AVACOM.CZ

2342 recenzí z celkového počtu 8377 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod AVACOM.CZ získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Doutniky-RB.cz

Přidáno: před 12 hodinami

• Poradi
  • Zbozi je skladem

Rozhodne doporučuji, profici v oboru.

Most

Přidáno: 20. srpna 2017

• Dobře přístupná výdejní místa.
  • Ochotný personál.
  • Rychlost dodání.
  • Zatím mi všechno dodané zboží stále funguje.
  • Široká nabídka akumulátorů a zdrojů.

Přidáno: 18. srpna 2017

• Rychlé a včasné vyřízení. Spokojenost.

Přidáno: 17. srpna 2017

Baterie funguje dobře, vypadá to, že vydrží min. stejně jako originál

Jana Kasnarova

Přidáno: 14. srpna 2017

• Snadná dostupnost MHD

Jiří

Přidáno: 11. srpna 2017

Obchod dělá přesně to co má.. Má zboží, které chcete. Objednáte si ho. Dostanete zboží na adresu. Co víc si přát.

Martin S.

Přidáno: 8. srpna 2017

• editováno***

Minulý týden mi odešla baterie v notebooku. Na internetu jsem objevil váš obchod, kde jste ji měli na skladě. Jsem z Hradce Králové a potřeboval jsem mít funkční notebook na tento týden sebou do Německa na služební cestu. Jel jsem tedy baterii z HK vyzvednout do Prahy. Bohužel jsem měl problém po cestě s dopravou. Vím, že vaše pracovní doba byla pouze do 17hod a chápu prodavače, že nechce být v práci ani vteřinu déle. Jelikož jsem byl již v Praze, zavolal jsem z auta po cestě do vaší prodejny. Bylo 16:45, kdy jsem volal na prodejnu, kde to nikdo nevzal. V 16:50 jsem se dovolal. Mluvil jsem s vašim zaměstnancem p. Vrbou, že projíždím okolo Černého Mostu, zda na mě může malou chvilku počkat. Že jedu z HK a v neděli odlétám do Německa a že baterii opravdu nutně potřebuji. Pan Vrba mi oznámil s velkou neochotou, že už má svůj program, že se může optat kolegy, zda on nechce zůstat pár minut déle jinak, že mám přijít v pondělí. Bohužel k mé smůle se ani jemu nechtělo. No co dodat. Ani lidsky ani profesionálně to dle mne není správně.
Jen bych chtěl dodat, že v 17:03 jsem byl před residencí Eliškou, která je od vás vzdušnou čarou cca 500m. Můj vynaložený čas a náklady za dopravu přišly také vniveč.

Chápu vaše prodavače. Neměli žádný důvod, tedy kromě zmíněného profesionálního či lidského kodexu se zachovat jakkoliv jinak. I já pracuji se zákazníky a věřte mi, nikdy bych se takto bez opravdového důvodu nezachoval. Jen vy p. Vrbo víte, co jste mi do telefonu říkal, když jsem vás prosil, zda by jste na mě neposečkal opravdu minutku. Raději nebudu zmiňovat ty slova. Asi jiné by bylo, kdybych vám nabídl finanční částku. To by vás asi přesvědčilo, bohužel mě to nenapadlo, jinak bych to udělal.

Věřím, že se lépe chováte k jiným zákazníkům, bohužel mě chování vašich prodavačů odradilo. Víte, kdyby se jednalo o malou částku, pak bych to trochu lépe chápal. Ale v mém případě se jednalo o 2 325Kč což podle mne určitě není malá částka a proto nesouhlasím s přístupem vašich prodavačů.

Tuto baterii si koupím jinde. Svou objednávku tímto ruším.

Reakce obchodu AVACOM.CZ

Dobrý den pane Martine S.,

jak jsme Vám již psali do e-mailu a Vy sám jste to potvrdil, nedovolal jste se 16:50, ale 16:58:28, tedy minutu a půl před zavírací dobou. V tu chvíli ve firmě již nebyl nikdo, kdo by na Vás mohl počkat. Kolega Vrba i druhý kolega měli bohužel svůj osobní neodkladný program a z toho důvodu na Vás nemohli čekat dalších 15 minut než se dostanete z Černého Mostu.

Kolega se Vám snažil vyjít vstříc, nabídkou dopravy nebo právě tím, že se zeptal kolegy zdali on na Vás nemůže počkat, ale vše vyšlo negativně.

Situace nás mrzí, ale bohužel nešlo nic jiného dělat.

Team AVACOM