• Neslo presmerovat na platebni branu. Platit se muselo bankovnim prevodem

• výhodná cena u málokde dostupného produktu
    • nelze platit karou přes heureku (služba Garance)

Všechno v naprostém pořádku. Dobře zabalený balíček. Všem mohu doporučit.

• Slibují termín, který nedodrží a protahují.

Nepoužívat

• příznivé ceny a dobrou kvalitu

• Před deseti dny jsem zboží objednala, obratem zaplatila a dodnes jej nemám.

Můj první a zřejmě poslední "nákup" (pokud zboží vůbec dostanu)

doručení, nebylo nejrychlejší... ale pokud neočekáváte alzu, tak bylo vše OK.

• ŠIROKÝ SORTIMENT RELATIVNĚ LEVNÝCH BATERIÍ
    • JEDNU Z 2 ZAKOUPENÝCH BATERIÍ JSEM MUSEL UPRAVIT(NEPATRNĚ SNÍŽIT VÝŠKU),PONĚVADŽ "VYSKAKOVALA",NEMĚLA PŘESNÉ ROZMĚRY.

ABAKA.cz má dost velký výběr zboží a vlastní i kamenné obchody.
    U baterií do malých přístrojů si účtuje nižší poštovné. Včas mně oznámila den dodání zboží, který pak souhlasil se skutečností. Zboží bylo kvalitně zabaleno a návod vytištěn srozumitelně a v dostatečné velikosti.
    Obchod bych doporučil i ostatním, přestože pro někoho může být trochu omezující skuteč-nost,že firma nenabízí i možnost platby dobírkou.

• Rozhodla cena

• široký sortiment elektro
    • nevím, já poznal jen slabinu ve zpoždění dodání zboží z titulu momentální nedostupnopsti

zatím se nemohu vyjádřit, mohu mluvit jen za sebe

• -dobré ceny
    • -nevím

• VELMI DOBRÝ PŘÍSTUP
    • NEMÁ

OCHOTA PORADIT A HLAVNĚ CO JE DOBRÉ PRO ZÁKAZNÍKA

• Zboží jsem objednal, zaplatil, zboží nedorazilo a mám se vyjádřit, jak jsem spokojený. Vůbec

Reakce obchodu Abaka

Zákazník si po vytvoření této objednávky na e-shopu objednávku hned zrušil a ani potom zboží nezaplatil. Nechápu proto reakci zákazníka.

Ač mnou objednané zboží nebylo na skladě, prodejce ho doručil ještě dříve než jsme se po telefonu domluvili. Domluva po tel. bez problému, vstřícné jednání.

• Spolehlivost
    • ?

Omluva ohledně dodání výrobku, udání nového termínu dodávky a splnění. OK

• příjemné ceny
    • velký výběr

naprosto spokojen

• Před 10dny jsem objednal baterii a nic jsem do dnešního dne neobdržel. Tzn. nespokojený. Hlavně že mi pošlete dotazník o spokojenosti????

Reakce obchodu Abaka

Bohužel stalo se, že ze strany dodavatele došlo ke zdržení dodání zboží. To ale bylo zákazníkovi včas oznámeno a sdělen náhradní termín dodání. Dnes 6.6.16 již PPL zákazníkovi zboží dodala. Ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace.

• Cena zboží
    • komunikace s obchodem
    • nabídka sortimentu
    • nevím

nenašel jsem v cenove relaci a kvalite lepší obchod
    rychlost dopravy
    rychlá komunikace s obchodem

Vše v pohodě

• Cena, dostupnost, rychlost dodání-

Samotný obchod proběhl bez problémů, vše v pořádku. Dodaná náhradní baterie má jen tu drobnost, že díky své neoriginalitě ji výrobce obdařil přelepem ze zbytečně tlustého papíru, což znamená, že do zdířky fotoaparátu pro vložení baterie se tato baterka nevejde (resp. by už nešla vyndat). Řešeno vlastní úpravou a nahrazením originálního přelepu za jiný, tenčí.