• Perfektní dostupnost a prima obsluha

Vřele doporučuji, vracím se už několik let a vždy jsem byla spokojená :-)

• Kamenná prodejna v centru Brna
    • Velký výběr dechových nástrojů
    • Zkušený personál
    • Poradenství a dobré ceny
    • Zboží ihned k odběru
    • Parkování před prodejnou

Výborný obchod s hudebními nástroji v samém centru Brna s velkým výběrem dechových nástrojů. Vybíral jsem si Bb trubku a dobře mi poradili s výběrem. Je vidět, že mají zkušenosti a sami to jsou dobří muzikanti. Doporučuji všem.

Velice vstřícní a ochotní, opravdu se vyznaji a dobře poradí, doprava výtečná (Toptrans).

• Omlouvali se za zpoždění dodávky z důvodu vytížení přepravce,myslím že se to dá pochopit a omluva nebyl třeba.Jsem naprosto spokojen

• Velmi rychlé a profesionální jednání

Velmi spokojny, Pan majitel + pan na predajni max. ochotny, netvarili sa nijak negativne na moje otazky, prave naopak - max. ustretova komunikacia, trpezlivost, ale zaroven si drzali svoju uroven; som z Bratislavy, manzelka je ceska - brnakom mozem len dalej doporucit!
    Nakupoval by som tam znova.

• Solidní jednání.Omluva při opožděném poslání zásilky,která byla způsobena inventůrou.

• Vynikající komunikace a ochota, piano dovezeno domů z Brna až na Litovelsko na Velký pátek přímo majitelem. Vřele doporučuji nákup v AZN.cz.

Úžasný servis - pan majitel přivezl klávesy osobně až domů (z Brna do Brna) ještě ten den, kdy jsem je objednal. Klávesy hrají fantasticky a navíc byly za velmi rozumnou cenu. Rozhodně doporučují všema deseti.

Zboží mi bylo zdarma přivezeno až domů/40km/.Na prodejně mi vedoucí nástroj ochtně předvedl, doporučil, poradil s výběrem ,odcházela jsem s pocitem, že jednám se skutečným odborníkem.

Ochotný prodavač , u kterého byli videt že se vyzná ve svém oboru

Jsem spojený

• parkování
    • ochota
    • velký výběr

Velice vstřícný a ochotný pan prodavač. Naprostá spokojenost.

Oceňuji skvělou a hlavně rychlou komunikaci, když bylo třeba provést nákup ještě toho dne (s osobním vyzvednutím) - samotný nákup byl také zcela bezproblémový. Překvapil i poměrně široký sortiment produktů.

• Rozvoz po Brně

• Vstřícné jednání

Telefonicky domluveno. Skvělé jednání, odborné doporučení. Na druhý den jsem měla zboží doma, výborná komunikace. Pianino bylo dovezeno z Brna do Prostějova v sobotu /na druhý den/, vybaleno a předvedeno. Nemělo to chybu...

• Dobrý výběr a možnost vyzkoušení
    • Ochotný odborný personál
    • Dobré ceny
    • Parking u prodejny

Profesionální přístup, zboží skladem a za dobré ceny, parkování u obchodu. Kamenný obchod jak má být.

• Velký výběr zboží
    • Ochotný prodavač
    • Možnost vyzkoušení
    • Odvoz zboží až do domu zdarma

Spolehlivý obchod s hudebními nástroji v centru Brna. Nakupuji zde pravidelně už léta. Zkušený personál vždy dobře poradí. Ráda se sem vracím.