Azknihy.cz

Přidáno: 11. prosince 2016

• Velmi rychlá expedice zboží
  • Pečlivě zabalené
  • Nenalezla jsem

Obchod celkově je mi velmi sympatický a recenze zde jsou překvapením, zboží jsem měla doma velmi rychle a chodili i potvrzující e-maily o expedici atd,... Mohu určitě jen doporučit.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Uživatel bez avatara

Jandová

Přidáno: 16. května 2016

• Výborný přístup a komunikace ze strany obchodu.
  • Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Tento obchod opravdu doporučuji. Zboží přišlo hezky zabalené, vše proběhlo bez problémů. Ráda si z tohoto obchodu opět něco objednám.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano

Anonym

Přidáno: 22. března 2016

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

VL

Přidáno: 14. března 2016

• Osobní odběr v Praze.
  • Rychlost vyřízení.

Pohodový nákup:-)

Martin

Přidáno: 12. března 2016

• Bohužel se mi při mém nákupu nepodařilo žádné zaznamenat.
  • Neexistující komunikace
  • neinformuje zákazníka o stavu objednávky
  • nefungující informační e-mail

Má zkušenost s tímto obchodem je velmi negativní

Objednal jsem knihu, u které bylo napsáno, že je skladem a k expedici do 3 dnů, ani po 8 dnech nedorazila informace o tom, že si svou knihu mohu vyzvednout. Kniha již na webu obchodu nebyla k nalezení.
Při pokusu o zaslání dotazu na uvedený mail, nebylo možné e-mail odeslat, napsal jsem tedy na e-mail jiný. Ze kterého nebylo odpovězeno na mou otázku a pouze jsem byl upozorněn, že jsem napsal na nesprávný e-mail.
Očekával bych, že kniha, která není na skladě nebude ani inzerovaná na stránkách a také mě silně znepokojuje, že jsem ani po 10ti dnech nebyl e-mailem upozorněn na to, že kniha není k dostání. Pouze byla smazána z webových stránek.

Přidáno: 11. března 2016

objednala jsem si knihu, zaplatila a dosud nic nedorazilo. Nechápu proč mám ohodnotit nákup, který jsem dosud nedostala. Pozn. když jsem se informovala, kde je problém, tak jsem se dozvěděla, že obchod převzal jiný majitel. Požadovali přeposlání mé objednávky, ale stále se nic neděje. Nikdo mě nekontaktoval s tím, že objednanou knihu pošlou. Jen mě tak napadá, pokud bych se sama o stav uhrazené objednávky nezajímala, vyrozuměli by mě vůbec o tom, že obchod převzal někdo jiný a že má objednávka bude vyřízena ? Po přečtení recenzí, které jsem objevila zjišťuji, že nejsem jediná, kdo na údajnou změnu majitele doplatil. Snad obchod bude natolik seriózní a zaplacenou knihu dodá, snad to vše bylo jen nedorozumění ???

Robert Zatloukal

Přidáno: 11. března 2016

• zaplacené zboží po 11 dnech stále nedorazilo, maily na info@azknihy.cz se mi vracejí zpět jako nedoručitelné, komunikace na úrovni "šmejdů" tedy nulová. Velké zklamání...

Dominik

Přidáno: 9. března 2016

• Zbozi jsem objednal (bylo pry skladem), bylo mi receno, ze az bude pripraveno, dostanu zpravu e-mailem, po skoro 3 tydnech mi ale jedina informace ze strany obchodu neprisla
  • Na strankach chybi dulezite informace o produktech

Nepouzitelny obchod

Auhrinov

Přidáno: 7. března 2016

• Nulová komunikace se zákazníkem. Knihu jsem objednala již před 14 dni a kniha "byla" skladem. Dosud knihu v obchodě nemají a telefon nezvedají. Nedoporučuji

Pokud nemáte čas na dlouhé čekání na knihy skladem a poté na špatnou komunikaci tak se tomuto obchodu vyhněte obloukem. Nedoporučuji

Přidáno: 6. března 2016

• super ceny, slevy na mírně poškozené knihy, přehlednost obchodu