• Po zaplacení zboží stále nedorazilo.

• Rychlejsi doruceni nez bylo avizovano
    • Zbozi prislo perfektne zabalene
    • Nevyplnila jsem uplnou adresu,volala moc mila pani a vse jsme behem vteriny vyresily,sdelila rovnou,ze zbozi ihned odesilaji a jakou sluzbou

• Kvalitní výrobek za dobrou cenu.

Rychlá komunikace obchodu. Včasné dodání. Zboží pro dopravu kvalitně zabaleno. S výrobkem jsem spokojená. Určitě tento obchod doporučuji.

• Bez front

• vždy jsem tam ráda nakupovala
    • už jsem Vám Vaše chování odpustila, jen Vám nedovolím ponižovat další lidi jako jsem já , proto tento příspěvek
    • otřesné jednání paní prodavačky, hraje si na lékaře a kontrolní orgán hygieny
    • jedná s platícími zákazníky jako se lháři ohrožujícími její život
    • žádná úcta a respekt k platícím zákazníkům

Obchod by byl skvělý až na strach paní prodavačky a její jednání k zákazníkům viz. níže.

Vše OK.

Místní obchod, lze se jednoduše domluvit ohledně zboží.

Rychlé jednání, křesílko je ještě krásnější, než na fotce.

• Ještě zboží nedorazilo, ale volala jsem na linku, a paní mi ochotně vysvětlila, že zboží momentálně nemají, tak ještě musím čekat

Jsem vždy spokojena s rychlým vyřízením

Rychla vstricna komunikace, rychle dodani

Ze strany obchodu žádná komunikace. Vůbec nevím v jakém stavu moje objednávka je.
    Zaslala jsem dotaz a zatím žádné vyjádření.

Jedna položka na mém seznamu byla na objednání do 14ti dnů. Bohužel dodavatel jim ji nedodal a tak mi hned volali a nabídli jiné srovnatelné zboží, aby mohla být má objednávka vyřízena včas.

Zboží bylo okamžitě připraveno k vyzvednutí.

Děkujeme za pochvalu.

• rychlé vstřícné jednání

Děkujeme za pochvalu.

• Obchod využívám i jako zásilkovnu a jsem maximálně spokojená , rychlá , milá obsluha , sehraná obsluha

Reakce obchodu Baby Goods

Moc děkujeme za pochvalu. Však nám také Zásilkovna dala před vánocema pořádně zabrat než jsme všechno vyladili na nejvyšší rychlost :-)

ochota ze strany obchodu, spokojenost veliká

Reakce obchodu Baby Goods

Děkujeme, jsme rádi za zákazníky, kteří dokáží ocenit tu nekonečnou práci v obchodě.

• Rychlé dodání zboží, které jsem nikde v obchodě nesehnala.

Velký výběr, rychlé dodání.

Reakce obchodu Baby Goods

Rádi Vám objednáme cokoli budete potřebovat a nemáme na skladě. Stačí zavolat :-)

• Obchod nekomunikuje, kromě potvrzení objednávky dne 1. 9. 2020 žádná další informace nepřišla. Nepotvrdili příjem platby, v e-shopu byla u zboží, které jsem objednávala poznámka, že do týdne bude k dispozici. Uplynulo pomalu 14 dní a zboží nikde. Po mém telefonátu po deseti dnech od objednávky mi bylo řečeno, že už je na cestě a do dvou dnů bude odesláno. Další dny uplynuly a žádná zpráva o odeslání zboží dosud nedorazila.

Nejdrychlejsi predani dopravci a doruceni, jake jsem kdy zazila. Doporucuji!