• výběr zboží (5)
  • profesionalita (3)
  • nakoupil v obchodě aXOs.cz před 2 týdny

krásne puzdro, radosť otvárať a zatvárať knihu :-)

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 3 týdny

• Dobrá komunikace s prodejcem
    • Rychlost dodání zboží

• Vše OK.
  • nakoupil v obchodě aXOs.cz před 3 týdny

• Zcela očividně se vyznají v tom co prodávají
    • Článek o čtečkách mi velice pomohl

Hodně dlouho jsem se čtečce knih bránil - takové to "ta papírová kniha je lepší, voní, šíří atmosféru...", ale hlavně díky ceně papírových knih kdy docela bolí pokud člověk vybere knihu která mu nesedne, ve mě ta myšlenka hlodala. Ale kdo se v tom má vyznat? Každý prodejce nabízí to zaručeně nejlepší zboží atd. "Tak si aspoň vygooglím něco o čtečkách" řekl jsem si a našel článek na Axos. Ten byl natolik nápomocný a objektivní, že jsem ještě ten den objednal. Nelituji.

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

• Na stránkách měli podrobně a srozumitelně napsáno vše o čtečce, různé rady. Objednala jsem a vyzvedla na prodejně
    • Žádná

• Spokojený
  • nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

Rychlé reakce na objednávku i na dotazy. Naprosto žádný problém.

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

Všetko bolo v najlepšom poriadku rýchle doručené. Som veľmi spokojná.

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

Byla jsem překvapena rychlostí vyřízení objednávky.

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

• Dobré recenze a články, které napomohou s výběrem
    • Záruky a bonusy, které jinde nejsou

Nenarazil jsem na žádnou nevýhodu, nákup i dodání proběhnulo rychle a bez problémů. Kladně hodnotím důkladně a úhledně zabalený balíček i přiloženou nápovědu, jak si poradit s fólií, která byla přibalena jako bonus.

Kladně hodnotím i bonus v podobě velkého množství knížek a článků, i když bych byl ještě raději, kdyby byl trochu lépe organizovaný. Určitě by to jeho hodnotu a využitelnost výrazně zvýšilo.

• Férové jednání
    • Profesionální přístup

Objednal jsem si čtečku v předobjednávce a bohužel nastal problém u dovozce / výrobce. Obchod celou situaci skvěle komunikoval, nabídl alternativy a drobnou pozornost i když za situaci nemohl.

vše v pořádku 3 den od objednání jsem měl zboží v ruce

• Rychlé dodání,příjemná komunikace
    • O žádné nevím
  • nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

• Hledala jsem podrobnější popis čteček a rozdílů mezi nimi, protože je to moje první čtečka. S vysvětlením, porovnáním i obchodem jsem spokojená. Vše proběhlo bez problémů.

Pocketbook mám krátce

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 3 měsíci

• Skvělá domluva, předání i jednání. Děkuji.

Byl jsem překvapen péči o zákazníka a snaze vyhovět mi pro časovou tíseň v předvánočním shonu. Mohu jen doporučit :)

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

Prodejce s perfektním přehledem prodávaného zboží a výborným
    servisem pro nakupujicí.

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 2 měsíci

S nákupem i zařízením spokojenost. Ale - k nákupu jsem dostal odkaz na portál pro stažení množství knih - zdarma- zde mám bohužel zkušenost, že tento portál moc nefunguje. je velmi pomalý a při prohledávání se každou chvíli sekne a přestane fungovat.

Reakce obchodu aXOs.cz

děkuji za nákup a hodnocení.
    Vašich potíží se stažením e-knih je mi líto. Využívám cloudovou službu od Googlu, který je zárukou kvality na služby, které poskytuje. Toto řešení v roce 2017 používalo po celém světě přes 800 miliónů aktivních uživatelů. Za mě jde o řešení odpovídající, rozhodně se ke mě žádná neojedinělá kritika nedostala.

Pokud půjde o nějaký nepřekonatelný problém, napište mi na firemní emailovou adresu, zašlu Vám DVD s oním bonusovým obsahem zdarma.

provozovatel e-shopu aXOs.cz

• nakoupil v obchodě aXOs.cz před 1 měsícem

• Toto není jen prodejce, ale i odborník, který rozumí tomu, vo prodává.