• rychlá doprava a výborná komunikace s dopravci
    • Batoh jsem pořídila rychle a za dobrou cenu + dárek penál k batohu, který ostatní prodejci nenabízí

• Přehlednost stránek

Doporučuji!!! 1*

Důvodem volby tohoto obchodu byla příznivá cena zboží. Komunikace naprosto perfektní, okamžitě přišlo potvrzení objednávky a číslo zásilky a zboží bylo ihmed vyexpedováno. Následující den ráno přišla sms, kdy přibližně bude zboží doručeno, pak upozornění dopravce, osobně jsem se domluvila s řidičem a dle jeho info také přijel. Doprava nad 1000 Kč byla opravdu zdarma. Zboží bylo v pořádku, dobře zabaleno. Byla jsem překvapena rychlostí dodání.

S obchodem jsem byla velice spokojena.
    Zboží odeslali ještě ve stejný den, jako byla objednávka. Problém jsem měla pouze s přepravcem. Poslali SMS že dojedou 12.11. mezi 17 a 21 hodinou. V uvedenou dobu jsem byla doma, nepřijel však nikdo, ani nikdo nezavolal, ani nenapsal, že to nestihnou. Přijeli až další den dopoledne. To už byl pro mne problém, protože jsem nebyla doma.

• široký sortiment
    • solidní ceny
    • vstřícnost obchodníka

Nakoupil jsem zde poprvé a nelituji. Bezproblémový obchod se vstřícným přístupem obchodníka k zákazníkovi. Byl jsem mile překvapen a s klidným svědomím mohu doporučit.

Bez jakýchkoliv námitek.
    Kvalitní zboží za rozumnou cenu.

• Jedině v tomto obchodě jsme objevili tašku na kolečkách malých rozměrů, vhodných dle požadavků letecké přepravní společnosti wiss air.

• ceny
    • rychlost dodání

Zboží nesplňovalo přesně naše požadavky, proto jsme ho vrátili. I přes to byla komunikace s obchodem na výborné úrovni a můžeme ho tak doporučit.

• Oceňuji nabídku výběru platby kurýrovi v hotovosti nebo kartou.
    • Nenašla jsem žádné.

Přehledný výběr zboží,rychlé dodání zboží,doprava zdarma.

• jeden z levnějších na trhu
    • dodávání pouze přes PPL

Lepší obchod, rychlá dodávka

• Velký výběr výrobků jednotlivých značek. Velký výběr různých značek.
    • Není tak známý.

Velice dobrý eshop, přehlednost, komunikace se zákazníkem, ...
    Mohu maximálně doporučit.

Rychlé ,přehledné

• velký výběr
    • nízké ceny

• Uz jednou jsem v tomto zakoupila velky kufr pro chlapa a kdyz jsme videla jak je kvalitni a to ho manzel na zajezdech vozi stale s sebou, tak jsem dceri po roce opet objednala ten samy jen mensi velikost.A tak precizne zabaleny kufr v bublinkove folii a velke krabici me uklidnilo a dorazil behem dvou dnu.Ne jak jinde teprve naskladnuji zbozi ale uz berou objednavky.Radeji jsem kufr objednala 14dni dopredu a nemela nervy ze mi nedorazi.Urcite obchod doporucuju.Baglanad je seriozni pro me tedy urcite a ta rychlost a kvalita dodani a doprava byla zdarma.Jsem velmi spokojena.Pokud budu potrebovat prikoupit dalsi kufr do sady vratim se uz jen do baglandu.

Jsem velmi spokojena.Nakupujte zde bez obav.

• Rychlé dodání, příznivá cena.

Rychlé dodání, vše v pořádku.Doporučuji.

• kvalitní zboží
    • -

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem maximálně spokojená. Určitě tento obchod doporučuji a já sama zde určitě nenakupuji naposledy.

• přehledné stránky, dobrá komunikace, rychlost
    • nejsou

určitě doporučuji