• Nic!!!
    • Neochota, příšerná kvalita, amatérství

Tuhle firmu naprosto nedoporučuji, nekomunikativní, odepsali až po několika emailech. Objednal jsem si triko s potiskem a dvoje ponožky s potiskem. Kvalita látky ponožek hrůza ale hlavně co se týče samotných potisků ještě horší. Potisk měl na jednom páru za sebou čtvercové pozadí byť mě po mých emailech ujistili že tam samozřejmě nebude, z vnitřní strany je na obou párech potisk z nějakého důvodu menší než z venku. Na jednom páru je potisk stejný i když jsem si na obou párech objednal různý potisk. A potisk na triku je jak kdyby byl už několikrát opraný. Tady už nikdy!!!

• žádná
    • neprofesionalita

AZ FOTO už nikdy víc !!!! Jsou to neochotní amatéři.

• Rychlá komunikace i dodání.
    • Objednala jsem si hrneček, při přepravě se rozbil a do třech dní jsem měla nový hrneček doma. Skvělá komunikace při reklamaci.
    • Děkuji hrnek je hezký s realistickou fotkou (žádná změna barvy ani velikosti).

Výborná zkušenost, děkuji:-)

• Skvělá komunikace
    • rychlé vyhotovení

Vždy na vánoce si u AZ foto nechávám tisknout fotokalendáře, pokaždé moc pěkné :)

• Krásně syté barvy
    • Hezké zhotovení magnetek
    • Krátká doba zhotovení a dodání
    • Automatická neinformovanost

AZ foto doporučuji! Jsem nadmíru spokojená s vyhotovením magnetek vel. A5. Krásně syté barvy a pevné!
    Jediné co mě mrzí, že obchod neinformuje o vyhotovení a odeslání objednávky. Veškeré informace, až na dotaz :-( Ale oceňuji, že mi byla poskytnuta každá odpověď na mé otázky obratem :-) :-)
    Každopádně DOPORUČUJI!!! :-)

• Snadná domluva
    • Dobra informovanost zákazníka
    • Možnost osobního odběru
    • Ceny

Naprostá spokojenost. Dobrý a spolehlivý obchod.

• slušné jednání se zákazníky
    • výhodná poloha odběrní prodejny
    • dobrá cena
    • rychlé vyřízení reklamace
    • prodejna v centrum Brna=větší počet zákazníků při špičce

V tomto obchodě jsme nakupovala svůj zánovní foťák.Zvolila jsme odběr osobně na provozovně v Brně na České. Obsluha prodejny byla příjemná, cena zboží velice dobrá.K foťáku byla jako bonus paměťová karta, kterou ale neměli v prodejně, a tak jsme dostala kartu jiné značky-dražší a kvalitnější. Po pár dnech jsem foťák byla bohužel reklamovat, ale opět se mnou jednali příjemně, reklamace byla vyřízena velice rychle a již za 9 dní jsme měla foťák opravený na prodejně.Takže i přes reklamaci zboží-za kterou prodejce nemůže- hodnotím obchod pozitivně. Snad poprvé mě reklamace nestála stresování.