• Má to, co se nedá jinde sehnat.
    • Ale nepošle Vám to.

Rozhodně nedoporučuji. Před několika lety bylo nakupování v tomto obchodě docela v pohodě, ale nyní se ten eshop tváří jako stále funkční, i Vám pošle doklad o zaplacení a že dostanete brzy informaci o expedování zboží. A to je všechno. Už je to měsíc a nic. Vy přijdete o peníze a eshop nic nepošle. Nikdo nekomunikuje, uvedená telefonní čísla neexistují nebo jsou vypnutá, i jsem si dohledala kontakt přímo na majitelku, také nic. Podávám stížnost na ČOI.

• Vstřícný přístup při komunikaci.

Zboží dorazilo v neporušeném obalu, ale uvnitř korekční tyčinky byly poškozené, vypadalo to, že se nejedná o originální produkt - již otevřený před balením k adresátovi.

Super jednani,rychle vyrizeni,doporucuji!!!!

• Ochota

Rychle dodané zboží, které doslova předčilo mé očekávání. Bála jsem se, že některé výrobky budou nekvalitní, ale vše je opravdu moc pěkné, myslím, že jsem pořídíla zcela ku své spokojenosti!

• Dobrá komunikace

• Dodaci lhuta

• Vrátili zpět peníze za nedodané zboží.
    • Zboží neměli, i když bylo uvedeno, že je skladem.

• Člověk si svoji zásilku může vyzvednout anebo nechat doručit.

Vřele doporučuji. Moje neteře a synovec budou velmi nadšeni tyto vánoce. :-) Toto byl můj první nákup, a pak dva dny na to jsem udělala ještě další dva nákupy. Spokojenost největší. :-)

• Super

• nízka cena
    • dodání do uloženky
    • skvělá komunikace

user friendly

Deštnk s mimoni bez problému a vad-super.Deštník fialový Frozen mírně zkreslená barva.Spíš sv. modrý,ale bohužel zaskakuje vystřelovací sistém.Dcerce se špatně otevírá.

• Mají kosmetiku Manhattan

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace
    • -

přehlednost obchodu
    dobrá komunikace
    kvalita zboží
    rychlé dodání

• Milá komunikace, rychlost dodání.

• - velmi rychlé dodání
    • - velmi pečlivě zabalené zboží, aby při přepravě nedošlo k poškození
    • - prodej pudru značky Manhattan Clearface, který přestali v ČR prodávat už před několika lety
    • - cena pudru Manhattan Clearface je dvojnásobná oproti ceně v DM v Německu (ale kdybych si pro něj jela do Německa, zaplatím za benzín možná ještě víc).

Jsem velmi ráda, že mohu díky obchodu svůj oblíběný pudr Manhattan Clearface koupit i v ČR.

Nabízejí zboží které už mají vyprodané

• Rychle dodání a krásné zbozi

Zboží za dobrou cenu