• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Přehledné stránky.

• Výborná komunikace

• Vše v naprostém pořádku

Zakoupen proutěný koš s povlečením a je dokonalý :)

Jediná výtka. Měla by fotografie odpovídat tomu co pak opravdu přijde. Na fotce byla i přebalovací podložka, i když v popisu nebyla uvedena.

Dobrý deň,

chceli by sme sa Vám poďakovať za Vašu recenziu.

Ďakujeme Vám za upozornenie na nedostatky v popise nášho produktu. Ľutujeme, že ste mali zlé skúsenosti s informáciami o produkte a sme vďační za Vašu spätnú väzbu. Popis produktu sme upravili a veríme, že odteraz bude dostatočne zrozumiteľný.

Tešíme sa, že si k nám v budúcnosti nájdete opät cestu a urobíte si radosť niečim novým.

S pozdravom,
    tým Babynábytek.cz

Jsem spokojená zboží dorazilo rychle.Zatím panely na zdi drží dobře

vše bez problémů

Sice výhodná cena, ale pískoviště do teď nedorazilo.

Dobrý deň,

chceli by sme sa Vám poďakovať za Vašu nedávnu recenziu.

Po telefonickom rozhovore sme si potvrdili, že objednávka Vám už bola doručená. Chceli by sme sa ospravedlniť za akékoľvek problémy, ktoré oneskorené doručenie mohlo spôsobiť a ďakujeme za Vašu trpezlivosť a porozumenie.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a chceli by sme sa uistiť, že ste s našimi službami spokojní. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom,
    tým Babynábytek.cz

Kvaliutní a rychlá doprava,jednoduché a intuitivní objednání.Celkově bezproblémové

Chybi dulezita cast z postylky.

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení.

Jsme rádi, že jste nás kontaktovali a využili aplikace Retino - pro řešení reklamací a vrácení zboží.

Na Vašem případu usilovně pracují naši kolegové z reklamačního oddělení. U dodavatele jsme objednali náhradní díl. Jakmile díl obdržíme zašleme jej obratem k Vám. Rozhodně by se nemělo stávat, že zboží bude nekompletní. Dodavatele konfrontujeme, aby se situace již neopakovala.

Průběh reklamace můžete sledovat přes odkaz, který jste obdrželi na email.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat.

• Obchod doporučuji, rychle odeslaní
    • Kvalita domečkové postele
    • Rychlé doručení
    • Kvalita komunikaci
    • Super servis

Objednal jsem 2x postel a 2x komodu do dětského pokoje. Vše dorazilo do druhého dne, nepočítaje víkend. Návod je velmi stručný a velmi jednoduchý. Nábytek došel kompletní nic nechybělo, jak je u konkurence zvykem. Moje zkušenost je velmi dobrá s tímto obchodem a zajisté nenakupuji naposled. Při řešení potíží reagují rychle a velmi vstřícně. Děkuji tímto paní Radce z podpory Baby nábytek :))

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Váš čas věnovaný milému hodnocení.

Jsme rádi, že postele splnily Vaše očekávání. Zakládáme si na vstřícném přístupu k našim zákazníkům a jsme rádi, že to oceňujete. Kolegyni Radce Vaše poděkování předáme.

Na Váš další nákup u nás se těšíme.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat.

tým Babynábytek.cz

byla jsem mile překvapená, že mi křesílko bylo doručeno do vánoc, mělo přijít až 2.1. 2024. Děkuji moc

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším eshopem nás těší.

Máme radost, že jste spokojeni s rychlostí doručení. Přejeme ať křesílko dělá jen samou radost.

Těšíme se, že si k nám v budoucnu přijdete opět vybrat něco nového.

• Perfektní a profesionální přístup

• Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace

• Rychlé jednání a rychlé dodání

• Vše super

Položka je vadná. Nelze jej správně sestavit. Některé díly jsou slepeny obráceně, takže jedna ze zásuvek je obrácena zadní stranou, nikoliv přední. Jedná se o výrobní chybu.

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás, že právě Váš produkt nesplnil do něj vložená očekávání. Čestně prohlašujeme, že společně již na vyřešení Vaší stížnosti pracují kolegové z našeho reklamačního oddělení (případ 202010178).

Jsme rádi, že jste se na nás obrátil. Přesně pro takové situace je tady naše reklamační oddělení a snažíme se každý případ posuzovat individuálně, aby vše bylo vyřešeno důkladně a ke spokojenosti zákazníků.

V tuto chvíli s Vámi kolega ověřuje, zda jste při montáži postupovali přesně dle návodu k montáži, jelikož na zaslaných fotografiích postřehl nesrovnalosti.

Na kvalitě produktů nám záleží, a proto budeme výrobce konfrontovat.

Věříme, že jste měl smůlu na vadný kus a Vaše příští zkušenost bude o poznání lepší.

• Velmi kvalitní koberec. Hezké motivy

Hodně klouže po vinylové podlaze.

• Skvělá komunikace
    • Matrace kvalitni