• klamavý popisek produktu -
    • Ovocná šťáva 100% borůvka 1000ml není pravda. až na závěr detajlního popisu se dozvíte, že je to štáva napůl s jablkem. a nebo se to dozvíte až po převzetí zásilky jako já, když si vše podrobně nepřečtete.

doručení, balení, komukace dobrá.

Přehledný web, rychlé vyřízení objednávky, bezproblémová komunikace s obchodem. Škoda, že ceny nejsou příznivější.

• několikaleté výborné zkušenosti s nákupem- vše přehledné, rychlé, příjemné ceny

Prostě SUPER ! :-)

• Kvalita výrobků

• Rychlost, cena

spolehlivý obchod

u obchodu nakupuji k plne spokojenosti a bez vyhrad. priposledni objednavce jsem ale zvolil dopravu pres transportni spolecnost WEDO, ktera ovcesm nebyla schopna poslat SMS o dodani kuryrem a zasilku zase odvezla, presto, ze jsem cely den byl doma. takze nikdy vice !

100 % spokojenost.

rychlost, výběr, kvalita

• Nákup z domova

Super, spokojenost

• Dárek k nákupu
    • Přehledné webové stránky

vždy mi objednávka přišla velmi brzy, bohužel tentokrát na ní čekám již víc než týden a nic.Navíc dnes letím na dovolenou ,, tak nevím co bude, hrozné zklamání....!!!!!bohužel.z dovoené se vracím 18.4. to je pro případ že by mi to snad chtěli poslat, Mošnová Natálie

Reakce obchodu awashop.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za zpoždění objednávky, které bylo zapříčiněno chybějícím zboží, které mělo být dostupné do týdne, ale bohužel bude naskladněno od dodavatele až tento týden. Pokud odjíždíte na dovolenou a balíček by neměl kdo přijmout, můžeme Vám balíček poslat tak, aby jste ho měla hned po příjezdu z dovolené.
    Přejeme příjemnou dovolenou a ještě jednou se omouváme. Tým AWA

• super ceny
    • kvalitní balení
    • rychlost dodání

Je to již můj druhý nákup v tomto obchodě a opět je všechno dokonalé. Nikde jinde jsem ještě neviděl tak dokonale zabalené zboží. Na stránky tohoto eShopu se budu rád vracet.

Jsem spokojena.

vše ok (jako obvykle), rychlost, spolehlivost

Vždy v pohodě

OKvše OK

• Dobrá cena
    • Velký výběr zboží

S obchodem jsem spokojen,občas. nakupuji a vše bylo v pořádku.