Zboží bylo v naprostém pořádku a jsem spokojená

AZstyle mohu jen doporučit. Velmi oceňuji způsob jednání se zákazníkem. Ochota a vstřícnost paní Jitky Kochmanové je příkladná a bezkonkurenční.
    J. Bělochová, Humpolec

• moznost osobniho odberu, rychle vyrizeni objednavky
    • žadne

rychlost, spolehlivost, vsticnost pri komunikace

Obchod doporučuji. S rychlosti dodání a komunikací obchodu jsem byla spokojená. Zboží přišlo v pořádku a odpovídalo popisu.

Reakce obchodu AZstyle.cz

Děkujeme.Těší nás Vaše spokojenost.

• zboží je hned k dispozici

Ochota,rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu AZstyle.cz

S novým rokem přichází i nové AZstyle. Děkujeme za kladné hodnocení.

• Nekomunikují

Pokud si chcete objednat povlečení a čekat na něj do nekonečna, tak si poslužte. A jestli vás baví být ignorován tak jsou to stránky právě pro vás...

ok

• Nebylo kompletní

• dlouhá dodací lhůta.čekám již 12dní a zboží nikde.

Reakce obchodu AZstyle.cz

zboží s dostupností 7 dní jste objednávala 14.5. Zvolila jste platbu na účet. 15.5 jsem na základě Vaší platby zboží objednali. V pátek 22.5. jsme zboží naskladnili a následně předali zásilkovně a odešel Vám informační mail. Aktuálně by měla být zásilka na cestě na odběrné místo.

věříme, že odběr bude bez problémů. pokud by byl jakýkoli problém, tak nás prosím kontaktujte.

Děkujeme

• ŽÁDDNE NEVIDÍM
    • KOMUNIKACE,
    • NESERIOZNOST

Co si mám myslet o obchodu ,který mi tři týdny doručuje již zaplacené zboží a ještě nedošlo ,ani slovo omluvy nebo informace o dodání.

Reakce obchodu AZstyle.cz

jak jsme se již domlouvali po telefonu. Objednané zboží bylo na objednávku a nedorazil Vám email o přijetí platby a objednání zboží

Každopádně jsme domluveni a zboží po obdržení dodávky obratem odešleme.

Váš AZstyle.cz

• Výhodami je množstvo rôznorodého tovaru. A hlavne nadrozmerne veci. Objednala som zimný paplón s rozmermi 220x240cm a k tomu aj dva druhy posteľných povlečení. Všetko čo som objednala dorazilo. Hneď som starý paplón vymenila za nový aj povlečenie nové. Paplón presne ako písali je fajny hrejivý, obliečky sú z veľmi prijemného materialu. Takže všetko super!
    • Jediné čo mi trošku vadilo je dlhšia dodacia doba než sme boli zvyknutí doteraz u iných e-shopov.

Množstvo rozličného tovaru a hlavne kvalitného. A za celkom prijateľnú cenu. Určite tu budem znova niekedy nakupovať.

Děkujeme za recenzi

u jednoho produktu jsme při kontrole objevili Vadu. Výměna nám lehce zdržela odeslání.
    Každopádně jsme rádi, že jste s produkty spokojená :-)

Váš AZstyle.cz

Určitě doporučuji všem.Jsem maximálně spokojená.Velmi milé a příjemné jednání,vše proběhlo na 100% dle domluvy a objednávky.Doručení bylo rychlé a v pořádku.Balíček pečlivě zabalený.Do tohoto obchůdku se velmi ráda opět vrátím a nakoupím.
    Maximální spokojenost :-)

Děkujeme za recenzi :-)