• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 3 týdny

• Nebyl dorucen prezentovany darek
    • Nemohu se prihlasit do www.365...

Reakce obchodu A♥E 365

Dobrý den, prosím o jaký dárek se jedná? Akce 1 + 1 zdarma na motivační diář byla spuštěna až 5. 9. večer, Vaše objednávka je ze dne 2. 9. Dárek dle vlastního výběru je velmi viditelně prezentován až od objednávky nad 999 Kč. Od nás jste tedy získala poštovné zdarma, které máme od 365 Kč.
    Je-li Vám líto, že jsme akci 1 + 1 zdarma vyhlásili až 3 dny poté, co jste si motivační diář objednala, pak bychom Vám velmi rádi Deník 365 START zaslali jako dárek také, pokud byste nám o tom jakýmkoli způsobem řekla.
    Píšete, že se nemůžete přihlásit do www.365... - tuto doménu neznáme, náš obchod běží již od samého začátku na www.ave365.cz.
    Prosím správce Heureky, aby tuto negativní recenzi smazal, jelikož nás neoprávněně, či záměrně poškozuje. Děkuji

• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 3 týdny

• Kvalita
    • Dobře zabalené

Vše v pořádku. :)

• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 6 měsíci

• rychlé dodání, komunikace zcela bez problémů, perfektní balení zásilky
  • nakoupil v obchodě A♥E 365 před 7 měsíci

• Neposlali mi fakturu na email, ale obratem na upozornění mi ji odeslali
  • nakoupil v obchodě A♥E 365 před 8 měsíci

Kvalitní a spolehlivý obchod. Zboži odpovídá popisu, jsem moc spokojená.

• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 8 měsíci

• Bylo to rychle a super.
  • nakoupil v obchodě A♥E 365 před 8 měsíci

Velmi špatná komunikace, telefon nikdo nebere, později je rovnou vypnuté. Odpověď na email taky zatím žádná.... Byl to můj první a poslední nákup.

Reakce obchodu A♥E 365

Dobrý den, klientce jsme se již omluvili za to, že kolegyni v pátek přepadla chřipka, takže nám telefon doručili v pondělí po obědě. Mrzí nás tento malý výpadek v komunikaci, který si zasloužil hned v pondělí takto negativní referenci. Na e-mail jsme odpověděli do 3 hodin s vysvětlením a omluvou. Zboží Česká pošta doručila také hned v pondělí.

• rychlost a spokojennost

přehlednost,kategorie zboží,jednoduchodt

• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 9 měsíci

• Rychlé reakce, dobré ceny, přehledný web

Mají dobré ceny, skvělé zboží, rychle reagují na objednávky i korespondenci. Naprosto perfektně, rychle a s ochotou mi vyšli vstříc při výměně zboží

• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 9 měsíci

Rychlé a spolehlivé dodání.

• Bez poštovného
    • Fakt rychle
    • Adekvátně zabaleno
  • nakoupil v obchodě A♥E 365 před 9 měsíci

Vzhledem k tomu, že jsem nakupoval těsně před Vánoci proběhlo vše úplně perfektně!!

Rychlé vyřízení objednávky.

• dobré ceny
    • kvalitní produkty

• Velky vyber zbozi,nejlepsi ceny

Doporucuji

• nakoupil v obchodě A♥E 365 před 10 měsíci

• Postovne melo byt zdarma a nakonec nebylo!!!

Reakce obchodu A♥E 365

poštovné máme opravdu zdarma ke každé objednávce. I Vaše objednávka 1 nástěnného kalendáře měla dopravné a balné zdarma. Platíme za Vás i poplatky za online platbu, kterou jste původně zvolila. Dle Vaší telefonické prosby jsme Vám změnili způsob platby z online na dobírkovné, protože se Vám online platba bankovním převodem nepodařila. Zákazníky na tuto platbu pro Českou poštu upozorňujeme dopředu. Je nám to líto, ale dotovat další formy platby, kromě online platby, spolu s balným a dopravným, zatím nebudeme. Věříme, že jsou takto nastavené bonusy pro zákazníky velmi vstřícné a jedinečné.