• Ochota stornovat objednávku
    • Mimořádně dlouhá doba dodání
    • Mimořádně dlouhá doba čekání na telefonické spojení, snad nebyla ta linka nějak navíc zpoplatněna :)

Neodesílat raději peníze předem, objednávat na dobírku, pokud trváte na rychlém dodání, raději hledejte jinde. Objednávka odeslaná 14.12., první info o objednávce až po urgenci, 20.12., téhož dne storno.

• Tam jsem asi prišla i peníze. Knížku,která byla skladem jsem si objednala,ihned zaplatila a dnes jsem se dozvěděla,že bude cca za 3 týdny. Jenže já ji chtěla hned a proto jsem ji objednávala u AZ když už byla skladem.
    • Po telefonu mi paní sdělila,že mi.penize vrátí za 14 dnů. Takže...když chceš knihu,zaplať hned.....my ji nemáme,ale peníze ti hned nedáme.
    • Škoda,že jsem si předem neprečetla tyto recenze. Vidím,že je s tímto obchodem nespokojeno více lidí.

Určitě nedoporučuji. Neseriózní jednání.

• Objednala jsem učebnice do školy, na které jsem moc spěchala. Přišel jen email, že přijali mou objednávku. Po 4. dnech "ticha" jsem do eshopu zavolala a dověděla se, že zboží nemají skladem (i když ho tak prezentovali) a že jim ho musí doručit z centrálního skladu. Slečna (paní) byla velmi milá, ale nebyla mi schopna říct, kdy mi zboží přijde. Po přečtení recenzí jsem raději objednávku stornovala a knihy objednala jinde :( Uvádění zákazníka v omyl, že je zboží skladem, se mi vůbec nezdá seriózní jednání.

Nedoporučuji

• Velmi rychlá expedice zboží
    • Pečlivě zabalené
    • Nenalezla jsem

Obchod celkově je mi velmi sympatický a recenze zde jsou překvapením, zboží jsem měla doma velmi rychle a chodili i potvrzující e-maily o expedici atd,... Mohu určitě jen doporučit.

• Výborný přístup a komunikace ze strany obchodu.
    • Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Tento obchod opravdu doporučuji. Zboží přišlo hezky zabalené, vše proběhlo bez problémů. Ráda si z tohoto obchodu opět něco objednám.

• Osobní odběr v Praze.
    • Rychlost vyřízení.

Pohodový nákup:-)

• Bohužel se mi při mém nákupu nepodařilo žádné zaznamenat.
    • Neexistující komunikace
    • - neinformuje zákazníka o stavu objednávky
    • - nefungující informační e-mail

Má zkušenost s tímto obchodem je velmi negativní

Objednal jsem knihu, u které bylo napsáno, že je skladem a k expedici do 3 dnů, ani po 8 dnech nedorazila informace o tom, že si svou knihu mohu vyzvednout. Kniha již na webu obchodu nebyla k nalezení.
    Při pokusu o zaslání dotazu na uvedený mail, nebylo možné e-mail odeslat, napsal jsem tedy na e-mail jiný. Ze kterého nebylo odpovězeno na mou otázku a pouze jsem byl upozorněn, že jsem napsal na nesprávný e-mail.
    Očekával bych, že kniha, která není na skladě nebude ani inzerovaná na stránkách a také mě silně znepokojuje, že jsem ani po 10ti dnech nebyl e-mailem upozorněn na to, že kniha není k dostání. Pouze byla smazána z webových stránek.

• objednala jsem si knihu, zaplatila a dosud nic nedorazilo. Nechápu proč mám ohodnotit nákup, který jsem dosud nedostala. Pozn. když jsem se informovala, kde je problém, tak jsem se dozvěděla, že obchod převzal jiný majitel. Požadovali přeposlání mé objednávky, ale stále se nic neděje. Nikdo mě nekontaktoval s tím, že objednanou knihu pošlou. Jen mě tak napadá, pokud bych se sama o stav uhrazené objednávky nezajímala, vyrozuměli by mě vůbec o tom, že obchod převzal někdo jiný a že má objednávka bude vyřízena ? Po přečtení recenzí, které jsem objevila zjišťuji, že nejsem jediná, kdo na údajnou změnu majitele doplatil. Snad obchod bude natolik seriózní a zaplacenou knihu dodá, snad to vše bylo jen nedorozumění ???

• zaplacené zboží po 11 dnech stále nedorazilo, maily na [email protected] se mi vracejí zpět jako nedoručitelné, komunikace na úrovni "šmejdů" tedy nulová. Velké zklamání...

• Zbozi jsem objednal (bylo pry skladem), bylo mi receno, ze az bude pripraveno, dostanu zpravu e-mailem, po skoro 3 tydnech mi ale jedina informace ze strany obchodu neprisla
    • Na strankach chybi dulezite informace o produktech

Nepouzitelny obchod

• Nulová komunikace se zákazníkem. Knihu jsem objednala již před 14 dni a kniha "byla" skladem. Dosud knihu v obchodě nemají a telefon nezvedají. Nedoporučuji

Pokud nemáte čas na dlouhé čekání na knihy skladem a poté na špatnou komunikaci tak se tomuto obchodu vyhněte obloukem. Nedoporučuji

• super ceny, slevy na mírně poškozené knihy, přehlednost obchodu

• charakterizuje sám sebe jako "Rychlé a levné internetové knihkupectví"
    • ale není to tak, je to naprostá katastrofa! Žádná komunikace, neodpovídání na e-maily, nezvedání telefonu, žádný zájem ani starost ze strany prodávajícího. Tento obchod absolutně nedoporučuji!!!

• Žádné
    • Žádná Komunikace... knihy uvádí skladem a přitom nejsou...

Ruce a peníze pryč

• rychlost,spolehlivost

Špatná komunikace.
    11.2.2016 jsem si objednala knihy a dnes 28.2.2016 stále nic nemám. Mezitím jsem se několikrát pokoušela dovolat na jejich telefonní číslo - bezúspěšně, psala jsem mejl - nikdo neodpověděl. Když jsem se konečně minulý týden dovolala, domluvila jsem si, že mi změní způsob dodání - a stále nic. Takže si už zde asi nikdy nic objednávat nebudu.

• Nulová komunikace

Opakovaně jsem zasílal e-mail s dotazem a ani po několika týdnech se mi nedostalo jediné odpovědi

• spolehlivost

• knihy za skvělé ceny.
    • Bleskové dodání, přesto, že jsem platila převodem