• Má zde originální dárky

• nemohu posoudit - chtěla jsem určitou věc a tu jsem zde našla. Jinak jsem moc stránky neprohlížela.
    • žádné jsem neobjevila

za sebe mohu doporučit

• to, co jinde nenajde, v klidu rozmyslím, nemusím nikde stát fronty, osobitá nabídka

Dejte se s klidem do toho

• všechno

Jestliže si něco objednáte, tak nečekejte,že Vám to přijde včas a na nějakou komunikaci rovnou zapomeňte. Ještě že jsem neplatil předem (dnes je to 11 dnů od objednání, vše bylo označeno, že mají skladem).V ten samý den jsem objednal další věci u ověřeného obchodu se zeleným panáčkem :-) a druhý den jsem to měl doma,takže se nikdo nemůže vymlouvat na zvýšení předvánočních nákupů.

Reakce obchodu AZ-Dárky

garantovali jsme dodání do Vánoc a do Vánoc jste objednávku obdržel. Co se týče komunikace, tak jsme Vám na email obratem odpověděli a vysvětlili, že jste zvolil pomalejší a levnější dopravu (nelze to tedy srovnávat s jinou dopravou jiného eshopu). Proto šla Vaše objednávka pomaleji. A to, že šla pomaleji než obvykle, bylo skutečně způsobeno předvánočním shonem na poště (což nemůžeme ovlivnit). Objednávku jsme odeslali okamžitě po Vaší objednávce, jak jsme Vám také prokázali na stránkách pošty pro sledování zásilky.

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, protože jsme nemohli udělat nic lépe.

• Dostupnost

Určitě bych doporučila ostatním kupujícím viz. hlavní výhody obchodu

• V sadě na čokoládovou masáž chyběla svíčka. Vzhledem k průhlednému vršku krabičky se prázdného místa dalo při troše pečlivosti určitě všimnout. Vzhledem k tomu že doma určitě čokoládovou svíčku nenajdu, musím ji nahradit obyčejnou. Trapas!!! Jinak by to byl pěkný dárek.

Reakce obchodu AZ-Dárky

tato situace nás velice mrzí, protože se jedná skutečně o velmi pěkný dárek. Bohužel si u nás nikdo chybějící svíčky nevšimnul a Vy jste nás s problémem nekontaktoval. Takovéto problémy je třeba okamžitě oznámit a my pak uděláme vše pro to, aby byl zákazník s dárkem spokojen.

• Neobvyklé zboží

• vtipné dárky
    • přehlednost zboží
    • nenašla jsem žádné

jednoznačně doporučuji

• jako hlavni slabinu považuji nekvalitu výrobku

zboží dorazilo poškozené, požkození se nestalo během dopravy!!!!!
    navíc se věc po cca dvou hodinách rozbila.

Reakce obchodu AZ-Dárky

v pondělí večer jste si objednal zboží, v úterý jsme jej poslali a ve středu jste jej měl doma. Zboží bylo tak dobře zabaleno, že se nemohlo během přepravy poškodit, jak sám píšete. Před objednávkou jsme s Vámi komunikovali emailem obratem. Když jste volal, že se Vám výrobek pokazil, okamžitě jsme Vám nabídli možnost výrobek reklamovat. Jako eshop skutečně nemůžeme udělat více. Nejsme výrobci, a přestože prodáváme pouze kvalitní a ověřené produkty, může se občas něco pokazit. Jak byl výrobek poškozen neuvádíte a tak se k tomu nemůžeme vyjádřit. Každopádně Vám bylo zasláno zcela nové zboží. Samozřejmě nás mrzí, že zrovna dárek od nás přestal fungovat a přesto, že jsme nemohli nic udělat lépe, tak se velice omlouváme.

Tým AZ-Dárky

• dosti nepřehledné webové stránky

• Chtěla jsem zboží, co bylo na obrázku - dostala jsem ovšem něco jiného. Z asi 5 stejných obrázků srdíčkového fondue (ten jsem chtěla), byl 1 obrázek naprosto odlišný - a právě to fondue jsem bohužel dostala. Jelikož to bylo plánováno jako dárek, vrátit jsem to už tak krátkodobě nemohla. Třeba by měl obchod dále neklamat zákazníky.

Obchod by neměl klamat zákazníky falešnými obrázky!

Reakce obchodu AZ-Dárky

jediný rozdíl mezi skutečností a ostatními fotografiemi je ve vnitřní barvě horní misky. Ta opravdu není uvnitř bílá, ale červená. Skutečně nás nenapadlo, že tento drobný detail může někomu vadit. Informaci o barvě vrchní misky tedy zahrneme do popisu produktu a za tuto nepříjemnost se Vám velice omlouváme.

Tým AZ-Dárky

V obchode uz nikdy nenakpupi retizek roztrhlý a perla co vypada jak fazole zklamaly jste

Reakce obchodu AZ-Dárky

samozřejmě chápeme Vaše rozhořčení, ale je třeba říci, že perla je uzavřená v perlorodce a každá perla má svůj unikátní tvar. Nemůžeme nijak zajistit, že bude zcela souměrně kulatá. Pouze garantujeme, že tam perla je. Co se týče roztrženého řetízku, tak za to se velice omlouváme a netušíme, jak se to mohlo stát. Bohužel není v našich silách kontrolovat detailně vnitřek každé krabičky. Kontrola probíhá pouze povrchově a celý řetízek na první pohled vidět není. Určitě jsme Vám poškozený řetízek nezaslali schválně, a kdybyste se nám s tímto problémem ozval, okamžitě bychom jej vyřešili. Za celou situaci se Vám samozřejmě velice omlouváme.

• Nákup z pohodlí domova
    • Netradiční dárek

Zatím zkušenost nemám,dárek mám pro dceru,nevím ještě jak bude spokojená.
    Je to brzy hodnotit tento dárek,když je
    ještě zabalený

• zatim nemam vyzkousene

• rychlost dodání

100% doporučuji nakupovat zde

• zaujala mě nabídka
    • ceny přijatelné
    • vše v pořádku

Určitě doporučuji, co jsem si objednala přišlo v pořádku

• skvělá komunikace zájem o zákazníka a vyhovění jeho požadavkům

• rychle a dostupne ceny
    • zadné

doporucujiko

• Celkem přehledné webové stránky, příznivé ceny a rychlé vyřízení objednávky
    • Malý výběr sortimentu

Osobě jsem s nákupem spokojená. Ceny jsou odpovídající, velice pozitivně hodnotím zejména rychlé vyřízení objednávky a dodání.

• SPOLEHLIVOST.

DOBRÁ VOLBA.