10 den po objednani a porad zadna informace o objednavce ani email o stavu objednavky. Na telefon se neda dovolat. Nekomunikuji

Perfektni komunikace, rychlost doruceni

• Vše v pořádku, objednávka proběhla rychle a bez problémů, doručení přímo firmou baby tip, takže i domluva času a celkové doručení velmi spolehlivé bez poškození zboží

• Rychlost doručení
    • Kvalitní zboží

Doporučuji! Velmi dobra komunikace, informováni o doručení, pomoc s krabicemi. Vše bylo v pořádku!

• Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace

Je to přesně týden od objednání a zaplacení zboží a stále nemám žádné info o zboží.

• Rychlé vyřízení

• Úžasná komunikace s Paní,dokonce nebyl problém dovést nábytek o víkendu ❤️ vše dovezené a dodání bylo precizní ,ještě jednou Děkujeme ,Buryova
    • Žádná vše v naprostém pořádku

Dnes nám byla doručena objednávka, konkrétně Klups Dětský pokoj IVO grafit. Po rozbalení a snaze pokojík složit, jsme zjistili, že chybí balení šroubků. Tudíž musíme dokoupit jinde. Situaci řeším s e-shopem přes email. E-shop jsem pouze kontaktovala o neúplném balíku.

Dobrá komunikace , vstřícnost .

• Široký výběr zboží
    • Nabídnutí alternativní dopravy i s výnosem do bytu
    • Výborně vyřešená logistika objednávek těžších než 70kg

Na webu psali dodání do dvou dnů, což neodpovídalo realitě. Zjevně koupili nějakou šablonu webu a zapomněli tuto položku skrýt.
    Dále trochu vázla komunikace. Nepřišel totiž potvrzovací email. Když jsem se tedy ozval telefonicky, byl jsem informován, že mě měla v blízké době kontaktovat pracovnice, aby mi pomohla zkordinovat težší objednávku (objednával jsem skříně o hmotnosti přes 70Kg).
    Následná komunikace, ale probíhala více než dobře. Byl jsem několikrát telefonicky informován, jak to s objednávkou vypadá a dodání úspěšně proběhlo.

Příjemné jednání

• Zboží skladem nebylo dostupné ani u dodavatele, nevrácení peněz

Objednala jsem zboží označené jako skladem, bohužel mi přišel email, že zboží dostupné není ani u dodavatele, ani nebude. Žádala jsem tedy navrácení peněz, bohužel ani po měsíci od objednávky mi peníze nepřišly!!!

• Strašná komunikace
    • Vyřizování reklamace

Rozhodně nedoporučuji.

Je to asi takový klasický garážový e-shop.
    Zboží dorazilo poškozené.
    Obchod sice reagoval s tím, že vymění poškozenou část, ale potom 9 dní nekomunikoval.
    Po dotazu na stav vyřízení opět žádná reakce.
    Když se někdo (ani se nepodepsal) po několika urgencích konečně ozval, tak vrácení peněz a výměnu celého výrobku odmítli s tím, že vymění jen poškozenou část. Tu ale že nemají a ani netuší kdy bude. Takže skvělé řešení.
    Komunikace přitom strašná, arogantní. Prostě hrůza.
    Celé to trvalo 3 týdny.

• Vyborna cena
    • Rychle doruceni
    • Osobni doruceni obchodem
    • Vyborna komunikace

Vše OK

Obrázek byl pouze ilustrativní, nebyl přesný. Ale naštěstí jsem s motivem spokojena.

• Rychle dodani
    • Nefunkcni zbozi

Reakce obchodu Babytip.cz

Vážená paní Sanderová,
    mrzí nás Vaše hodnocení. Máme reklamační oddělení, které by se touto záležitostí zabývalo k Vaší plné spokojenosti, ale od Vás nám žádná informace nepřišla.
    Petr, Babytip.

• Příznivé ceny
    • Skvělá komunikace
    • Neaktuální skladové zásoby

Bylo mi emailem sděleno,že se zboží velmi rychle vyprodalo a nestačily se aktualizovat skladové zásoby. I po několika dnech bylo zboží na e-shopu stále dostupné skladem. Jsem ráda,že jsem objednala na dobírku, kdoví kde bych teď peníze honila

Reakce obchodu Babytip.cz

Dobrý den paní Tvrdá,
    mrzí nás Vaše recenze, protože jsme Vás ihned informovali o stavu objednávky. Vámi vybraná odsávačka mléka je dlouhodobě nedostupná u dodavatele. Měli jsme posledních pár kusů a ty se rychle vyprodaly a nestačil se e-shop aktualizovat. Produkt se pak ještě chvíli zobrazoval, ale stav zásob byl nula. Takže nešlo přidat do košíku. Bohužel lépe to správce stránek neumí:-(
    Nemusíte mít obavy o peníze, protože v případě platby předem zasíláme zálohovou fakturu až ve chvíli, kdy máme zboží zkontrolované a připravené k expedici.
    Petr, Babytip.