Zboží vypadá úplně jinak než je na obrázku. Bohužel jsem se dostal k vybalení až nyní.

Reakce obchodu elem6

velmi nás mrzí vzniklá komplikace. Náš zákaznický servis Váš již kontaktoval a jistě vyřešíme situaci k Vaší spokojenosti.
    Tým elem6

• Vše v pohodě

nic

• Přehlednost

• doručily mě jine zboží

Reakce obchodu elem6

děkujeme Vám za recenzi. V e-mailové komunikaci jsme Vás žádali o fotografii zboží, které Vám bylo doručeno, abychom mohli zjistit, zda se tomu tak opravdu stalo a abychom mohli problém vyřešit. Bohužel jsme od Vás ale fotografii neobdrželi a bez ní situaci vyřešit nelze. Proto Vám bylo doporučeno odstoupení od kupní smlouvy.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    Tým elem6

• poměrně rychlé vyřízení

Zboží jsem potřebovala rychle a tohle byl jediný obchod kde to vypadalo, že to klapne. A opravdu se povedlo, zboží dorazilo do druhého dne.

• Rychlý i o svátcích.

Zboží přišlo dříve, než jsem očekávala. Bezvadně zabalené.
    Obchod posílal avíza přehledně, včas.

Cekal jsem skoro 5 mesice na zbozi ktery mel byt skladem. Nic nedorazilo, obchod nekolik krat zmenil dodaci lhotu, nikdy me nedali vedet (pokazde musel jsem zahajit kontakt).

Reakce obchodu elem6

tato situace nás velmi mrzí. U zboží z Vaší objednávky bohužel došlo k dlouhé prodlevě v naskladnění. Pokud máte o zboží stále zájem, prosím kontaktujte naší zákaznickou podporu na [email protected].

S pozdravem a přáním hezkého dne
    Tým Elem6

• Rychlé vyřízení objednávky a stejně rychlé dodání. Za mne maximální spokojenost

• vše bez problémů

Vše OK, zboží v pořádku doručeno.

Už několikátý nákup, vše v pořádku, mohu doporučit.

Skvělý, vše bez problémů

Jsem spokojen