• ochota (3)
  • nakoupil v obchodě AZ Mobil před 2 týdny

• Zboží neodpovídá popisu
    • Absence komunikace a snahy o nápravu ze strany prodejce

Objednal jsem si Kindle Oasis 2 3g, přišel mi pouze WiFi. Tedy produkt o cca 1500Kč levnější, než jsem si objednal a zaplatil. Na email s dotazem jak se to mohlo stát jsem nedostal žádnou odpověď. Když jsem volal do obchodu, byla mi slíbena náprava, že mi obchodník brzy zavolá, kdy ke mne přijede kurýr zboží vyměnit. Uběhl týden a ticho po pěšině.

Reakce obchodu AZ Mobil

ano, domluvili jsme se na výměně čtečky. Dnes nám teprve dorazilo od dodavatele nové zboží. Zítra balíček odesíláme. Zde je jeho číslo: 13955025750184. Veze jej DPD jako výměnnou zásilku tak, jak jsem se domluvili. Také jste nás žádal o přidání pouzdra k objednávce a nějakou slevu jako kompenzaci za chybné odeslání zboží. Přikládáme tedy pouzdro v ceně 490,-Kč zdarma k objednávce. Věřím, že bude vše v pořádku.

ing. tomáš pejcha
    AZ Mobil http://www.azmobil.cz

• nakoupil v obchodě AZ Mobil před 3 týdny

Rychlost dodání, vše ke spokojenosti

• zboží došlo v pořádku 3tí den
    • musí se zaregistrovat a stránky nejsou zabezpečené.Bez registrace mě to dál nepustilo.

• nakoupil v obchodě AZ Mobil před 1 měsícem

Velice rychlá dodávka a v pořádku.

• Výborná komunikace
    • Top obchod

Naprosta spokojenost.

• nakoupil v obchodě AZ Mobil před 1 měsícem

• Majitel zjistil, že mnou vybraný obal na el. čtečku knih již nemá skladem. Okamžitě mě telefonicky kontaktovat a nabídl mi zaslání na emaíl ukázku jiných obalů, které měl skladem, ale nebyly vystaveny na eshopu a nebo možnost objednávku stornovat. Ještě ten den jsem obdržela email a vybrala si jiný obal. Následně mi bylo vše bez problémů do 3 dnů doručeno.
    • Celková spokojenost s nákupem na eshopu a ochotou majitele obchodu.

• špatná komunikace

Před vánoci jsme objednávali pouzdro na čtečku, které jsme se následně rozhodli vyměnit za jiné. 19.12. jsme firmu kontaktovali poprvé mailem, pak ještě 1x, ale nedostali jsme žádnou odpověď. Zkusila jsem tedy telefon, kdy jsme se 2.1. domluvili, že pouzdro pošlu zpátky a pokud bude na skladě to nově požadované, pošlou mi ho. Když ne, tak vrátí peníze.
    9.1. jsem opět telefonovala, bylo mi potvrzeno, že pouzdro dorazilo a pak se 14 dnů nic nedělo. Znovu jsem telefonovala 24.1. a požádala o vrácení peněz, což mi pan majitel potvrdil, že se tak bezodkladně stane. Naposled jsem kontaktovala firmu 30.1. mailem s urgencí, ale doteď peníze nemám (natož reakci).
    Po těchto zkušenostech bych AZ Mobil už nedoporučila, protože pokud požadujete výměnu zboží či vrácení peněz, tak se toho pravděpodobně nedočkáte...

Reakce obchodu AZ Mobil

platbu jsme odeslali o víkendu 1.2. Nyní jsme spolu mluvili telefonicky a následně jste mi přes sms potvrdila, že peníze již dnes dorazily. Jako kompenzaci za nedodržení 14 denní lhůty jsme Vám odeslanou částku navýšili o 10%. Omlouvám se za zpoždění a věřím, že bude vše v pořádku.

ing. tomáš pejcha
    AZ Mobil http://www.azmobil.cz

OK

• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě AZ Mobil před 1 měsícem

V obchodě jsem nakupoval už několikrát a vždy maximální spokojenost. Určitě doporučuji.

• super
  • nakoupil v obchodě AZ Mobil před 2 měsíci

• velká spokojenost, perfektní profesionální jednání.

hodnotím na výbornou

• nakoupil v obchodě AZ Mobil před 2 měsíci

Obchod AZ mobil reaguje na objednavku obratem, neni co vytknout. Snad jen, ze prodejna na Praze 7 je rekostrukci, jak uvadi na internetu. Docela rada bych si objednane zbozi tzv ohmatala a poradila.

Rychlost
    Zbozi, ktere presne splnilo, co jsem ocekavala, za priznivou cenu.

• nakoupil v obchodě AZ Mobil před 2 měsíci

• zadal som si prepravu PPL , kde som si dal adresu do prace, zasielku bez uvedenia dovodu poslali postou, kde mi to samozrejme nechcu vidat lebo adresa nesedi. A na mail neodpovedali ked sa pytal na dovod. A taktiez to dost trvalo a nie ako je uvedene na stranke.

• Skvělé jednání
  • nakoupil v obchodě AZ Mobil před 2 měsíci

• Výrobek vadný, prodávající nekomunikuje, nezdvihá telefon, neodpovídá na maily. Doručení trvalo příliš dlouho.
  • nakoupil v obchodě AZ Mobil před 2 měsíci

+ Bezchybně, rychle doručeno, přehledný web.
    - Nevím o žádném.

• přijatelná cena