• Vše v pořádku, rychle dodání

Dobrý den chtěla jsem do objednávky přidat ještě detske body , bylo mi mailem přislíbeno přidání , bohužel nebylo přidáno což me mrzí a už je vyprodané.

Zboží nemohu hodnotit jelikož nebylo ještě doručené. Obchod super ale zásilkovna příšerný bohužel

Velice příjemní.

• Těžko hodnotit, objednala jsem, napsali mi, že zboží nakonec nemají, prodalo se na prodejně a v e-shopu zůstalo. Peníze vrátili bez problémů

• Rychlost dodani

Rychlé odeslání

• Skvělá komunikace
    • Zboží v pořádku

• Super cena

Krásné zboží, skvělá komunikace s obchodem, vstřícné a milé jednání, naprostá spokojenost!

Super e-shop, s takovym jsem se ještě nesetkala. Perfektni komunikace, rychlost, vstřícnost ....

• Příznivé ceny

Děkujeme

• Překvapila mě rychlost doručení objednaného zboží. Velká spokojenost, děkuji. Přeji hezký den. Kocourková

Rychlé vyřízení objednávky.

Velmi ochotná paní v prodejně ve Žďáru nad Sázavou.

Reakce obchodu BABY-LINE.CZ

Děkujeme za pěkné hodnocení.

rychlé jednání

Děkujeme

• velký výběr zboží
    • peníze za nedodané zboží byly po mé žádosti rychle navráceny
    • velmi dlouhá doba dodání
    • část objednávky nebyla vůbec doručena
    • skladem neznamená, že bude zboží následující den odesláno, ale opravdu to trvá několik dní

Ačkoliv nakonec bylo vše vyřešeno k mojí spokojenosti, byl to ten nejnáročnější nákup přes e-shop, co jsem zatím měla a bohužel pro mě celkem negativní zkušenost. Po přečtení hodnocení jsem nevěřila, že nejsem jediná a díky této zkušenosti jsem se rozhodla, že před každým nákupem na e-shopu budu číst recenze na heurece, abych se vyhnula takovým e-shopům.

Zboží objednáno 17.5. a zaplaceno předem- dle webových stránek vše "skladem". Po odeslání objednávky mi přišel e-mail, že zboží budou expedovat do 7 pracovních dní. Na dnešní dobu poměrně dlouhá doba, obzvlášť když při objednávce bylo vše skladem, ale budiž. Balíček byl odeslán 30.5., ale e-shop mi ještě poslal omluvný e-mail, že dvě věci z mé objednávky nemají skladem a že je došlou hned po dodání... To se ale bohužel nestalo. Shodou náhod jsem si po měsíci vzpomněla, že jsem ještě nedostala vše z mé objednávky a poprosila o vrácení peněz za nedodané zboží. Peníze naštěstí byly obratem odeslány i s omluvou k 3.7.. Nemůžu tedy říct, že bych byla podvedena nebo okradena, ale spokojená opravdu nejsem. Kdyby takto fungovaly všechny e-shopy raději bych online vůbec nenakupovala. Online nakupuji několikrát týdně a opravdu není příjemné, když musíte v hlavě pořád myslet na jednu jedinou objednávku, kterou jste objednali před více než měsícem. Nevím, zda by zbylé zboží bylo nakonec doručeno (ačkoliv i z Číny by to už muselo po tak dlouhé době přijít), nebo se někde stala chyba a na mou objednávku úplně zapomněli, ale i tak to beru jako velké mínus. Kladně však hodnotím rychlé navrácení peněz bez řečí a za to děkuji!

Shrnuto: Pokud nespěcháte na zboží a objevili jste zde něco unikátního, co jinde neseženete, nebála bych se zde objednat, ale raději bych objednala na dobírku. Pokud na zboží spěcháte, což se u věcí pro miminka a děti celkem nabízí, objednejte raději jinde nebo alespoň neposílejte platbu předem. Třeba to pak bude rychlejší.

Reakce obchodu BABY-LINE.CZ

Děkujeme za recenzi, bohužel je to pořád dokola ...lidé nečtou obchodní podmínky, nerozmí nebo nechzějí rozumět výrazům IHNED K OBĚRU či SKLADEN, SKLADEM U DODAVATELE, NA OBJEDNÁVKU atd...pak se dožadují poslání zboží hned bohužel už nevíme jak některé lidi informovat a jak jim vysvětlit že význam slov IHNED K ODBĚRU není totožný z významem SKLADEM (v ČR) Není v našem zájmu zákazníkovi nedodat zboží to ale lze na 100% pouze u toho co je označeno IHNED K ODBĚRU u zboží které je označeno jinak do toho následně vstupeje několik faktorů a to může vést k opoždění odeslání (čeká se na limit aby se převoz k nám na expedici vůbec zaplatil) nebo k nedodání některé položky z objednávky (z důvodu prodeje lidem kteří si objednali dříve)

• Doba dodání

25.5.2023 objednáno zboží s expediční lhůtou max do 7 pracovních dní
    5.6.2023 - tedy na den přesně 7 dní, ani o chlup dřív - zásilka údajně předána Zásilkovně k doručení
    Dnes 12.6.2023 je to týden a zásilka stále nedoručena!

Objednala jsem letní vložku do autosedačky 2leté dceři, až na podzim přijde, tak to mi vůbec už k ničemu.

Absolutně obchod nedoporučuji

A samozřejmě placeno předem! Nenaleťte jako já.

Reakce obchodu BABY-LINE.CZ

Vážená paní Fořtová, prověřil jsem Vaše připomínky a skutečně jsem zjistil (ve sledování zásilky č.106 7063 632) že Vaše zásilka byla dne 5,6,23 v 11,01 hod. předána přepravci (zásilkovně) k doručení. My jako eshop nemáme následně na zásilkovnu (úplně jiná firma) vliv, pls mrkněte do sledování zásilky a zkuste se s přepravcem domluvit. To že jste uhradila objednávku převodem je pro nás důvod aby se zboží poslalo, jak vidíte zásilkovnu vaše platby předem moc nezajímají...situace mě nijak netěší ale opravdu nás zde kritizujete kvůli práci přepravce a to mi opravdu nejsme.