• Před zakoupením klávesového nástroje jsem komunikovala telefonicky se zaměstncem obchodu a setkala jsem se s nesmírnou ochotou, ale především s odbornými znalostmi prodávajícího.
    • Doporučil mi jiný typ nástroje, který jsem si nakonec objednala a zjistila, že doporučení bylo správné. Děkuji.
    • Nemá žádné slabiny.

Obchod doporučuji všem.

• Výborná komunikace

Jednoznačně doporučuji

• Naprostá profesionalita,
    • Velice seriózní poradenství
    • Individuální přístup (lepší než Thoman)
    • Dodávka běhen 30 hodin
    • Žádné

Mohu pouze doporučit. Žiji v zahraničí a když srovnán zdejší servis treba s francouzským, smekám a jsem hrdý jak to u nás funguje. Kez by i ostatní sektory u nás fungovaly podobně.

Gratuluji

• Perfektní spolupráce - jednání,rychlost dodání,cena

Super

• Dobrá domluva.

• profesionální informace,ochota

doporučuji, poskytnuty veškeré informace

• Velký výběr zboží a možnost okamžitého odběru z obchodu.

Jsem velice spokojená a obchod vřele doporučuji!

• horší parkování

• příznivá cena, vstřícnost a ochota
    • o žádné nevím

takhle si představuji komunikaci se zákazníkem.

• Osobny pristup

proklientský servis,
    snaha vyhovět,
    zboží bleskově dodáno,
    perfektní organizace

• Klid a možnost vyzkoušet zboží, info podá odborník.
    • Nevím.

Zboží mi bylo tentýž den doručeno domů přímo od prodávajícího, včetně českého návodu.Děkuji.

Pán z obchodu byl velmi příjemný, snaživý a vztřícný.. komunikace výborná, vše šlo domluvit.. určitě můžu doporučit

• Výborná komunikace, poradenství, profesionální přístup a rychlé vyřízení mé objednávky.

Doporučuji nákup v tomto eshopu.

• Perfektní komunikace.
    • Pomoc zákazníkovi.
    • Rychlá zásilka.
    • Výborné ceny.
    • Nemá.

Doporučuji všem v tomto obchodě nakupovat.
    Kvalitní služby, skvělá komunikace.Byla jsem velmi mile prekvapena a velmi spokojena se vším. Ochota a pomoc pri vyměně zboží byla perfektni.Děkuji. Rada budu v tomto obchodě nakupovat.