• Levné
    • Nekvalitní

Kupoval sem si “originální” kožený kryt na iPhone 6s. Už na první pohled je vidět ze originální rozhodne není. Tlačítka se blbě mačkají, špatně sedí na telefonu, díra na stlumeni vypadá jako by to někdo na rychlo vyřezal kuchyňským nožem. Bohužel mě moje lenost ovládla a kryt si nechám.

Objednane zbozi jsem po rozbaleni a zjisteni ze se nejedna o originalni zbozi odeslal obrazem nazpet. Obchod bez problemu vratil mnou zaplacenou castku.

• Kryt odstává na levé straně a je na něm velký divný škrábanec již od převzetí.

Rozhodně nedoporučuji

• Široký sortiment
    • Nejsou uvedeny rozměry pouzder pro konkrétní typ mobilního telefonu. Nebo rozměry neodpovídají skutečnosti.

Podle popisu zboží - pouzdra na mobilní telefony - není možné vybrat vhodný typ.

• Myslím že žádné.
    • Nulová komunikace. Několikrát jsem se snažil dovolat, ale marně.

Koukněte se po jiném obchodě.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

predavaju fejky a nie original ako to pisu na stranke

• Doručili poškozené zboží.
    • Nafocený produkt neodpovídá skutečnosti

Obal na Iphone- vzor basketbalový míč je ve skutecnosti uplne odlisny nez vypada na eshopu, jina barva, vlastne nejde poznat ze je to basket míč protože vzor co je na míči vyfocen- tak na tom co mně dorazil není. Vracet ho nebudu jen proto, že to byl poslední ks, jiný nemají.

• nepresnost nafocenych obrazku u produktu

Nejsem spokojen s nakupem obrazky na internetovych strankach neodpovidaji skutecnym produktum. Znovu zde nakupovat bohuzel nebudu.

• Obal na iPhone 5s odstavá a nesedí, ale na druhou stranu za 150,- jsem to mohla očekávat.
    • Dodavatel

Zboží odpovídá ceně. Jsou rozhodně kvalitnější výrobky, ale také dražší.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Nenabízí přesně to co je vystavené objednal jsem si kryt muscle sexy girl a vypada otřesne není to vůbec barevné podle obrazku nabízejícího je to šílené
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Sluchátka mají hodně špatný konektor, takže iPhon v kapse se zapojenými sluchátky je nepoužitelný, navíc zvuk je otřesný.

• Zboži bylo bez obalu, kryt na telefon vypadá použitě a je prasklý. Údajně hliníkový kryt je plastový.

Nepodařilo se mi do obchodu dovolat, abych se domluvil jak neuspokojivou situaci řešit.

Reakce obchodu AZpouzdra.cz

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení, doufáme, že společně nalezneme způsob, který problém vyřeší. Budeme Vás kontaktovat.