Vše proběhlo v pořádku

Rychlé dodání, bohužel čtečka přišla nefunkční

Reakce obchodu aXOs.cz

děkujeme za nákup a hodnocení. Že Vám přišla čtečka, která je nefunkční, to je nemilé a mrzí nás to, ale nemáme na tom žádnou vinu, ani možnost, jak to ovlivnit. Přišlo by mi férovější hodnotit samotný obchod, jeho průběh, komunikaci, postavení se k situaci... Zboží zasíláme originálně zabalené, tj. tak, jak jej výrobce vyrobil. Naštěstí je to opravdu výjimečná situace, nepamatuji, kdy nastala před tímto případem. Jak jsme se domluvili, vyměníme Vám čtečku za nový kus.

Kvalitní zboží a velmi rychlé dodání

• Nezájem komunikovat se zákazníkem. Naprostý nezájem odpovědět na dotaz zákazníka. . Neprofesialni jednání, hovor ukončil se sdělením, že má jinou práci.
    • Zboží ok, velice dobrý výrobek který udělá hodně radosti. Dojem kazí jednání prodávajícího.

Reakce obchodu aXOs.cz

Dobrý den, ano, telefonát proběhl. Včera, takže si jej velmi dobře pamatuji. NĚKOLIKRÁT jsem na dotazy odpověděl, protože jste se ptal a povídal neustále dokola na to samé. Ptal jste se, jestli je dostupné jiné pouzdro pro čtečku, které jste zakoupil, než jediné aktuálně nabízené. Ne, není, časem bude. Sice nevíme konkrétně kdy a co, ale prostě historicky to tak vždy bylo, že bylo více různých pouzder a většina přišla na trh později než čtečka samotná. Žádné jiné pouzdro z aktuální nabídky nepasuje. Jestli pasují pouzdra na jiné výrobky jiných výrobců a jiných prodejců, to logicky nemohu vědět - obecně některé "kapsy" mohou, konkrétně jaké, nevím. Dlouhodobým trendem je obal na míru konkrétnímu modelu čtečky. Mít obal nasazený na čtečce pořád (což kapsy nejsou) preferuje 99,99 % uživatelů. Rovněž jsem se podělil o vlastní zkušenosti s jediným aktuálně nabízeným pouzdrem pro čtečku-novinku, kterou jste zakoupil, protože na rozdíl od Vás či jiných prodejců s ním mám reálné zkušenosti. Přijal jsem Vaše obavy a představy o pouzdru, protože každý má holt jiné preference. Zde jsem projevil, na rozdíl od Vás, i snahu Vás vyslechnout a pochopit. Za mě úplně normální hovor, snaha si vyslechnout dotaz/přání zákazníka a vysvětlit, popř. poradit, pokud je co. Ano, hovor jsem ukončil sdělením, že mám jinou práci. Tento hovor měl být, podle toho, na co jste se ptal, tak na minutu. Vy jste položil otázky, já odpověděl. Základní informace, žádná raketová věda na pochopení mnou sdělených informací. Jenže poté to bylo neustále to samé dokola, kdybych jej neukončil, tak by to bylo asi jak z té pohádky "...a pokud neumřeli, telefonují dodnes,". Jako kdybych mluvil do zdi, jako by bylo pro Vás důležitější se vypovídat než se dozvědět a PŘIJMOUT poptávané informace. Jsem tu pro zákazníka a jsem pro věcnou diskuzi, ať už přes telefon či email. Rád sdělím informace a zkušenosti. Pokud se mě někdo ptá na to samé pořád dokola, odpověď bude pořád stejná a pokud jsem již odpovědi sdělil (několikrát), tak se nezlobte, ale opravdu mám lepší věci na práci, než poslouchat a papouškovat dokola to samé. Ano, riskoval jsem, že informaci o mém čase nepochopíte a nepřijmete (jako cokoliv, co jsem Vám do telefonu řekl), ale stále považuji pravdu za nejvíce efektivní a fér. EDIT 14. 7. 2023 - dotčené pouzdro jste u mě dnes objednal a uhradil - tak já už vážně některým věcem nerozumím :-)

• Dobrá cena
    • Je vidět, že majitele čtečky baví - nabídne možnost účasti na fóru čteček
    • Bezplatná telefonická podpora
    • Odvoz vadné čtečky - bezplatné vyzvednutí

• Perfektní

Perfektní, obchod je přehledný, dobré popisy zboží.
    Čtečku jsem koupil rovnou i s vhodným obalem.
    Jako bonus ještě blog a fórum o čtečkách.

• Rychlé dodání, skvělá komunikace.

• obšírné informace
    • dobré ceny

• kvalita

Můžu jen doporučit!

Před sedmi lety jsem si tu koupila svou první čtečku, když dosloužila, věděla jsem, kam se obrátit. Vyhovuje mi, že majitel ví dobře, co prodává, o čtečkách se od něj člověk dozví vše podstatné, a tak je koupě i pro takového laika, jako jsem já, celkem snadná.

• Kvalitně zabaleno, odesláno v nejkratším termínu.

Čtečku jsem si pořídil na doporučení majitele obchodu. Zatím mám čtečku krátkou dobu a tak mám jen dobrou zkušenost. Starším ročníkům (to jsem i já) nebo těm, kteří se nechtějí zabývat instalacemi do čtečky přes odkazy, doporučuji přijmout nabídku obchodu a knihy zdarma a návod v češtině přijmout na cd nebo dohodnout přímo instalaci do čtečky.

• přehlednost
    • velký výběr
    • skvělé a srozumitelné popisky
    • přijatelné ceny

• Blesková expedice
    • Pořádně zabaleno

Vse ok

• rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Objednal jsem v úterý a ve čtvrtek vyzvedl u nás. Perfektně zabalené a rychle dodané.

• rychlé jednání
    • kvalita odpovídala popisu - velká spokojenost

• Velmi dobrá spolupráce - potřebovala jsem provést výměnu chybného pouzdra na čtečku a najít to správné - děkuji.
    • Velmi rychlé zaslání - okamžitě po úhradě :)

• Serióznosť a profesionalita

Obchod s veľmi dobrým vkusom. Je vidieť, že výrobky sú vyberané s odbornosťou