• Bohužel se mi při mém nákupu nepodařilo žádné zaznamenat.
    • Neexistující komunikace
    • - neinformuje zákazníka o stavu objednávky
    • - nefungující informační e-mail

Má zkušenost s tímto obchodem je velmi negativní

Objednal jsem knihu, u které bylo napsáno, že je skladem a k expedici do 3 dnů, ani po 8 dnech nedorazila informace o tom, že si svou knihu mohu vyzvednout. Kniha již na webu obchodu nebyla k nalezení.
    Při pokusu o zaslání dotazu na uvedený mail, nebylo možné e-mail odeslat, napsal jsem tedy na e-mail jiný. Ze kterého nebylo odpovězeno na mou otázku a pouze jsem byl upozorněn, že jsem napsal na nesprávný e-mail.
    Očekával bych, že kniha, která není na skladě nebude ani inzerovaná na stránkách a také mě silně znepokojuje, že jsem ani po 10ti dnech nebyl e-mailem upozorněn na to, že kniha není k dostání. Pouze byla smazána z webových stránek.

• objednala jsem si knihu, zaplatila a dosud nic nedorazilo. Nechápu proč mám ohodnotit nákup, který jsem dosud nedostala. Pozn. když jsem se informovala, kde je problém, tak jsem se dozvěděla, že obchod převzal jiný majitel. Požadovali přeposlání mé objednávky, ale stále se nic neděje. Nikdo mě nekontaktoval s tím, že objednanou knihu pošlou. Jen mě tak napadá, pokud bych se sama o stav uhrazené objednávky nezajímala, vyrozuměli by mě vůbec o tom, že obchod převzal někdo jiný a že má objednávka bude vyřízena ? Po přečtení recenzí, které jsem objevila zjišťuji, že nejsem jediná, kdo na údajnou změnu majitele doplatil. Snad obchod bude natolik seriózní a zaplacenou knihu dodá, snad to vše bylo jen nedorozumění ???

• zaplacené zboží po 11 dnech stále nedorazilo, maily na [email protected] se mi vracejí zpět jako nedoručitelné, komunikace na úrovni "šmejdů" tedy nulová. Velké zklamání...

• Zbozi jsem objednal (bylo pry skladem), bylo mi receno, ze az bude pripraveno, dostanu zpravu e-mailem, po skoro 3 tydnech mi ale jedina informace ze strany obchodu neprisla
    • Na strankach chybi dulezite informace o produktech

Nepouzitelny obchod

• Nulová komunikace se zákazníkem. Knihu jsem objednala již před 14 dni a kniha "byla" skladem. Dosud knihu v obchodě nemají a telefon nezvedají. Nedoporučuji

Pokud nemáte čas na dlouhé čekání na knihy skladem a poté na špatnou komunikaci tak se tomuto obchodu vyhněte obloukem. Nedoporučuji

• charakterizuje sám sebe jako "Rychlé a levné internetové knihkupectví"
    • ale není to tak, je to naprostá katastrofa! Žádná komunikace, neodpovídání na e-maily, nezvedání telefonu, žádný zájem ani starost ze strany prodávajícího. Tento obchod absolutně nedoporučuji!!!

• Žádné
    • Žádná Komunikace... knihy uvádí skladem a přitom nejsou...

Ruce a peníze pryč

Špatná komunikace.
    11.2.2016 jsem si objednala knihy a dnes 28.2.2016 stále nic nemám. Mezitím jsem se několikrát pokoušela dovolat na jejich telefonní číslo - bezúspěšně, psala jsem mejl - nikdo neodpověděl. Když jsem se konečně minulý týden dovolala, domluvila jsem si, že mi změní způsob dodání - a stále nic. Takže si už zde asi nikdy nic objednávat nebudu.

• Nedorazilo vše co jsem si objednal a obchod na to ani neupozornil přitom to měli mít vše skladem

Objednal jsem knihu (na eshopu 3ks skladem), přišla mi pouze automatická odpověď o schválení objednávky. Už je to přes 15 dní a nic. Obchod ani nereaguje na e-mail,kterým žadám o vysvětlení.

• Žádné
    • Komunikace žádná

Hrozný!

• Neaktuálnost nabídky ! Nabízí něco, co nemá skladem. Ze strany obchodu žádná komunikace, ani po 3 emailech !

Vyhněte se tomuto obchodu, zbytečně ztracíte čas ...

• Má širokou nabídku knih.
    • Nedodá objednané zboží.

Raději nakupujte jinde.

vše by bylo v naprostém pořádku, ale kniha, přestože byla v pevné obálce, byla na tvrdých deskách poškrábaná

• NIC
    • Nekomunikují

Naslibijí zlaté oči a do dnes ani neodpověděli na dotaz. Nestojí za nic.

• absolutní nekomunikace

Vyhněte se obloukem

• Nekomunikují

• Neodpovidaji na maily
    • Dlouha doba dodani, pokud je zbozi opravdu skladem, neni potreba cekat pres tyden
    • Nespolehlivost
    • Neprofesionalita
    • Zapomenou na vyřízení objednávky
    • Po urgenci slíbí další termín a opět nedodrží

Nakupujte jinde!
    Nedoporučuji!

• Spousta knih skladem ihned k expedici
    • Nefunkční komunikace s e-shopem! Objednal jsem knihu, hed zaplatil převodem a po týdnu mi volali z PPL, že mi ji vezou na dobírku.

Radši si vyberte jinde.