• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Stav zboží v pořádku.
    • Zboží bylo velmi dobře zabalené.

Objednávku jsem zaplatila předem. Hned druhý den email, že platba dorazila a že budu informována o přepravě. Nato následující den jsem byla inforomána, že zboží bylo předáno k přepravě a další den už jsem měla postýlku i s příslušenstvím doma. Zboží bylo celé, neporušené. Postýlka krásná. Za mě spokojenost.

• lehce sestavitelná
    • ideální velikost
    • nosnost postýlky dle návodu pouze 9 kg
    • polský výrobek

Balík jsme převzali neponičen v krabici. Pod krabicí byl však balík poničen,což při převzetí nešlo vidět!!! Na štěstí byly poničené suolity,které se nepoužily! Nevím kdo teda za to může,jestli obchod, nebo to přebalil dopravce......

Reakce obchodu BABY AMAL

Vážený zákazník, postýlka, kterou jste si zakoupili je určena pro děťátko do tří let. Jedná se o řádné produkty z masivního dřeva, které jsou pevné a stabilní. Pokud jde o sololity, v balení tvoří výztuž postýlky, aby právě nedošlo při přepravě k poškození postýlky. Při přepravě může dojít k jejich polámání, což je právě účelem, aby ochránili samostnou postýlku. Sololity nejsou součástí postýlky a nejsou zapotřebí k poskládání postýlky. Věříme, že vám bude postýlka dlouho sloužit.

Postylka byla dodána ještě rychleji než deklaroval, což je super. Vse proběhlo v pořádku. Bohužel mě zklamalo provedení postylky, kus který přišel v celku (čela postylky) bohuzel nelicuji a takze je tam jakoby schod nebo jak to napsat. Jinak je postylka moc pěkná..

• Vše ok, spokojenost

• kvalitní material
    • dobrá cena

• Dobré ceny
    • Hezké provedení

• Richle dodani dobra komunikace spani
    • Ziadne

• Kvalita a cena
    • Reálnost tak jako na fotkách

S postýlky jsem nadšená, měla jsem velký strach objednávat z e-shopu aby opravdu došlo zboží jaké je uvedené na stránkách. Postýlka přišla snad za tři dny. Nic nechybělo, vše šlo krásně složit a bylo to opravdu podle představ. Můžu jen doporučit

• Všetko super. Chválím rýchlosť dodania. Postielka je nádherná. Našemu malému sa bude páčiť.

Nie je žádná.

• Naprosto spokojená

Se zbožím jsme spokojeni, jen dva šrouby měli špatný závit, tak bylo nutné si zakoupit nové.

• Zboží vypadá jako na obrázku

Komunikace trochu pomalejší a balení zboží by mohlo být kvalitnější, vzhledem k zacházení ke zboží přepravci. I když bylo označeno jako křehké obal zásilky byl na spoustě míst protrhnut, naštěstí nepoškodilo matraci, která byla přibalena pouze v igelitovém obalu. Zásilka obsahuje vše co bylo objednáno.

Krásna postýlka i povlečení, super vyber

super obchod

Setik dorazil v poradku,sice nebylo v krabici a byl potrhany obal ale zbozi neposkozeno. Jsem spokojena s materialem,vypada to moc moc krasne. Moc dekuji

Slibují dodání do 2-3 dnů po zaplacení...čtvrtý den jsem si psala email kde je moje objednávka, obratem mi bylo odpovězeno, že zásilku vydávají dopravci. Pátý den mi zboží v pořádku přišlo.

Reakce obchodu BABY AMAL

Vážený zákazníku. V našem obchodě je uvedena dodací lhůta zboží v rozsahu 5-10 dní. Bankovní převod snižuje výšku poštovného a neovlivňuje termín odeslání objednávky. O přesném termínu expedování objednaného zboží je zákazník vždy informován notifikačním mailem a tento termín byl dodržen i ve Vašem případě. Jsme rádi, že jste spokojeni a přejeme vše dobré, Baby Amal.cz

• Spokojenost, rychle dodání

• Kvalita výrobku

Postýlka sice dorazila ale co mě úplně naštvalo že postýlka dorazila s kouskem uštípnutého roštu!!!! A prasklého prkna úplně dokola přímo pod obrázkem žirafi!!!!! Dále postýlka hlavní čela ze spodu úplně špinavá (černá) postýlka má barvu mentol a barva není úplně všude dotřená!!! Takže mám místy vidět místo bílo mentolové! I dřevo hnědé!!! Postýlka celkově vyšla na 5445 Kč!! A ten stav postýlky odpovídá spíše 1500 Kč!! Nechápu jak je to možné! Má být úplně nová a za takovou cenu neporušena! Reklamaci nemám sílu řešit! A to z důvodu že mám těsně před porodem a postýlku potřebuji už mít doma hned a nevím jak dlouho bych čekala nebo jestli vůbec by mi to uznali a dohadovat se a mezitím porodit je nad mé síly! Hlavně jsme si toho všimli až ve chvíli kdy jsme hlavní čela už namontovali!!! Tudíž ponaučení, příště jedině přímo z kamenného obchodu! Sklamaní největší!!!! To co je prasklé jsme otočili ke zdi takže to nebude vidět.... Zbytek bohužel viditelný je a bude! Jsem naštvaná

Reakce obchodu BABY AMAL

Vážený zákazníku, v případě, že při vybalení zboží jsou zjištěny nějaké výrobní vady nebo došlo k jeho poškození při přepravě, je třeba nás obratem kontatkovať, abychom se dohodli na postupu při výměně poškozených dílů. Reklamace vyřizujeme bez zbytečných průtahů a co nejrychleji ke spokojenosti zákazníka. Baby Amal. cz

• Rychlé dodání.
    • Kvalita materiálu je víc než výborná
    • Zapomněli nám přibalit dárek k postýlce. Ten ovšem přišel hned po zjištění chyby e-shopem. Jiní by se na to vybodli
    • Žádná není

Perfektní obchod. S výrobky jsem velice spokojená. Zboží vypadá tak,jako na fotkách. Kvalitní materiál.