• Ceny a rychlost dodání

• Pěkné zboží, příjemné ceny, rychlé dodání objednaného zboží.

Ryhlost. Doporučuji!

skvělá komunikace a velice rychlé dodání zboží do druhého dne

Opakovaně jsem zde nakupovala, jsem vždy velmi spokojená. Oceňuji velmi vstřícné jednání, rychlé vyřízení objednávky a pestrou nabídku zboží s výhodnými cenami. Obchod určitě doporučuji.

• rychlé vyřízení objednávky
    • bez registrace

Skvělé ceny
    Rychlé dodání
    Nakoupím zase

• Rychlost a cena

Skvělá spolupráce s obchodem! Jsem velice spokojená. Mají tam věci, které se nikde už nedají sehnat. Rychlé dodání.

• Vstřícné rychlé jednání i doručení.

Obchod mi doporučila kamarádka a jsem opravdu maximálně spokojená. Velmi rychlé a vstřícné jednání že strany obchodu a velmi solidní ceny.Určite to nebyla má poslední objednávka.

Skvělý obchod, všechno velice rychle vyřízeno. Skvělá komunikace. Jsem velice spokojena. Na skladě zboží, které je špatně dostupné.

Rychlost dodání, výborná cena výrobku, doporučuji.

• Spolehlivý a rychlý

• U pani Marie nakupuji pravidelně a velice rada. Komunikuje a reaguje velice rychle, je ochotna a milá a zboží odesílá ještě tyz den od odeslání objednávky. Obchod mohu jedine doporučit.

Bezkonkurenční ceny, vždy k výzvedu i rovnou v den objednání, stačí pouze domluva. Nemám co vytknout.

Již několikátá objednávka, paní velice ochotná , ale dopravce delší doručení.

Neskutečná rychlost dodání a komunikace skvělá a ceny výhodné!

• Rychlé doručení
    • Není to nevýhoda, rychle jsem sháněla vůní sebou na dovolenou, jinou jsem si nevzala a voňavka nefunguje nejde stříkat, takže jsem naštvaná,nemůže za to prodávající,ale výrobce Avon

Obchod je super