• Přehlednost
    • Dostupnost
    • Doba dodaní

• rychle dodání
    • komunikace

objednávala jsem přes slevomat, super jednání, rychlé, moc hezké zboží, Dokopučuji

• - výběr zboží
    • - kvalitně ušité výrobky

• ruční práce

• Made in ČR.
    • Kvalitní materiály, nezávadné i pro vše žužlací miminka:-).
    • Sympatické, milé výrobky.

Profesionální a nadto velmi příjemná komunikace. Rychlost vyřízení objednávky. Výrobky jsou milé, každému se nemusí líbit tvary zvířátek, ale jsou neagresivní a zjevně šité s láskou.

• velice mile mě překvapila ochotu a profesionální chování paní Havránkové, vyšla mi vstříc i při výběru barvy polštře, prostě superprofesionálka, obchod mohu jen
    • doporučit. Kéž by bylo více takových slušných obchodníků nejenom na internetu
    • nemá žádné

velice mile mě překvapila ochota a profesionální přístup a chování paní Havránkové, vyšla mi vstříc i při výběru barvy polštáře i zvířátka, prostě superprofesionálka, obchod mohu jen
    doporučit. Kéž by bylo více takových slušných obchodníků nejenom na internetu

spokojenost

• velký výběr, skvělá komunikace

• Kvalitní ruční práce
    • Originalita

Zboží jsme dostali jako dárek. Jsme velice spokojeni. Vše vyráběno ručně a kvalitně.

• Vstřícnost
    • komunikativnost
    • české výrobky pro nejmenší
    • bez slabin

Jen a jen doporučuji!
    Zájem o zákazníka(ochota, komunikace)

• Nádherné hračky - konečně vkusná alternativa k plyšákům...rozhodně doporučuji!

• Skvělá komunikace !
    • Individuální přístup!
    • Originální a precizní zpracování!

Se všemi výrobky jsem byl maximálně spokojen a mé okolí z nich bylo nadšeno :-)

• kvalitní ruční práce,originalita,výborná komunikace se zákazníkem.práce s kvalitním materiálem

Dostala jsem doporučení.S výrobek jsem nadmíru spokojená,nádherná ruční práce dělaná poctivě a s láskou.MUsím ocenit kreativitu.Rychlá odpověď na objednávku a komunikace se zákazníkem taky na jedničku.Nákup určitě zopakuji a známým doporučuji.

• Výborná komunikace
    • Zcela vyhověli mému přání
    • Perfektní kvalita
    • Milé a originální zboží

Moc příjemný a originální obchůdek s neokoukanými výrobky nejen pro děti

• Kvalita
    • rychlý dodej