Objednala jsem poprvé a super. Báječná a rychlá komunikace

Dobrá komunikace, upřímnost, férovost. Zboží dorazilo v pořádku. Nemám, co vytknout

• Vyborna komunikace a vstricnost.

Prodavačky moc milé a ochotné slečny, rádi se vracíme ať už pro drobnosti nebo větší potřeby pro naše malé :)

• Skvělá komunikace i domluva s obchodem
    • Rychlé odeslání
    • Vstřícný personál
    • Zboží dobře zabalené
    • Doporučuji

• rychlé jednání
    • ochota, profesionální přístup

• Rychlost expedice

Objednala jsem ve ctvrtek dopoledne a v patek po obede jsem mela balicek na zasilkovne☺️

• V obchodem jsem nakoupila protože má opravdové odborníky, kteří umí poradit
    • obchod mi vyhověl s doručení na termín který se mi hodil
    • Super cenová nabídka

Určitě doporučuji, většinou zajedeme rovnou na prodejnu a vždy nám poradí a pomůžou s výběrem. Tentokrat jsme brali zboží přes e-shop a naprostá spokojenost. Rychlé vyřízení i dodání.

• Den po objednání to bylo doma
    • Dobrá komunikace

• komunikace
    • rychlost doruceni

Všechny komplimenty patří jedné z dam (paní Lídě), že mi po zadání objednávky zavolala a potvrdila, že je to pro nás ten pravý produkt. Pomohla nám a odeslala nejvyšší rychlostí. Velká spokojenost s tímto obchodem.

• Milý a ochotný personál... myslím, že by paní prodavačky byly ochotné snést i modré z nebe, kdyby to bylo možné :)
    • Široký sortiment a velký výběr
    • V obchodě jsem nakupovala již několikrát, ať fyzicky nebo přes eshop, a vždy jsem byla nadmíru spokojená

• Ohromne vstricne jednani, volali a pomohli upresnit vyber (objednal jsem nevhodne zbozi)

• Rychlé dodání do zásilkovny

• na predajni v Brne sa mi venovala skvelá a moc ochotná pani predavačka
    • kupovala som kočárek, ktorý som si predvybrala i vďaka recenziám na FB skupine, kt. tento obchod spravuje

Velice milý a ochotný personál. Doporučuji!

• velice rychle dodani
    • prehledne stranky
    • dobry vyber zbozi

Jsem velmi spokojena, zbozi dorazilo rychle a bez problemu. Dekuji a vsem doporucuji.

• Maximální spokojenost, velká ochota ze strany prodejce a to konkrétně od paní Lucky, která mi poradila když jsem si nebyla jistá výběrem a při rozhodování výběru barvy, mi ve své volné chvilce ochotně vyfotila mé favority a tím mi usnadnila rozhodování. Tím to paní a celému obchodu moc za vše děkuji a sem si jistá, že toto nebyl můj poslední obchod a velmi ráda prodejce doporučím dál

• Velký výběr zboží
    • Možnost osobního vyzvednutí
    • Přehledný e-shop
    • Často mají slevové akce (dovolená, den dětí, ...)
    • Často chybí popisky ke zboží - i základní údaje jako jsou rozměry nebo materiál. Asi se specializují na kamennou prodejnu a e-shop mají jako doplněk nebo nevím...

• Individuální přístup
    • Výborný servis