• Objednával jsem na pobočce Brno Olomoucká, proto nemohu posoudit.

• Dobrá cena,cena přepravy
    • Nevím

Na internetu je informace: skladem, zítra u Vás
    Při objednání je informace: skladem u externího dodavatele, pozítří u Vás
    Ve skutečnosti: u Vás po 9 dnech

Chybí zde možnost osobního odběru, který preferuji.

pneumatiky udávané jako skladem obchod jednostranně zrušil z důvodu, že údajně byli na skladě pouze dva kusy, nenabídli ani alternativu, ani žádné jiné řešení. Takto si představuji absolutní amatérismus a nedoporučuji zde ztrácet čas.

Vše v pořádku. Doprava DPD není špatná, nicméně v den dopravy se dozvíte čas dopravy např 14:50 - 15:50 a musíte si to nějak zařídit, protože hodina změnit nejde. Ale jinak dorazilo na čas.

• Seriozni obchod s tradici
    • Nove pneumatiky (zadny mnohalety sklad)
    • Vsechny 4 pneu z jedne serie
    • Jedna doprava (zadne nasobeni ceny dopravy x4)
    • Rychle dodani
    • Zbozi je vetsinou skladem v Praze

S nakupem, dodanim i kvalitou pneumatik jsem spokojen.
    Nejlevnejsi obchody na heurece me nastvaly, ze az behem objednavky zjistite informaci, ze se predrazena doprava nasobi poctem pneumatik.
    Takze zadna vyhra.
    Take se mi stalo, ze mi z jineho levneho shopu dorazily nekolik let stare, zjevne na slunci skladovane spinave pneumatiky na pokraji zivotnosti.
    Axa pneu je sazka na jistotu a spokojenost. Konecne je vse v poradku.

• Rychlost a ochota ,
    • nakupuji zde pravidelně . A nákup je bez problému .

V tomto obchodě nakupuji již poněkolikáté, vždy zásilka došla v pořádku a nikdy jsem nemusel nic reklamovat. Tento obchod již jsem pár kamarádům doporučil a i u nich je spokojenost.

Klame zákazníky.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den

Můžete nám popsat s čím jste u nás byl nespokojen? Pokusíme se situaci napravit.

Předem děkujeme za zprávu

• Na výdejním místě se nedá platit kartou.

Bohužel jsem si nevšiml na stránkách, že se na výdejním místě nedá platit kartou (upozornění by mohlo být lepší). Místo je na kraji Prahy, u dálnice a nejbližší bankomat je hodně daleko. Přesto ale, díky kvalitě, rychlosti a jednání bych obchod doporučil.

• není mi známo

Vše bez problémů.

• Zboží skladem přímo u prodejny, okamžité nachystání, obrovský sortiment, ochota prodavačů.

Jednoznačně doporučuji.

• Vlastní sklad ihned u Prahy (u penu obchodu neobvyklé - většinou se jen přeprodává z mimopražských velkoskladů)
    • Vlastní pneuservis přímo ve skladu - neskutečně rychlý
    • Příjemný pán u odběru
    • Neskutečně rychlí pracovníci pneuservisu

Sháněl jsem v pátek odpoledne konkrétní penumatiku, kterou se mi podařilo prorazit na půjčeném autě. Po projetí dvou krajů, několika pneuservisů a prodejen (které mě odbývali s tím, že penu není nebo je pouze skladem u dodavatele - míněno v jednom z velkých skladů - to samé v e-shopech) a všichni mi dávali najevo, že v pátek odpoledne na mě fakt nejsou zvědaí - jsem narazil na AXA pneu - resp. jejich sklad TIREX TYRE v Modlteicích. Nejen, že penu měli a byli ochotní mi jí do půl hodiny vyskladnit (než tam dojel, pípl mi mail, že je přepravena), ale mají zde i pneuservis, kde mi ve dvou pracovnících během 4 minut (!!) sundali rezervu, přezuli poškozené kolo, vyvážili a nasadili nové. Nestačil jsem auto 2x obejít a bylo vše hotovo. Po zkušenostech odjinud to byl osvěžující zážitek. Je fajn vědět, že v pátek v podvečer se někde maká! Díky moc všem zúčastněným!

• Rychlost a dostupnost

Kdo shání Praha a okolí pneu, tak určitě zde.

• Osobní odběr

• Rychlost a zajimave pojisteni

• Blízkost Prahy, nízká cena, komunikace i emailem a telefonem
    • Trochu slaba podpora orientace na miste pro osbnim odberu. Doplnte poradne popis pro toho kdo prijizdi autem a je to dokonale.
    • Pokud byste nabidli, ze zajistite zdarma dopravu po Praze, tak zvysite zasadne trzby a jeden nakaldak co bude krouzit cely den po Praze se zaplati.
    • Doporucuji, abyste jako prvni ochod na pneu zacali inzerovat a uvadet jaky je rok a mesic vyroby pneumatzik, ktere si olide kupuji. Muzete v tom udelat svuj brand tim ze nabizite "cerstve" pneu, kde je smes nejmladsi a to je vyhodne pro zakaznika. Jinak jsou vsechny projedny pneu uniformni a nevyniknete.

Doporucuji, firma je spolehliva, komunikuje emailem i telefonem obratem, chova se normalne profesionalne.

• nevím

• osobní odběr v centrálním velkoskladu
    • předem jsem znal DOT a stát výroby
    • odběr následující den po objednávce

telefonicky jsem si ověřil DOT a stát výroby
    centrální sklad nemá staré pneumatiky
    výhodou sklad u dálnice D1 nedaleko Prahy
    příjemné prostředí bez zbytečného čekání
    odborný personál
    odběr následující den po objednání
    vřele doporučuji

• Rychlost, přehled
    • --

Výborná věc s osobním odběrem Modletice.