
    • dostatočná komunikácia, poradenstvo
    • prehľadný e-shop s dostatkom informácii o produktoch
    • estetický a funkčný dizajn stránky
    • žiadne

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Martino, srdečně vám děkujeme za vaši skvělou recenzi! Velmi si vážíme vašeho pozitivního hodnocení a zpětné vazby, která je pro nás nesmírně důležitá.

V obchodě nakupuji již poněkolikáté, vždy je vše naprosto bleskově rychlé.

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Míšo, moc děkujeme za vaši kladnou recenzi a za vaši věrnost! Jsme rádi, že s námi nakupujete opakovaně a že oceňujete naše bleskové dodání. Budeme se těšit na váš další nákup!

• Web je přehledný a produkty velmi dobře popsané

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Klárko, děkujeme za vaši milou recenzi! Jsme rádi, že se vám náš web líbí a že oceňujete, jak jsou naše produkty popsané.
    Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vaše další nákupy.

• Spolehlivost
    • Kvalita produktů

Už po prvních dnech užívání probiotik jsem poznala velký rozdíl! Dokonalý!

Reakce obchodu Bagniari store

Milá Nikčo, děkujeme za vaši milou recenzi! Jsme nadšeni, že jste s našimi probiotiky tak spokojena a že jste již po prvních dnech užívání poznala tak velký rozdíl.
    Rychlost, spolehlivost, kvalita produktů a cena jsou pro nás klíčové faktory a vaše recenze nám potvrzuje, že se nám daří v těchto oblastech dosahovat skvělých výsledků.
    Jsme rádi, že vám naše probiotika pomohla a věříme, že vám budou i nadále přinášet samé benefity.

• rýchle dodanie tovaru

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi že balíček v pořádku a rychle dorazil! Těšíme se vaši další návštěvu!

• Kvalitní produkt

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, moc děkujeme za vaši recenzi a za vaše milá slova! Jsme rádi, že jste s produktem i s rychlým dodáním spokojeni.
    Vážíme si vaší spokojenosti a těšíme se na vaše další nákupy.

Rychlé dodání, věřím, že i kvalitní produkty :)

Reakce obchodu Bagniari store

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a za vaši důvěru v naše produkty. Jsme rádi, že jste s rychlým dodáním spokojeni a věříme, že budete i s kvalitou produktů. Děkujeme za váš nákup a těšíme se na vaši další návštěvu.

• Skvelé poradenstvo
    • Rýchle dodanie
    • Vysoká kvalita produktov

Dobrý den, Miško,

moc děkujeme za vaše slova a jsme moc rádi za vaši pozitivní zkušenost. Kdybyste cokoliv dalšího potřebovala jsme tady pro vás jak na emailu tak i v chatu :)