• ochota (7)
  • výběr zboží (5)
  • kvalita zboží (4)

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Možnost výběru,potahu i velikost čela.
    • Chybička byla ta,że chyběl návod jak vložit pružiny do mechanismu postele.

Jsme spokojeni,vše klaplo, zboží dorazilo v pořadku.

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 1 měsícem

• Skvělá komunikace i rychlost. Zboží bylo dodáno o 12 dní dřív než byl původní termín.
  • nakoupil v obchodě Aza nábytek před 2 měsíci

Postel dorazila po 4 týdnech, avšak barva látky neodpovídala barvě na internetu. Dále nebylo možné smontovat čelo postele k rámu, jelikož spoje na sebe nepasovaly, u každého byl rozdíl asi 2 centimetry na různé strany. Po tom co jsem vše reklamovala, poprosila jsem o urgentní vyřízení s tím že nechceme na další postel nebo opravu čekat zase 4 týdny. Po tom co jsem obchod kontaktovala i telefonicky mi bylo řečeno , že vše bylo předáno na výrobu a že se mi ozvou zpět. Už mě nikdy nikdo nekontaktoval... Postel jsme si nechali a po více než dvou hodinách úprav úchytů postel smontovali.

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 1 měsícem

Obchod doporučujem, skvelá komunikácia...postel prišla už s namontovanými dielmi - pružiny, nožky.. čo sme ocenili. Díky.

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 1 měsícem

Rychlé jednání. Dokonale baleno.

• vstřícnost
    • výhodné ceny

Obchod nám vyšel vstříc našemu termínu dodání a i přes drobné obtíže z naší strany ohledně dopravy vše perfektně vyřešil vlastním dovozem o víkendu.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Na stránkách Aza nábytek je psáno, že celková šíře postele je 128 cm. Díky tomu, že celková šíře postele je 131 cm, jsem ji nemohla dát na místo, které bylo schválně vytvořeno pro tuto postel.

• Skvělá cena
    • Návod jen na upevnění nožek postele a složení roštu.

Postel je skvělá, k velkému překvapení i rychle doručena, vzhledem k blížícím se vánočním svátkům. Škoda jen, že na těch pidi fotografiích nejde dobře posoudit barvu na potah. A rozhodně zlepšit návod!! Ne každý si umí odvodit jaký šroub kam upevnit a hlavně návod jak se upevňují pružiny! To byl největší oříšek...

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 3 měsíci

ochota při komunikaci, vše proběhlo bez komplikací

• Maximálně spokojen se vším
    • Vše rychle a pohodově

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Skvělá domluva, včasné a rychlé dodání, přesně připravené díly nábytku pro sestavení - vše přesně zapadlo bez nutnosti dalších úprav. Děkuji firmě AZA

• Rychle vyřízená objednávka
  • nakoupil v obchodě Aza nábytek před 4 měsíci

• Perfektní komunikace, ochota a starostlivost o zákazníka

• Rozumné ceny
    • Skvělé jednání s majitelem i ostatními
    • Široký výběr
  • nakoupil v obchodě Aza nábytek před 4 měsíci

Vyborna komunikace s obchodem,vse probehlo bez problemu,jsem velmi spokojen.

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 3 měsíci

Jsem nespokojena, objednávka nebyla dodaná dle mého zadaného požadavku. Řeším to, ale z vaší strany není ta odezva jak by měla být.
    Tímto mi nastal dost nepříjemný problém, jelikož se jedná o dárek k vánocům.

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 4 měsíci

Jsem jednim slovem nadsena. Komunikace s obchodem na jednicku, majitele ochotni, mili, informace mate o kazdem pohybu objednavky a hlavne - postel je nadherna, kvalitni, vonva drevem a presne takova, jakou jsme vybrali. Obchod opravdu doporucuji a vsude ho budu jen chvalit.

• ochota
    • kvalita

Objednávám znovu,super.

Rychlé korektní jednání.

• nakoupil v obchodě Aza nábytek před 3 měsíci

• bez reakce na dotaz e-mailem i poznámku v objednávce

Zboží jsem obdržela do týdne i přesto, že při objednání nebyli dva kusy nábytku skladem a v poznámce bylo u těchto dvou kusů dodání cca 2- 3 týdny. Jednalo se o nábytek do obýváku. Co mi vadilo byla netečnost k dotazu, který jsem vznesla e-mailem před objednáním a ani na poznámku k objednávce nebylo nijak reagováno. Proto mě mile překvapila rychlost dodání.