• solidní cena, rychlé dodáíní

• Rychlost dodání zboží

• Velmi dobrá komunikace

• spokojenoet

Dporučuji přehledně,rychle,bez problémů

• rychlé jednání.
    • zboší nefunguje.Obchod už taky nereaguje.

Po zkušenostech sními rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Axum

Dobrý den. Po obdržení Informace, že Vám zboží nefunguje a sdělení "Když zaplatím poštovné na reklamaci,tak se mi ten nákup nevyplatí." Jsme Vám zaslali v pondělí 3.7. 2017 v 8:34 hodin emailem informaci o nutnosti zaslat vadné zboží, aby se mohla reklamace řešit. Pokud Vám email neřišel, zkontroujte si spamovou poštu. Pokud Vám odpověď nedorazila, tak jste nás mohl také kontaktovat na telefonním čísle, což se nestalo. Když se stane, že nás zákazník kontaktuje, VŽDY mu odpovídáme na dotaz.
    Axum.cz

• ochota a rychlost vyřízení objednávky
    • nezjistil jsem

celková spokojenost

• rychlost dodání a dobrá cena.
    • pro obchod jsem se rozhodl, že požadované zboží-SD kartu 64 GB inzerovala za velmi dobrou cenu a byla zde dobrá cena za dopravu.
    • nevím, byl jsem spokojen

jak jsem uvedl výše koupil jsem zde SD kartu 64 GB za velmi dobrou cenu, a jsem zatím s její kvalitou spokojený.
    Mohu tento obchod doporučit.

• nabídka levnějšího zboží než v jiných obchodech
    • zatím nevím o žádných nevýhodách

Velmi rychlé dodání a ochota při komunikaci, doporučuji

• nízké ceny, rychlost odeslání, kladné jednání.

RYCHLOST, OCHOTA, DOBRÁ KOMUNIKACE, V PŘÍPADĚ VADNÉHO ZBOŽÍ, VÝMĚNA BEZ PROBLÉMU A HNED.JEDEN Z DOBRÝCH INTERNETOVÝCH OBCHODŮ. DOPORUČUJI.FACHMAN MIROSLAV

• Bohužel, dodané zboží nesplňovalo očekávání. Axum však plně vyšel vstříc a zboží odebral zpět a vrátil peníze i poštovné. Seriozní jednání, při kterém se nebojím nakoupit znovu.
  • Tuto mikrokartu jsem nechal nasadit specializovanou firmou do kvalitni autokamery a bylo zjisteno, ze v zadnem pripade nema rychlost nahravani 10CLAS. Vůbec nedoporucuji. Sedlacek

SD karta dorazila bohužel je nepouzitelna. Do telefonu se načte ale příct vložení jakekolik hudby, obrázků a aplikací se všemi vymaže tudíž jsem přišla o Všechny fotografie....Jak mohu reklamovat?

• bezva komunikace,
    • zajímavé zboží,
    • nízká cena.
    • nezjistil jsem žádné nedostatky

myslím, že je to oproti gigantu ALZA solidní eShop a proto jej podporuji a doporučuji všem zájemcům

• Nízká cena
    • Paměťové karty

• neznačkové, ale funkční a levné
    • zatím nevím, karty jsou funkční, uvidíme

Z jedné zkušenosti těžko usuzovat, ale zatím dobré.

OK

• přehlednost...rychlé dodání...kvalita
    • nevím o nich

nakupujte...budete spokojeni

• ???
    • zapátrám, zda se nejedná o vhodnou reklamu

Zatím si nejsem jist, zda v případě paměťových karet 64 Gb jde o třídu class 10, jak je tu uvedeno v nabídce. Můžete mi na takovouto otázku odpovědět a příp. ji také doložit? Kupř. certifikátem od výrobce?