• Na tomto e.shopu nakupuji již asi 9 let, tehdy ještě byli pod názvem Vytiskni.cz. Dalších komentářů snad netřeba.
    • Žádné,

Kdo zde koupí, neprohloupí.

• zboží skladem(jako jedni z mála) a za 24hod doručené i s ppl naprostá spokojenost

vřele doporučuji

• super,ihned dodali, zboží kvalitní

• Velmi rychlé vyřízení, bezproblémové převzetí, ochotné jednání
    • Poněkud nepřehledné vyhledávání v e-shopu

Jednoznačně doporučuji

• + vstřícné jednání - i když jsem si objednala jiné zboží a pak chtěla změnu, tak bylo vše bez problémů a s úsměvem ;-)
    • + osobní převzetí doopravdy zdarma - to dnes není úplně běžné
    • - nenapadá mě

vše v pořádku

• Vřele doporučuji,neměla jsem jediný problém.Vše proběhlo v pořádku a rychle,jsem velmi spokojená

Mohu jen doporučit

• S touto firmou jsem nadmíru spokojená. Dodání bylo téměř bleskurychlé a prodejci příjemní a komunikativní. Výrobky patří k nejlevnějším v okolí a na kvalitě to rozhodně neubírá. Aneb za málo peněz hodně muziky. Což se nedá říct o ostatních firmách.
    • vše OK

Doporučuji!!!

• Děkuji za bleskové vyřízení mé objednávky.
    • Skvělá komunikace s prodejcem.
    • Jsem velice spokojená

Tento obchod mi doporučila heureka.
    Setkala jsem se s milou komunikací a bleskovým vyřízením mé objednávky.
    Tento obchod doporučuji všem.

• - zboží bylo druhý den u mne doma přes PPL
    • - cena dopravy rozumná

nakoupila jsem na doporučení kamarádky a vše proběhlo v pohodě

• S podobným jednáním jsem se již dlouho nikde nesetkala. Objednávka z 1.8. nebyla vyřízena ani k dnešnímu datu (21.8.) a opakovaných urgencích. Chyba je údajně na straně jejich dodavatele, který stěhuje sklad. Očekávala bych ale, že v takovém případě bude firma se zákazníkem, který zboží navíc předem zaplatil, sama aktivně komunikovat. Po 14 dnech od objednávky bylo slíbeno, že zboží doručí do tří dnů. Nestalo se tak a opět jsme museli kontaktovat AZnákup sami. Po každém telefonátu slíbili, že se ozvou sami (až zjistí, co se děje .. vymyslí náhradní řešení..). V jednom případě dokonce udali čas, do kterého se ozvou. Ani jeden z těchto slibů nesplnili. Takže suma sumárum: 20 dní čekání na zboží, 5 telefonátů. Stornování objednávky. Jen doufám, že peníze na účet vrátí v pořádku a bez urgencí.

Rozhodně nedoporučuji. Krajně nespokojena s jednáním firmy.

Reakce obchodu AZnakup.cz

velmi mě mrzí, že pořadače nemohly být dodány. V této době zrovna přecházela distribuce značky Biella z firmy Biella.cz na nového distributora Office Line Boué. Oficiální dokument k této změně je zde: http://www.oblibene.cz/userdata/shopimg/donau/file/Biella%20Czech%20-%20ozn%C3%A1men%C3%AD.pdf I když jsme zboží objednali 2.8.2012, tak nám nebylo původním distributorem zasláno a po x telefonických urgencích nebylo odesláno ani distributorem novým. Bylo nám sice přislíbeno, že po 13.8. už bude probíhat expedice běžným způsobem, to se však do 20.8. nestalo. Bohužel v nabídce našich ostatních dodavatelů není stejný výrobek za srovnatelnou cenu. Objednávku jste stornovala 20.8. a peníze Vám byly odeslány ještě týž den, dnes už jsou určitě na Vašem účtu. Velmi se omlouváme za komplikace, které nastaly a uděláme vše pro to, aby se situace neopakovala.

• rychlé dodání, zboží bylo doručeno do 24 hod., dobře chráněné

nakupovala jsem z důvodu dobré ceny a na základě zveřejněných kladných recenzí s bezproblémovým dodáním

• Zboží bylo doručeno tři dny po učinění objednávky (i když nebylo skladem). Výborná komunikace ze strany prodejce.

Jako spokojený zákazník mohu nákup v tomto e-shopu doporučit.

• - rychlé odeslání zboží
    • - vstřícnost
    • - nevím

vše ok

Kladná zkušenost: rychlost a aktivní komunikace

• Nepíši recenze často, ale udělám výjimku.Svou nepozorností jsem objednala zboží, které nebylo skladem, zaplatila předem a než jsem si to stačila uvědomit uběhl týden...Po týdnu přišel mail, že zboží od dodavatele sehnali a obratem odešlou na mou adresu.Nutno dodat, že tohle zboží nenabízel žádný z dostupných e-shopů! Prostě k neuvěření.Kéž by takové fér jednání, vstřícnost a ochota i k drobným spotřebitelům měla většina e-shopů! Díky.
    • -

Nenakupovala jsem zde poprvé a vím jistě, že ani naposledy ;o)

• Jsem velmi spokojená, velmi dobrá a rychlá komunikace, odpověď na všechny mé otázky. Málokde jsem se setkala s takovým servisem.

Vše perfektní.

• S nákupem jsem byla maximálně spokojená. Komunikace perfektní, zboží mi přišlo dva dny po objednání.

Doporučuji všem a děkuji!

vše ok a bez problémů

• komunikace

Emaily nikdo nečte, na ICQ mi pan Kajíček odpověděl po dvou hodinách "Ano?", ale můj dotaz jignoroval. Komunikace opravdu žádná. Mohlo by se Vám stát, že objednáte zboží, ale na druhé straně si objednávku vůbec nepřečtou...

• pokoušel jsem se vznést dotaz na parametry zboží (laserová tiskárna) , dotaz byl úspěšně doručen prodejci a následně již bez jakékoliv reakce :(

rozpaky, nepřesvědčivé :(