• stále super,maximální spokojenost.

• Rychle jednani, zbozi na sklade. Plna spokojenost.

• Nakupoval jsem v akci, kdy kolo bylo o 10 % levnější než u konkurence
    • rychlé vyřízení objednávky v souladu s informacemi uvedenými na stránkách
    • bylo mi vyhověno s přidáním dalšího produktu (pedály) k objednávce kola
    • u předního kola škrtá brzdový kotouč o destičky, ale dle servisu by nemělo jít o nic závažného - kotouč je lehce křivý
    • transportní krytka u přední brzdy byla (zřejmě přepravou) vypadlá v krabici, ale žádný problém to nezpůsobilo

Celkově bych obchod doporučil, protože kolo dorazilo včas, ve velmi dobrém stavu a ceny jsou v obchodě taktéž příznivé :)

Všechno bylo v pořádku. Vše vysvětlili a předvedli.

Rychlé dodání, dobře zabalené zboží, velká spokojenost

• Ottimo prezzo
    • Spedizione veloce
    • Mancava il tracking della spedizione

• Levnější cena oproti kamennému obchodu. Přitom velmi dobré kolo, které znám.
    • Nutné dovednosti se sestavováním kol

Kolo dovezlo PPL bez jakékoliv zprávy, tudíž jsme se tři dny naháněli. I když je eshop i pro jednotlivce, zásilky jsou posílány jako obchodní balík, tudíž beze zprávy a času a očekává se nějaká provozovna, kde někdo pořád je. Kolo bylo v pořádku, uložené v krabici v rozloženém stavu, jak bylo uvedeno na webu. Nicméně je opravdu nutná dovednost umět kolo složit a eventuálně vyřešit nějaký problém. Doma se nám vše povedlo, ale nad rámec bylo špatně dáno lanko od brzd, protočené rámem a museli jsme jej povolit a provléct správně a seřídit brzdu. Pokud se člověk umí trochu věnovat kolům, tak se to doma dá zvládnout. Co mě mrzí, jsou odpadky od čokolád unitř krabice a že tam nebyla jen jedna, to nechápu :-). Kupovali jsme ještě blatníky, které byly přímo pro author 26 rám a zadní tam nejde dát a bude tam muset být jiný typ s ohledem na přehazovačku. Celkově, ale jsem s nákupem spokojená, vyšlo mě kolo opravdu dost levněji a kolo je v pořádku.

SUPER

Již několikátý nákup a vždy v pořádku vyřízeno a doručeno

• + výběr produktů
    • + cena
    • + rychlost vyřízení objednávky

- klamavé informace o seřínosti nových kol

Na internetových stránkách uvádí, že kolo dodávají seřízené. Od výrobce ho vybalí, poskládají, seřídí, a u komplet seřízeného demontují nejdůležitější části, tak aby ho mohli znovu zabalit a poslat. Po doručení údajně stačí namontovat řídítka, pedály, sedlovku a můžete jet. Nic není vzdálenější pravdě.

Kolo přišlo totálně neseřízené. Na řídítkách brzdové páčky jedna nahoru, druhá dolů (do očí byjící, jednoduchý úkon, který mechanici nebyli schoni učinit). Představec zcela vychýlený. Zadní kolo prázdné! V duši díra, že po 10 minutách po nafopukání bylo opět zcela prázdné! Bylo nutné zalepit, toho by si i slepý musel všimnout. Přehazovačka neseřízená - ta si řadila jak chtěla. Lak rámu u hlavového uiložení oprýskaný. Výplet kol volný -špice nedotažené, vykřivené. Sedlovka + sedlo nesmontováno...

Kolo určitě nikdy nebylo složené a už vůbec seřízené. A poku ano, tak určitě servis u nich nedoporučuji. Je to 4 kolo co kupuji přes internet, tak mohu porovnávat, a v horším stavu žádné nepřišlo. Naštěstí se v tom trochu vyznám, tak jsem byl schopen si servis udělat sám. Možná snažší, než kolo opět balit a reklamovat. Kdo na něj spoléhá, tak důrazně nedoporučuji.

Reakce obchodu Axit

stav kola, který popisujete odpovídá tomu,

že se po zabaleném kole v krabici někdo prošel.

Párkrát se nám to již stalo, vždy jsme to rychle vyřešili jako reklamaci s přepravní službou.

Bohužel s balíky zacházejí dost neosobně.

Překvapuje nás, že jste nás kvůli tomuto problému nekontaktoval,

již mohl být vyřešen.

Team Axit

• Sirtiment
    • ceny
    • rychlost dodání

• V rámci výběru zboží jsem si nebyl jistý, zda jsem zvolil správnou variantu, napsal jsem dotaz a velmi brzy mi přišla odpověď, která mi pomohla se správným výběrem.

Zboží doručeno druhý den od objednání.

• Dobré ceny

Spokojenost

Druhy nakup na Axit. Jako poprve naprosta spokojenost.

• Dobrý prehľad v ponuke tovaru a rýchle dodanie som veľmi spokojný s obchodom

• Široký sortiment a rychlé dodání

• Presto, ze zbozi bylo na sklade az u dodavatele mi bylo doruceno behem par dni. Dekuji za rychle vyrizeni.

Velká spokojenost, všem doporučuji a moc děkuji!

rychlost vyřízení